Sulgin

Sulgin - antibakteriāla narkotiku, atvasinājums Vielas sulfanilamide.  Sulgin

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - sulfaguanidine.

Form presei - baltas tabletes. Vienas tabletes sastāvs satur: sulfaguanidine (0, 5 g) un palīgvielas (primdgel, kalcija stearāts, kartupeļu ciete).

Farmakoloģiskās iedarbības sulgin

Saskaņā ar Instrukciju sulgin, zāles ir efektīvs pret gram-negatīvo, gram-pozitīvo baktēriju un patogēnu zarnu infekcijām. Darbības mehānisms ir saistīts ar inhibīciju sulfaguanidine digidropteroatsintetazy, kas ved uz traucējumu veidošanās tetrahydrofolic skābes, kas ir nepieciešams, lai sintēzes pirimidīna un purīna.

Sulgin iezīme ir lēna absorbcija aktīvo vielu no kuņģa-zarnu trakta, kuru zāles ir paturēta organismā, kas nodrošina augstu koncentrāciju zarnu sulfaguanidine. Kā uzskata Sulgin efektīvs narkotiku, lai ārstētu zarnu infekcijas, līdzīgiem darbībā ar ftalazolom.

Indikācijas sulgin

Narkotiku indicēts akūtas, subakūtas un hroniskas bacillary (baktēriju), dizentērijas, enterokolīts, kolīts (caureja), pārvadātāju vēdertīfu nūjām, kā arī gatavojoties ķirurģiskām operācijām par lielo un tievajās zarnās.

Kontrindikācijas

Sulgin nav ieteicama, ja ir paaugstināta jutība pret narkotikām, hiperbilirubinēmiju, nefrourolitiaze, trūkst glikozes-6-fosfātdehidrogenāzes, B12 deficīta anēmija. Saskaņā ar instrukcijām Sulgin aizliegts izmantot grūtnieces, zīdītājas un bērni zīdaiņa vecumā.

Blakusparādības sulgin

Aktīvā viela sulgin var nokrist urīnceļu veidā kristāli sulfaguanidine. Atgriezenisko saiti ar sulgin teica, ka, lai izvairītos no šī blakusparādība ārstēšanas laikā, jūs varat izmantot uzlaboto diurēzi. Ieteicams izdzert vismaz 2-3 litri šķidruma dienā.

Turklāt pieteikumā var izraisīt sulgin hypovitaminosis saistīts ar inhibīciju sintēzi B vitamīnu (riboflavīns, tiamīns, nikotīnskābi), jo apspiešanu E. coli iesaistīto sintēzē šo vielu. Tāpat, kā blakus efekts, saskaņā ar tajos sulgin, iezīmēja vemšana, slikta dūša un izsitumi uz ādas.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām, lai sulgin zāles mazina perorālo kontracepcijas. Prokaīna, benzokaīnu, prokaīnu, benzokaīnu samazina pretmikrobu aktivitāti narkotiku. Šie pretdiabēta zāles, piemēram, kumarīna antikoagulantus, fenitoīns palielināt iespēju blakusparādības narkotiku, un kombinētā lietošana sulgin ar askorbīnskābi un heksametilēntetramīnu palielina skābumu urīnu, veicinot rašanos kristalūrijas.  Tabletes Sulgin

Devas un dozēšanas sulgin

Saskaņā ar atsauksmes sulgin, ārstēšanas kursa ar akūtām zarnu infekcijām turpinās 5-7 dienas, kopā ar devu 2-4 tabletēm 3-4 reizes dienā, ja vien pēc ārsta receptes.

Lai novērstu sarežģījumus Sulgin ieteicams lietot devā 0, 05 g / kg ķermeņa masas ik pēc 8 stundām, 5 dienas pirms operācijas un vienu nedēļu pēc operācijas.

Maksimālā reizes deva narkotiku (pieaugušajiem), ir 2 g dienā - 7 g

Uzglabāšana sagatavošana tiek veikta no bērniem nepieejamā vietā, sausā vietā temperatūrā ne augstāka par 25 grādiem pēc Celsija.

Instrukcija sulgin iesniegta tikai informatīviem nolūkiem. Pirms sākat lietot zāles, konsultējieties ar ārstu.

Яндекс.Метрика