Anestezol

 Anestezol
 Anestezol antigemorroidalnym ir sarežģīts maisījums. Aktīvās vielas formulēšanā četri: benzokaīnu (100 mg), bismuta subgallate (40 mg), cinka oksīda (20 mg) un mentols (4 mg) - pamatā ir taisnās zarnas svecīte.

Anestezol ir pretiekaisuma, vietējo anestēziju un savelkošas īpašības. Atsauksmes Anestezol apstiprina, ka narkotiku mazina sāpes pacientiem ar taisnās zarnas plaisas un hemoroīdi, un ievērojami samazina smagumu iekaisuma šo slimību. Anestezol ir pozitīva ietekme uz paātrinājumu audu reģenerāciju un veicināt defekācija.

Indikācijas Anestezol

Saskaņā ar instrukcijām, Anestezol lieto, lai ārstētu hemoroīdi un anālās plaisas.

Lietošanas instrukcijas Anestezol

Anestezol par taisnās zarnas (taisnajā zarnā). Maksimālā terapeitisko efektu var panākt, ja uzreiz lietot narkotikas pēc defekācijas vai klizmu. Pirms sveces ieviešanu Anestezol nepieciešams, lai nomazgātu rokas un anālo atveri. Optimālā deva un ārstēšanas ilgums nosaka ārsta, bet atsauksmes Anestezol liecina, ka, lai efektīvi ārstētu pieaugušus pietiekami izmantot 1 svecīte vienreiz vai divreiz dienā. Ja ārstēšana ar šo narkotiku aizņem ilgu laiku, jo šāds gadījums būtu jāuzrauga asins ainu iespējamo attīstību methemoglobinēmija.

Blakus efekti

 Anestezol sveces

Šīs zāles parasti ir labi panesams, bet terapeitiskajā praksē un pārskatīšana Anestezol tika reģistrēti vairāki gadījumi blakusparādību tā izmantošanas:

  • dedzināšanas sajūta anālās atveres;
  • pārkāpumi krēsla;
  • alerģiskas reakcijas, piemēram, nieze, ādas izsitumi, nātrene.

Kontrindikācijas

Anestezol sveces netiek iecelti paaugstinātā individuālās jutības pret narkotiku. Tā dati par efektivitāti un drošību par narkotiku jaunākā vecuma grupā ir klāt, tas nebūtu jāpiemēro bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem.

Saskaņā ar instrukcijām, Anestezol jālieto piesardzīgi grūtniecēm, barojošām mātēm, un pacientiem, kuru darbs ir saistīts ar braukšanu vai potenciāli bīstamas iekārtas.

Papildus Informācija

Anestezol sveces jāuzglabā sausā vietā, prom no saules gaismas, temperatūrai jābūt starp 8-15 0 C. Uzglabāšanas laiks ir trīs gadi.

Яндекс.Метрика