Sustanon 250

Sustanon 250 - zāles, kas ir atšķirīgs androgēnu iedarbību.  Sustanon 250

Struktūra un sastāvs Sustanon 250

Eļļas risinājums intramuskulārās injekcijas dzeltena. Sastāvs 1 ampula: testosterona propionāts (30 mg), testosterons phenylpropionate (60 mg) testosterona izokaproat (60 mg), testosterona decanoate (100 mg) un palīgvielām (benzilspirta, zemesriekstu eļļa, slāpekļa).

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām, Sustanon 250 satur maisījums četri testosterona esteri - endogēnā hormona, kas nepieciešami normālai attīstībai vīriešu sekundārās seksuālās īpašības un dzimumorgāniem. Kad injicē asinīs, esteri strauji hidrolizējas ar testosteronu - dabas cilvēka hormonu. Visā dzīves vīriešiem, testosterons palīdz saglabāt savu libido, potenci, labklājību, nodrošinot pareizu darbību sēklinieki, sēklas pūslīšu, prostatas, un ar to saistītās struktūras.

Ārstēšana ar Sustanon 250 izraisa koncentrācijas palielināšanos testosterona, estradiols, dihidrotestosteronu un androstenedione plazmā un imūnglobulīna pazeminot seksa hormonu saistošo. Saņemot līdzekļus samazina seruma koncentrāciju ABL un zema blīvuma, triglicerīdu, palielinot koncentrāciju hemoglobīna un hematokrīta. Šajā līmenī folikulus stimulējošā un Luteinizējošā hormona tiek atjaunota normāla rādītājam.

Pieteikums Sustanon 250 izraisa palielinātu muskuļu masu, kaulu blīvumu, pacientiem ar aptaukošanos, ir ievērojami samazināt ķermeņa svaru. Pēc atsauksmēm, Sustanon 250 arī normalizē seksuālo funkciju, tai skaitā libido, neradot būtiskas izmaiņas līmenī prostatas specifiskā antigēna un aknu enzīmus.

Lietošanas indikācijas Sustanon 250

Narkotiku Sustanon 250 ir efektīvs kā aizvietošanas terapiju klātbūtnē ar šādiem nosacījumiem:

  • Sindroms;
  • Androgēnu deficīts pēc kastrācijas;
  • Hipopituitārismu;
  • Osteoporoze ir izraisījis trūkums androgēnu;
  • Endokrīno impotence;
  • Samazināts fizisko un garīgo aktivitāti, libido.

Kontrindikācijas

Par Sustanon 250 lietošana ir aizliegta klātbūtnē aizdomas vai jau reģistrēta krūts karcinoma, vai prostatas. Ārstēšana ar nevēlamu, ja ir paaugstināta jutība pret jebkuru sastāvdaļu aģents.

Ar uzmanīgi ārstēšana Sustanon 250 piešķirts zēniem vairākus gadus pirms pubertātes (lai izvairītos no priekšlaicīgas Epifizeālās slēgšanu) hroniskas sirds, nieru, aknu mazspēja, prostatas hipertrofiju, cukura diabēts, hroniskas plaušu slimības, aptaukošanās bērnībā.

Blakusparādības Sustanon 250

Saskaņā ar norādījumiem uz Sustanon 250 ar seksa un endokrīno sistēmu atklāt tādas blakusparādības kā pāragrs pubertātes, pārmērīga seksuāla stimulācija (priapisms), dzimumlocekļa paplašināšanās, oligospermija, priekšlaicīgas slēgšanas epifizāras, ūdens aiztures un nātrija (pietūkums). Par daļu no sirds un asinsvadu sistēmas, saskaņā ar viedokļos Sustanon 250 var palielināt asinsspiedienu.

Papildus šīm blakusparādībām ir arī atzīmēja palielinājies nervu uzbudināmība, depresija, garastāvokļa izmaiņas, samazināta vai palielināta libido, slikta dūša, pinnes.

Devas Sustanon 250 un pārdozēšana

Optimālā deva Sustanon 250 saskaņā ar instrukciju ir 1 ml 3 nedēļas, un parasti ir atkarīgs no pacienta reakcijas. Akūta pārdozēšana ar intramuskulāru injekciju neizraisa ārkārtīgi toksiski: simptomi hroniskas pārdozēšanas, jo ir attīstība priapismu vīriešiem. Gadījumā, ja ilgstoši sāpīgu erekciju nesaistīta seksuālo arousal, ieteicams uz laiku pārtraukt lietot narkotikas, un pēc pazušanas simptomu atsākt ārstēšanu Sustanon 250 mazākās devās.  Sustanon 250 ampulas

Brīdinājumi

Saņemot Sustanon 250 pacienti būtu jāveic medicīniskā kontrole: ik pēc 3 mēnešiem visā ārstēšanas periodā ieteicams noteikt hemoglobīna un hematokrīta, digitālo taisnās zarnas pārbaudi.

Saņemšana androgēnus tostarp Sustanon 250, un vecāka gadagājuma cilvēkiem, palielina risku saslimt ar prostatas vēzi.

No atbildes uz Sustanon 250, lietošana narkotikas nav noteicis ārsts, un palielināt izturības sportisti, ir ievērojams risks veselībai.

Glabāšanu zāļu tiek veikta tumšā vietā temperatūrā 10-30 grādiem pēc Celsija. Uzglabāšanas laiks Sustanon 250 ir 5 gadi. Nelietot zāles pēc derīguma termiņa beigām.

Яндекс.Метрика