Svētku

Svētku - fermentu preparātu.  Fermentatīvā nozīmē svētku

Farmakoloģiskā darbība svētku

Pieteikums svētku rezultāts ir slepens kompensācijas funkciju aizkuņģa dziedzera un aknu atbrīvošanas žulti. Iekļautas Festalum un tā analogiem fermentu atvieglotu absorbcijas olbaltumvielu un ogļhidrātu tievajās zarnās, veicina sadalījumu celulozes, kas uzlabo gremošanu un mazina gāzēšana zarnas, cholagogue ir spēkā un uzlabot uzsūkšanos taukos šķīstošo vitamīnu.

Tādā pašā veidā uz pacienta ķermenī ir analogi svētku: Biofestal, Digestal, Normoenzim, Panolez un Ferestal.

Produkta veids

Svētku izdots kā tabletes.

Svētku: lietošanas indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām svētku jāņem pacientiem ar traucējumiem no eksokrīnā funkciju aizkuņģa dziedzera, kas izraisa hronisku pankreatītu, cistisko fibrozi. Pieejami pie svinīgiem norādēm hroniskām slimībām, kuņģa, zarnu, aknu un žultspūšļa arī.

Pieteikums svētku pamatota arī šajā gadījumā kombinēto terapiju pēc apstarošanai gremošanas traktā, kā rezultātā uz šo struktūru pārkāpumiem.

Instrukcija Festalu: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām svētku jālieto perorāli, tās laikā vai pēc ēšanas, nesakošļājot, tas ļauj svētku dzert nelielu daudzumu šķidruma.

Standarta deva pieaugušajiem ir 1-2 tabletes 3 reizes dienā. Pētījumos par gremošanas trakta, jo atzinuma Festale jums ir jāņem 2 tabletēm 2-3 reizes dienā 2-3 dienas pirms testa. Lielākas devas būtu jāņem tikai pēc konsultēšanās ar ārstu! Application Festalum var atšķirties turpināšanu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem, atkarībā no slimības pacients.  Svētku veidā granulu

Blakusparādības svētku

Festalum var izraisīt blakusparādības, gremošanas sistēmā, proti, slikta dūša, caureja, samazināts žults veidošanos. Saskaņā ar pārskatiem Festale, ilgtermiņa to lieto lielās devās, var rasties hiperurikozūrija, kairinājumu mutē, starpenes kairinājumu.

Kontrindikācijas

Svētku nebūtu jāpiemēro, ja pacientam ar akūtu pankreatītu, aknu mazspēja, hepatīts, dzelte, žultsakmeņi, žultspūšļa empiēma, ileuss.

Ir arī vērts pieminēt, ka, ievērojot īpašu piesardzību jāņem svētku cistiskās fibrozes, deva jāatbilst kvalitāti un daudzumu, ko pacients saņēmis pārtiku.

Grūtniecības un zīdīšanas laikā lietošana svētku iespējama tikai tad, ja potenciālais ieguvums no svētku daudz potenciālo risku auglim.

Яндекс.Метрика