Ginalgin

 Ginalgin
 Ginalgin - narkotiku ārstēšanai dzimumorgānu slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Ginalgin - līdzeklis ar pretsēnīšu, anti-baktēriju darbības lokāli lietojamu.

Aktīvās sastāvdaļas Ginalgina - metronidazols un hlorhinaldolu.

Metronidazolu nomāc Trichomonas, Giardia zarnu amēba dizentēriju, Bacteroides, fuzobakterii, Clostridium, peptostreptokokki.

Hlorhinaldolu aktīvs pret streptokokiem, Pseudomonas, Shigella, Corynebacterium, E. coli, amēbu dizentēriju, zarnu Giardia, Trichomonas.

Kompozīcija palīgviela ieskaitot citronskābi, pazeminot skābes līdzsvaru maksts, un radīt apstākļus attīstībai stieņu Dederleyna - galvenajām sastāvdaļām veselīgu maksts floru.

Produkta veids

Izgatavošanas sveces Ginalgin.

Indikācijas Ginalgina

Ginalgin Apmācības parakstītas baktēriju vaginīts, Trichomonas, sēnīšu, un tad tas tiek saukts jaukts floru.

Ir pozitīvas atsauksmes no Ginalgine izmanto profilaksei pirms aborta vai dzemdībām, operācijas dzimumorgānus slimībām, intrauterīno kontracepciju, hysterography pirms un pēc cauterization no dzemdes kakla.

Instrukcijas Ginalgina: kā izmantot

Terapeitiskā ievada vienu sveci Ginalgin diena 7-10dn.

Ievadiet sveci dziļi makstī naktī.

Sākot ārstēšanu Ginalginom tikai 2-4 dienas pēc menstruālās asiņošanas galiem.

Var būt nepieciešama atkārtotas kursi.

Blakusparādības sveces Ginalgin

Zāles var izraisīt kairinājumu, sāpes un dedzināšana, var sākt gļotains, baltu un putojošs urīnu vai līdzdalību. Pēc atcelšanas sveces dažos gadījumos, sākās piena sēnīte.  Svecītes Ginalgin

Turklāt, tas var būt jūtama slikta dūša, metāliska garša, slikta apetīte, krampjveida, var parādīties vēderplēves, sausa mute, aizcietējums, vemšana, caureja, izsitumi, nātrene, nieze, galvassāpes, leikocitoze, leikopēnija.

Ir atsauksmes par Ginalgine, izraisot kairinājumu vai dedzinoša sajūta dzimumlocekļa seksuālās partneri.

Kontrindikācijas

Ginalgin Apmācības nedrīkst noteikts no asinīs, aknu mazspēja, traucēta kustību koordināciju, centrālā nervu sistēma, paaugstinātas jutības, grūtniecības slimībām, bet zīdīšanas.

Narkotiku ietekmē reakcijas ātrumu, tāpēc piemērošanas laikā Ginalgina ieteicams ne vadīt automašīnu, nav iesaistīties citās darbībās, kas prasa uzmanību.

Ginalgin savienojams ar alkoholu, jo tas ir neiecietība. No seksa ārstēšanas laikā, ir vēlams, lai atmest.

Ievērojiet piesardzību, ja tā saistīta ar narkotiku varfarīnu un citiem līdzīgiem iedarbības zāles. Iecelšanā kopā ar disulfirāmu palielina risku saslimt ar psihiskiem traucējumiem, depresiju apziņas. Pēc šo zāļu saņemšanas, jābūt ne mazāk par divām nedēļām.

Bez tam, aktīviem savienojumiem Ginalgina palielināt koncentrāciju metronidazolu un cimetidīns kombinācijā ar paaugstinātu risku tās blakusparādības.

Negatīvā ietekme uz rīcības Ginalgina barbiturātu.

Яндекс.Метрика