Betiol

 Betiol

Tas attiecas uz grupas Betiol antigemorroidalnyh preparātiem. Galvenās aktīvās sastāvdaļas - ekstrakts Belladonna un ihtammol.

Farmakoloģiskā darbība

Betiol piemīt pretiekaisuma, spazmolītiskais, un vietējās anestēzijas efekts. Betiol mazina sāpes, samazina iekaisumu, paātrina dzīšanas procesu ādas un gļotādām, taisnās zarnas pēc traumas, par ko liecina atsauksmes no Betiole. Narkotika ir daļēji samazināts zarnu peristaltiku.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Betiol izmanto hemoroīdi un anālās plaisas.

Norādījumi par lietošanu un devu Betiola

Zāles ievada rektāli. Saskaņā ar instrukcijām Betiola, pirms to izmanto, lai nomazgātu rokas un ādu ap anālo atveri.

Ārstēšanas Betiolom kursu un deva nosaka ārsts, tāpēc ilgums narkotikas ir atšķirīga katram pacientam, par ko liecina atsauksmes no Betiole.

Pieaugušie un bērni vecāki par 14 gadiem, sveces Betiol iecelt vienu lietu no viena līdz trīs reizes dienā. Ja nepieciešams, var palielināt devu.

Saskaņā ar Instrukciju Betiolu, maksimālā dienas deva ir 10 sveces Betiola.

Blakus efekti

Sveces Betiol labi panes pacientiem. To apstiprina arī pozitīvas atsauksmes par Betiole tiem ārstēti ar šo narkotiku. Dažkārt pacientiem ar paaugstinātu jutību pret narkotikām, var attīstīties tādas blakusparādības kā sausa mute, slāpes, traucējumiem krēsls, paplašinātas acu zīlītes un sajūtu sirdsdarbība.

Kontrindikācijas

 Betiol sveces

Sveces Betiol kontrindicēta pacientiem ar paaugstinātu jutību pret aktīvo vielu medikamentiem, kā arī glaukomas un prostatas vēzi.

Neiecelt sveces Betiol bērniem, kas jaunāki par 14 gadiem.

Grūtnieces Betiol jālieto piesardzīgi, ņemot vērā attiecību starp "riska un ieguvumu". Iecelšana Betiola zīdīšanas ietver atšķiršana ārstēšanas laikā. Pacienti, kuru darbs ir saistīts ar bīstamām iekārtām vai vadot transportlīdzekli, sveces Betiol parakstītas ar piesardzību.

Pārdozēt

Saskaņā ar Instrukciju Betiolu, pārdozēšana var attīstīties šie simptomi: paplašinātas acu zīlītes, paātrināta sirdsdarbība, gļotādas sausumu mutē, slāpes, pārkāpjot krēsla. Smaga pārdozēšana raksturo attīstību delīrijs ar psihomotorās uzbudinājums.

Pārdozēšanas Betiolom parādīts turot simptomātiska ārstēšana.

Uzglabāšanas nosacījumi

Betiol Sveces jāuzglabā sausā vietā, prom no saules gaismas temperatūrā 8 līdz 15 grādiem. Uzglabāšanas laiks ir 2 gadi Betiola.

Яндекс.Метрика