Symbicort

Symbicort - farmakoloģiskā zāles, ko lieto, lai ārstētu obstruktīvu plaušu slimību.

Tirdzniecības nosaukums Symbicort Turbuhaler

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Symbicort ir pieejams pulvera veidā pēc ieelpas devu. Aktīvās sastāvdaļas - budesonīds, formoterola fumaratdigidrat. Tāpat, kā papildu viela narkotiku ietver laktozes monohidrātu.

 Symbicort kartona komplektā

Izgatavota narkotika inhalatori rotējošo dozēšanas 60 vai 120 devām. Inhalators iemuti ir grozāms.

Saturs inhalatora ir baltas granulas un noapaļotas formas.

Gada 1. devas Symbicort var ietvert: budesonīds 80 vai 160 mikrogrami formoterola fumaratdigidrata 4, 5 mikrogramiem.

Farmakoloģiskā darbība Symbicort

Saskaņā ar instrukcijām Symbicort ir kombinācija kortikosteroīdu un selektīvo beta 2 adrenomimetic. Aktīvās vielas eksponēt dažādus darbības mehānismus un ļautu izmantot sagatavošanas kā banku likšana, un par uzturēšanas astmas ārstēšanā.

Budezonīds ir ieelpot glikokortikoīdu un pretiekaisuma darbība. Tas samazina simptomu smagumu un samazinātu biežumu paasinājumu astmu. Līdz ar to ir blakusparādības ir daudz zemāks nekā ar sistēmiskiem glikokortikoīdiem. Kā rezultātā Budezonīda samazinās bronhu sienas tūska, gļotu produkciju un elpceļu hyperresponsiveness.

Formoterols ir selektīvs B2-adrenerģiskos receptorus un izraisīt relaksāciju no elpceļu gludās muskulatūras. Bronhodilatatora efekts notiek 1-3 minūšu laikā pēc inhalācijas un ilgst līdz pat 12 stundām. Formoterola un Budezonīda kombinācija samazina smagumu astmas simptomus, uzlabot funkcionālo stāvokli bronhos un mazina recidīvu biežumu.

Pēc atsauksmēm Symbicort panesa labi pacienti, tostarp bērnu vecuma (6 gadi).

Pacientiem ar hronisku obstruktīvu plaušu slimību ar smagu elpošanas mazspēju ārstēšanas ar Symbicort laikā uzrādīja būtisku uzlabošanos.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Symbicort indicēts no šādiem nosacījumiem:

  • bronhiālā astma;
  • hroniska obstruktīva plaušu slimība (pacientiem ar smagā formā).

Kontrindikācijas no Symbicort

Saskaņā ar instrukcijām Symbicort ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret sastāvdaļām, kā arī bērniem līdz 6 gadiem.

Piesardzības pasākumi Symbicort jālieto plaušu tuberkulozes, sēnīšu, vīrusu vai baktēriju elpceļu infekcijām, hipertireozi, cukura diabēts, feohromocitoma, smagu hipertensiju, aneirisma no jebkuras vietas, smaga sirds mazspēja, tahiaritmija.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Ir bijis Nav pietiekamu klīnisko pētījumu par tādu Symbicort lietošanu grūtniecības laikā. Šīs zāles drīkst lietot tikai gadījumos, kad potenciālie ieguvumi ievērojami pārsniedz risku auglim.

Pašlaik nav zināms, vai Symbicort sastāvdaļas iekļūst mātes pienā. Tāpēc nav ieteicams lietot narkotikas zīdīšanas periodā.

Devas un administrēšana Symbicort

Saskaņā ar instrukcijām Symbicort nav ieteicams, lai bronhiālās astmas ārstēšanai, plaušu plūsmas. Atlase no devas tiek veikta individuāli atkarībā no slimības smaguma pakāpes.

Bērniem, kas vecāki par 6 gadiem Symbicort Turbuhaler ieteicams devā 80/4 5 g 2 inhalācijas 1-2 reizes dienā.

Bērni vecumā no 12-17 gadus veciem pieaugušajiem līdzīgi deva Symbicort (1-2 inhalācijas deva 80/4, 160/4, vai 5 mg, 5 mg, 2 reizes dienā).

Pieaugušie Symbicort Turbuhaler ieteicamā deva 80/4, 160/4 vai 5 g, 5 g 2 inhalācijas 1-2 reizes diennaktī. Nepieciešamības gadījumā var palielināt devu līdz 4 inhalācijas dienā. Sasniedzot optimālu astmas simptomu kontroli pacientiem, kuri saņem Symbicort, var samazināt devu līdz mazākā efektīvā. Pārskatīšana Symbicort efektīvi palīdz novērst astmas lēkmes, un viegli lietot.

Pacienti, kuri šo narkotiku, jums vajadzētu regulāri konsultēties ar ārstu, lai kontrolētu optimālo devu.

Pacientiem ar hronisku obstruktīvu plaušu slimību parasti tiek piešķirts 2 inhalācijas Symbicort Turbuhaler 160/4, 5 mg divas reizes dienā.

Blakusefekts

Pārskatīšana Symbicort reti izraisa blakusparādības. Visbiežāk blakusparādības ir: trīce, galvassāpes un sirdsklauves. Šie simptomi parasti ir viegli un sevis izteiktas apņemšanās dažu dienu laikā pēc terapijas uzsākšanas. Arī atsauksmes, Symbicort retos gadījumos var izraisīt kandidozi no mutes gļotādu un rīkles, aizsmakums, klepus. Ļoti reti Symbicort, atsauksmes izraisa uzbudinājums, trauksme, miega traucējumi, zilumi, alerģiskas reakcijas, sirds ritma traucējumi.

Šīs narkotikas lietošana var izraisīt paaugstinātu koncentrāciju insulīna līmenis asinīs, kas būtu jāņem vērā pacientiem ar cukura diabētu.

Pārdozēšana Symbicort

Pārdozēšanas simptomi formoterola ir: trīce, sirdsklauves, galvassāpes, slikta dūša, vemšana, aritmija. Pārdozēšanas gadījumā Budezonīda klīniski nozīmīgu atbildes tika atzīmēts. Ārstēšana ir simptomātiska.

 Symbicort inhalators ar rotējošu dozatoru

Hroniskās lielāku devu Symbicort var izraisīt sistēmisko ietekmi glikokortikoīdu (virsnieru nomākumu, hypercortisolism).

Mijiedarbība ar citām zālēm

Izvairieties no Symbicort un ketokonazola kombināciju.

Neiecelt vienlaicīgi Symbicort un beta - blokatori (pat acu pilieni).

Vienlaicīga lietošana ar hinidīnu, prokaīnamīdu, fenotiazīniem, antihistamīni, MAO inhibitori, tricikliskie antidepresanti var izraisīt kambaru aritmijas.

Symbicort mijiedarbība ar citiem medikamentiem, ko izmanto astmas ārstēšanai, tas ir atzīmēts.

Īpaši lietošanas instrukcija Symbicort

Saskaņā ar instrukcijām Symbicort jāatceļ pakāpeniski, nevis pēkšņi pārtraukt ārstēšanu ieteicams.

Šis produkts nav paredzēts sākotnējai ārstēšanai bronhiālās astmas.

Pacientiem jāzina, ka izmantošana Symbicort jābūt regulārām, pat ja nav simptomu. Nesāciet terapiju ar šo narkotiku akūtas astmas.

Pārskatiet Symbicort retos gadījumos var izraisīt paradoksālas bronhu spazmas, pēc inhalācijas. Ja Jums rodas šīs komplikācijas ir nepieciešams, lai atceltu narkotiku un izvēlēties alternatīvu ārstēšanu.

Pacientiem ar cukura diabētu laikā izmantotu Symbicort vajadzētu kontrolēt glikozes līmeni asinīs.

Яндекс.Метрика