Sulperazon

Sulperazon - antibiotika no grupas, kas aizsargātu 3rd paaudzes cefalosporīniem.  Sulperazon

Farmakoloģiskās iedarbības Sulperazona

Struktūra Sulperazona ietver divas aktīvās vielas - daļēji sintētiska antibiotikām Cefoperazons un β-laktamāzi inhibitora sulbaktāma. Cefoperazons kaitīga ietekme uz jutību pret mikroorganismiem grauj sintēzi peptidoglikāna no šūnapvalka aktīvo reprodukciju laikā. Sulbaktāma atsevišķi nav būtiskas antibakteriāla aktivitāte, tas spēj iznīcināt tikai baktērijas ģints Neisseriaceae un Acinetobacter. Tomēr, tā efektīvi savieno pamata β-laktamāzes (fermenti aizsardzības mikroorganismus izturīgi pret β-laktāma antibiotikām), bloķējot to postošo ietekmi uz Cefoperazons. Šādas aizsardzības īpašības pret Cefoperazons sulbaktāma pierādīts pētījumu par izturīgo baktēriju ceftazidīmu. Šo divu antibakteriālo līdzekļu apvienojums dod jaunu, spēcīgāku narkotiku.

Sulperazon iznīcina baktērijas, kas ir jutīgas pret ceftazidīmu, kā gramu (dažādas sugas stafilokoki un streptokoki) un Gram-negatīvi (Escherichia, Pseudomonas un Haemophilus influenzae, Klebsiella, Enterobacter, Salmonella, Shigella, gonorejas, atsinetobaktery, Proteus, Yersinia un citi).

Saskaņā ar norādījumiem, var iznīcināt Sulperazon un anaerobās baktērijas (Bacteroides, Clostridium, uc). Kā redzams, tas ir plaša spektra rīcības dažādu mikroorganismu.

Diezgan dziļi pētīta farmakodinamiku narkotiku. Tas ir plaši izplatīts ķermeņa audos, koncentrācija narkotiku serumā ir atkarīgs no narkotiku daudzums. Attēlots Sulperazon, galvenokārt nieres, nedaudz vairāk - žults uz zarnu lūmenā.

Produkta veids

Sulperazon pieejams flakonos kā pulveris injekciju šķīduma pagatavošanai. Viens iepakojums satur 1 g ceftazidīma un 1g sulbaktāma, deva aprēķins tiek veikts uz ceftazidīmu.

Indikācijas Sulperazona

Sulperazon, saskaņā ar instrukcijām, tiek izmantoti, lai izraisītu infekciju ārstēšanai uzņēmīgas pret mikrobiem. Tas var būt, piemēram, infekcijas augšējo un apakšējo elpceļu un LOR (sinusīts, bronhīts, traheīts, laringīts, pneimonija, pleirīts, utt ..), urīnceļu infekcijas un nieru infekcijas (cistīts, uretrīts, pielonefrīts, glomerulonefrīta), vēdera infekcija (peritonīts, holecistīts), infekcijas, ādas un mīksto audu (furunkuloze, abscesi ādas un zemādas audu), kauli un locītavas (osteomielītu, artrīts), iegurņa orgāni, meningīts un sepse, gadījumā gonoreju.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Sulperazon nevar izmantot, ja pacients ir bijis vai ir alerģija pret citām antibiotikām cefalosporīnu vai penicilīnu (to ķīmiskā struktūra ir ļoti līdzīga, un tur var būt pārrobežu alerģiskas reakcijas).

Narkotiku lietošana grūtniecības un barošanas laikā ir iespējama tikai tad, ja ir paredzēts ieguvums no ārstēšanas ir lielāks par kaitējumu bērnam.

Lietošanas instrukcijas Sulperazona

Sulperazon var ievadīt intravenozi un intramuskulāri. Saskaņā ar instrukcijām, Sulperazon izmanto dienas deva pieaugušajiem 2 - 4 g, bērniem - likmes par 40-80 mg / kg. Tas ir sadalīts divās vienādās daļās un injicēt 12 stundām.

Lai sagatavotu risinājumu intravenozai lietošanai, flakons tika pievienots 6, 7 ml šķīdinātāja (0 9% sāls šķīdumu, 5% glikozes šķīdums, sterils ūdens injekcijām), un tad sākotnējais risinājums ir jāpieskaita tilpumu 20 ml. Kā sākotnējais risinājums, jo nesaderības, fizioloģiskais šķīdums nevar piemērot šajā gadījumā, ir šķīdums infūzijām posmos: flakonā atšķaida ar vienu no šiem risinājumiem, un pēc tam pievieno Ringera šķīdumu līdz koncentrācijai sulbaktāma 5 mg / ml. Infūzijas ilgums no 15 minūtēm līdz 1 stundai.  Sulperazon flakons

Lai sagatavotu risinājumu intramuskulāru injekciju, tiek izmantoti, lai sākotnējā šķīdināšanai un ūdeni injekcijām, pēc tam pievienojot 2% lidokaīns. Kopējais apjoms šķīdinātāja flakonā jābūt 6, 7 ml, tad koncentrācija Cefoperazons / sulbaktāma būt 125 mg / 125 mg 1 ml 0 5% lidokaīnu.

Smagu infekciju dienas devu Sulperazona var palielināt līdz 8 g (4 g ceftazidīma un 4 g sulbaktāma).

Ārstēšanas ilgums nosaka ārsts, pamatojoties uz klīnisko un laboratorijas dati. Sulperazon šodien - antibiotikas smagu infekciju ārstēšanai nepieciešama hospitalizācija.

Ārstēšanas kursa laikā ir nepieciešams periodiski pārraudzīt aknu un nieru funkciju. Jūs nevarat jaukt risinājumus Sulperazona un aminoglikozīdus jo to nesaderību. Ja ārstēšanā alkoholu laikā, tas var novērot disulfiramopodobnyh efektu.

Blakusparādības Sulperazona

Sulperazon var izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, caureju, bioķīmiskas izmaiņas asinīs, alerģisks dermatīts, nātrene, neitropēnija, galvassāpes, drudzis, reakcijas injekcijas vietā (flebīts - vēnas iekaisums sienas). Pēc neiecietību šīs narkotikas var būt anafilaktiskais šoks.

Яндекс.Метрика