Sukrazit

Saldinātāji 1879 izgudroja pirmo krievu ķīmiķis imigrantu Falberg. Sintezētas viņiem saharīns izmanto cukura trūkums kara gados.  Saldinātājs Sukrazit

Visi cukura aizstājēji tiek iedalīti divās grupās - sintētisko un dabas. Ar dabīgo cukura aizvietotāji ietver sorbītu, stevia, fruktozi. Tie ir piesātināti ar enerģiju cilvēka organismā, un tādējādi pilnībā uzsūcas. Dabas saldinātāji ir droši, bet daudz kaloriju. Sintētiskie cukura aizstājēji tiek uzskatīti ciklamāts, kālija acesulfāms, saharīns, aspartāms un sukrazit. Sukrazit - viens no populārākajiem saldinātājiem.

Sastāvs Sukrazita

Saharīns - Sukrazita pamats. Struktūra ietver arī Sukrazita fumārskābe un cepšanas soda. Saldinātājs tablete satur 42 mg cepamais soda (56, 8%), 20 mg nātrija saharīna (27, 7%), 12 mg Fumārskābes.

Sukrazit - Lietošanas instrukcija

Daudzi atsauksmes saka, ka šis saldinātājs izmanto uztura un diabēta. Pasaules Veselības organizācija (PVO) ir izveidotas atļauts saldinātāji devai, pie kuras no tām nebūs kaitēt cilvēku veselībai. Tādējādi, dienas deva saharīna vajadzētu būt ne vairāk par 2, 5 mg / kg ķermeņa masas. Dienas deva Sukrazita pie mācību 0 ir apmēram 7 grami. Viena tablete Sukrazita vienāds vienu tējkaroti cukura.

Ieguvumi un kaitē Sukrazita

Acīmredzams ieguvums aizvietotāju savā zemu kaloriju saturu. Acīmredzams zaudējumi no Sukrazita nav. Kaitīgs tas ir tikai tad, ja to lieto lielos daudzumos, jo tas nav uzsūcas organismā. Ir hipotēzes par saturu, saharīna bāzes Sukrazita, kancerogēniem. Dažās valstīs, lietošana saharīna ir aizliegta (piemēram, Kanādā).  Sukrazit tabletes

Pārskatot Sukrazite saka, ka viens iepakojums no produkta aizvieto sešus kilogramus cukura. Kompozīcija Sukrazita ne kancerogēnas ciklamātu, fumārskābe bet zināmā mērā arī toksisko.

Rokasgrāmata saka, ka produkts ir thermostable. Tas ir ideāls, lai sagatavotu daudzveidīgi ēdieni, kompotus. Trauki ar šo saldinātāju var vārīties un iesaldēt.

Dietologi padomu, ja liekais svars apkalpot mākslīgajiem saldinātājiem tabletēs, nevis parastā cukura. Bet mēs nedrīkstam aizmirst, ka saldinātāji palielina apetīti. Daži komentāri par Sukrazite teica, ka regulārs patēriņš šī produkta pavada pastāvīga bada sajūta.

Instrukcijas uz šo saldinātāju norāda, ka to nevar lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Uzglabāšanas laiks un uzglabāšanas nosacījumi

Saskaņā ar instrukcijām, Sukrazit jāuzglabā vietā aizsargāta no saules stariem. Uzglabāšanas temperatūra - ne vairāk par 25 ° C. Uzglabāšanas laiks - trīs gadi.

Яндекс.Метрика