Sydnopharm

Sydnopharm - farmakoloģiskie aģenti no vazodilatatoru grupu, ko izmanto, lai novērstu insultu.

Struktūra un sastāvs

 Sydnopharm
 Saskaņā Sydnopharm norādījumus izdotās formā 2 mg tabletes. Aktīvā viela - .Molsidomin. Ietver arī blakuspakalpojumu komponenti: kviešu ciete, laktozes, koloidālo silīcija dioksīds, magnija stearāts, hidroksipropilmetilceluloze, piparmētru eļļa, mikrokristāliskā celuloze.

Ārēji Sydnopharm apaļas tabletes gaiši rozā krāsā, izliekts uz abām pusēm, ar patīkamu piparmētru aromātu. Ražoti narkotiku plāksnītēs pa 10 tabletēm. Kartona 3 blisteri ar instrukciju.

Farmakoloģiskās iedarbības Sydnopharm

Saskaņā ar instrukcijām Sydnopharm ir vazodilyatiruyuschim (vazodilatatora) iedarbību. Zāles ir antianginālo, prettrombocītu, venodilatiruyuschee un pretsāpju iedarbība. Kā rezultātā metabolītu notiek Sydnopharm mīkstināšanu gludo muskuļu šķiedru asinsvada sienas (galvenokārt vēnas), tādējādi samazinot Iepriekšielādēt uz sirdi. Zāles arī paplašina sašaurināts daļu koronāro artēriju un uzlabot asins plūsmu uz nodrošinājuma uzbrukumu. Pieteikums Sydnopharm palielina fizisko veiktspēju, mazina stenokardijas lēkmju biežums (kas rodas slodzes laikā).

Saskaņā ar instrukcijām Sydnopharm novērstu priekšlaicīgu trombocītu agregāciju, samazina atbrīvošanu serotonīna, tromboksāna un citu proagregantov.

Action Sydnopharm sākas aptuveni 20 minūtes pēc zāļu lietošanas un sasniedz maksimumu pēc 1 stundas. No zāļu darbības ilgumu par aptuveni 6 stundām. Ilgstoša lietošana Sydnopharm izraisa attīstību tolerances ar samazinājumu efektivitāti sagatavošanā (atšķirībā no nitrātu).

Atsaukšana narkotiku nierēs (90%). Pusperiods aptuveni 2-2, 5:00.

Sydnopharm ar ilgstošu lietošanu netiek uzkrātas organismā, arī pacientiem ar nieru mazspēju.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Sydnopharm ieteicams, lai novērstu insultu.

Kontrindikācijas Sydnopharm

  • jutība pret sastāvdaļu medikamenta;
  • hipotensija (sistoliskais spiediens ja tas ir mazāks par 100 mm Hg);
  • kolapss, kardiogēnais šoks, akūts miokarda infarkts (arteriāla hipotensija);
  • vecums 18 gadi;
  • Grūtniecība un zīdīšana.

Piesardzības Sydnopharm nepieciešams lietot pacientiem ar vēsturi hemorāģisko insultu, palielināts intrakraniālais spiediens, tendence arteriālās hipotensijas glaukoma (īpaši slēgšanas).

Instrukcijas Sydnopharm: Devas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Sydnopharm iekšķīgi, norijot veselas ar lielu daudzumu ūdens, neatkarīgi no ēdienreizēm.

Parasti sākot ar mazās devās 1 - 2 mg divreiz dienā. Ja nepieciešams daudzveidība mērķiem, var palielināt līdz trīs reizes dienā. Sydnopharm maksimālā deva ir 6 mg dienā.

Ārstēšanas un devu zāļu ilgums individuāli izvēlas ārstējošais ārsts. Kā uzskata Sydnopharm labi panesama un efektīvi novērš attīstību stenokardijas lēkmju.  Sydnopharm ražots tablešu veidā

Blakusparādības Sydnopharm

Pēc atsauksmēm Sydnopharm reti izraisa blakusparādības. Starp viņiem ir visbiežāk ir: galvassāpes (kas izzūd nepārtrauktu zāļu lietošanas), reibonis, pazemināts asinsspiediens, ādas apsārtums, slikta dūša, apetītes zudums. Pacientiem ar sākotnēji zemu asinsspiedienu var attīstīties sabrukumu. Reti saņemot Sydnopharm, atsauksmes, attīstīties alerģiska reakcija (izsitumi, nātrene, bronhu spazmas, anafilaktiskais šoks), palēninot automobiļus un garīgās reakcijas (parasti sākumā ārstēšanas), caureja.

Pārdozēt

Pārdozēšanas simptomi Sydnopharm ir smagas galvassāpes, tahikardija, zems asinsspiediens izteikts. Ārstēšana - simptomātiska. Specifisks antidots.

Mijiedarbība Sydnopharm ar citām zālēm

Kad vienlaicīgi ar citiem antihipertensīviem un vazodilatējošo līdzekļu, kā arī ar etanolu palielinājās antihipertensīvo efektu.

Application Sydnopharm vienlaicīgi ar zālēm, acetilsalicilskābes palielina prettrombocītu darbību.

Brīdinājumi

Saskaņā ar instrukcijām Sydnopharm nevar izmantot, lai atvieglotu stenokardijas lēkmju.

Pirmā deva narkotikas tiek noteikts ar piesardzību un kontrolē asinsspiedienu, sakarā ar iespējamo rašanos galvassāpes un pārmērīga asinsspiediena pazemināšanās.

Pacientiem vecākiem cilvēkiem un pacientiem ar aknu / nieru devas pielāgošana ir nepieciešama Sydnopharm.

Tā zāles var atšķirties ātrumu mehānisko un psiholoģisko reakciju, periods ārstēšanas (īpaši sākumā) vajadzētu atmest braukšanu un strādājot ar pārvieto mašīnas.

Analogus Sydnopharm

Sydnopharm analogi ir dilasidom, korvamin, korvaton, molsidomine. Pirms aizstājot analogo Sydnopharm jākonsultējas ar ārstu.

Яндекс.Метрика