Laktogin

Laktogin ir zāles, kas pieder grupai probiotikas un paredzēti, lai atjaunotu normālu maksts mikrofloru. 2008.gadā tas bija izdevies ar savu tirdzniecības nosaukumu, un tagad tas ir narkotiku sauc Vagilak.  Kapsulas Iekšķīgai lietošanai Laktogin

Atlaidiet forma un sastāvs Laktogin

Laktogin izdots veidā, kapsulas un svecīšu. Katra kapsula satur 10 9   Lactobacillus Lactobacillus reuteri RC-14 un Lactobacillus rhamnosus GR-1. 15 kapsulu iepakojums.

Sveces satur arī Laktogin dzīvo Lactobacillus celmi Lactobacillus reuteri RC-14 un Lactobacillus rhamnosus GR-1, kā arī ciete, celuloze, dekstroze, un citas palīgvielas.

Farmakoloģiskās iedarbības Laktogin

Norādījumus, lai Laktogin atzīmēja, ka zāles satur unikālu kombināciju pienskābes baktēriju izolētas no uroģenitālā trakta absolūti veselām sievietēm. Šīs baktērijas kolonizēt maksts un sākt ražot pienskābi, ūdeņraža peroksīdu un citas bioloģiski aktīvas vielas, kas aizsargā pret dažādām patogēnajām baktērijām. Tā rezultātā, iekšķīga kapsulas vai lokālai lietošanai sveces Laktogin palīdz veidot maksts skābajā vidē (pH 3, 8 - 4, 5), kas ir nepieciešami, lai dzīvē normālas maksts mikrofloras un destruktīvu patogēniem.

Pēc atsauksmēm, Laktogin ļoti ātri novērš niezi un dedzināšanas sajūta starpenē, diskomfortu un citas nepatīkamas simptomi baktēriju vaginosis. Turklāt izmantošana Laktogin gandrīz 80% samazina risku turpmākajā atkārtošanās slimības.

Indikācijas Laktogin

Saskaņā ar instrukcijām, Laktogin var lietot sievietes vairāk nekā 18 gadiem šādos gadījumos:

  • Ārstēšanai dysbiosis maksts kā ar kombinēto terapiju, un kā monoterapiju;
  • Lai ārstētu hronisku un sub-akūtu infekcijas un iekaisuma slimību sieviešu reproduktīvo orgānu;
  • Laikā un pēc ārstēšanas ar citostatiskiem, antibiotikas, pretvīrusu, pretsēnīšu un kortikosteroīdus;
  • Lai veiktu pirmsdzemdību sagatavošanu grūtniecēm;
  • Ārstēšanai hormonatkarīgu un senile colpitis;
  • Jo gatavojoties sievietes ginekoloģiskās operācijas un diagnostikas procedūras, tostarp un pirms jums instalēt intrauterīnā ierīci.  Laktogin - narkotiku normalizē maksts mikrofloru

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Laktogin nevar izmantot sievietēm ar individuālu paaugstinātu jutību pret jebkuru sastāvdaļu šo medikamentu.

Blakus efekti

Retos gadījumos, ja izmanto sveces Laktogin var rasties lokālas alerģiskas reakcijas un ir sajūta, dedzināšana, nieze un diskomforts dzimumorgānu apvidū. Šajā gadījumā norādījums Laktogin mudina sievietes doties uz mutisko formu narkotiku kapsulas.

Dozēšanas un administrēšana Laktogin

Lai normalizētu maksts mikrofloru, ņemot vienu kapsulu dienā Laktogin. , Ārstējot iekaisuma slimību maksts un palielinot devu ir divas kapsulas dienā. Laktogin jālieto tukšā dūšā vai divas stundas pēc ēšanas, dzerot daudz ūdens.

Sveces Laktogin ievietota naktī pēc maksts Douching.

Pieteikums Laktogin, atsauksmes, izraisa ātru atjaunošanu maksts mikrofloras.

Uzglabāšanu un Aptieku piedāvājums

Laktogin jāuzglabā vēsā, sausā un tumšā vietā, prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks ir pusotru gadu. No aptiekas kapsulām un svecītēm Laktogin pārdod bez ārsta receptes.

Яндекс.Метрика