Supraks

Supraks - daļēji sintētiska cefalosporīnu grupas antibiotika perorāli.  Supraks granulās

Farmakoloģiskās iedarbības Supraksa

Supraks - ieskaitot pirmo antibiotiku cefalosporīnu 3 ražošanā, kuru var lietot iekšķīgi. Tas ir balstīts uz cefixime un ir plašs darbības spektrs. Baktericīdas darbības mehānisms zāļu pārdod, inhibējot veidošanos galvenā sastāvdaļa šūnu sienās patogēnu. Atšķirībā no iepriekšējām paaudzēm Supraks savus analogus izturīgi pret beta laktamāzes (fermenti, baktērijas, kas iznīcina antibiotikas, ar kuru tās darbība kļūst neefektīva).

Saskaņā ar instrukcijām Supraks nomāc iztika gramu (atšķirīgs streptokoki) un gramnegatīvām (Haemophilus influenzae un E. coli, Klebsiella, Proteus, Salmonella, Shigella, serratsiya, tsitrobakter, gonoreja) baktērijas, bet tas izturīgs Pseudomonas aeruginosa, lielākā daļa no Staphylococcus, Enterobacter un Listeria sugas.

No antibiotiku biopieejamība ir 40 - 50%, pārtikas uzņemšana nesamazināja to (tāpat kā citu perorālo cefalosporīniem), un tikai nedaudz elongates laiku, lai sasniegtu maksimālu asins saturu. Starp visiem iepriekšējo paaudžu Supraksa analogi iekšķīgas lietošanas, viņš ir visvairāk pusperiods dēļ tas tā var veikt vienu reizi dienā, kas ir ļoti ērti, piemēram, maziem bērniem.

Medicīna Supraks arī uz vietas infekcijas - ar vidusauss dobumā, deguna blakusdobumu, mandeles, plaušas, žultsceļu traktā.

Urīna izdalās nemainītā izvadi 50% no narkotikām, ar ko tas izrādījās ļoti efektīvs, ārstējot urīnceļu infekciju. Aptuveni 10% no savas produkcijas žulti.

Tajā pašā laikā, ņemot diurētisku narkotiku izdalīšanos palēnina asinis ilgāk paliek augsta koncentrācija.

Supraks apskats ir neliela inhibējoša iedarbība uz zarnu floru, salīdzinot ar saviem vienaudžiem.

Produkta veids

Supraks nāk divos veidos iekšķīgai lietošanai - pieaugušajiem (400 mg kapsulas) un bērnu (granulas suspensijas ar zemeņu garšu 100 mg / 5 ml - 60 ml).

Indikācijas Supraksa

Saskaņā ar instrukcijām zāles ir paredzēts, lai izraisītu infekciju ārstēšanai organismiem ir uzņēmīgas pret cefixime. Tā tonsillopharyngitis, sinusīts, vidusauss iekaisumu, akūtu un hronisku bronhītu, pneimoniju, uroģenitālās infekcijas (pielonefrīts, cistīts, nekomplicētas gonorrheal uretrīts un cervicīts). Labas atsauksmes Supraks ieguva pediatriskā praksē.

Kontrindikācijas

Antibiotikas nedrīkst lietot nepanesības gadījumā vai alerģiskas reakcijas uz to, vai citu beta laktāma antibiotikām (penicilīni, cefalosporīni un) zīdīšanas laikā (brīdī ārstēšanas pārtraukšanu zīdīšanas), bērniem līdz 6 mēnešiem (nav klīniskie izmēģinājumi).

Ar rūpīgu izmantošanu Supraksa iespējams ar hronisku nieru mazspēju un gados vecākiem cilvēkiem.

Lietošanas instrukcijas Supraksa

1 narkotiku lieto reizi dienā iekšpusē. Pirms ārstēšanas, ir vēlams izpētīt patogēna jutība pret antibiotikām. Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu Supraks 400 mg / dienā (1 kapsula), likme vidēji 7 - 10 dienām, tas nosaka ārsts. Kad traucēta nieru darbība deva jāsamazina.  Supraks kapsulas

Bērniem deva tiek aprēķināta atbilstoši ķermeņa svaram - 8 mg / kg vienu reizi dienā vai 4 mg / kg ik pēc 12 stundām 2 reizes dienā. Viņiem ir īpaša bērnu forma - piekare aromatizēti ar svaigām zemenēm. 1 ml gatavā suspensijas satur 20 mg.

No 6 mēnešiem līdz 1 gadam devā Supraksa instrukcijas 2, 5 - 4ml, 2 līdz 4 gadiem - 5 ml, 5 līdz 11 gadiem - 6 - 10 ml.

Lai pareizi sagatavot suspensiju, tas ir nepieciešams, lai krata granulas pudelē, ielej to 2 posmos ar 40 ml auksta ūdens ikreiz uzmanīgi kratot, līdz iegūst viendabīgu suspensiju. Lai granulas viegli šķīst, apturēšana būtu gatavi piecelties uz īsu laiku. Piekare Supraks nav jāatdzesē.

Pirms saviem kolēģiem Supraks ir būtiska priekšrocība - to var izmantot, lai izraisītu infekciju ārstēšanai diezgan agresīvas patogēnu ambulatori. Arī narkotiku atbalsta secīgu terapiju, jo nopietnību slimības, kad ārstēšana sākas ar parenterāli formām cefalosporīniem uz 3 paaudzēs, un pēc 2 - 3 dienām uzlabošanai pacients var doties uz mutisku Supraksa.

Blakusparādības Supraksa

Kā uzskata Supraks ārstēšanas laikā var izraisīt nātrene, nieze, sausa mute, slikta dūša, stomatīts, vemšana, caureja, sāpes vēderā, reibonis, galvassāpes. Asinis var mainīt saturu leikocītu un dažas bioķīmiskos parametrus. Sakarā ar smagām sekām uztveršana iespējams anafilaktiskais šoks, pseidomembranozais kolīts, intersticiāls nefrīts.

Яндекс.Метрика