Aeron

 Aeron

Aeron - zāles, ko lieto kā pretvemšanas līdzekli, un sliktu dūšu.

Farmakoloģiskās īpašības

Aeron ir kombinēts medikaments, kuru darbība ir saistīta ar farmakoloģiskajām īpašībām tā sastāvdaļu - giosiiamina un Skopolamīnu. Kā M-antiholīnerģisks aģents Aeron rīcību, kuras mērķis ir ierobežot stimulējošu darbību ķīmijas, kas rodas sakarā ar muskuļu nervu pārraides, tā saukto acetilholīna.

Tas spēj samazināt sekrēciju sviedru, asaru, siekalu, bronhiālo, kuņģa dziedzeri un aizkuņģa dziedzeri. Darbība Aeron mērķis ir arī samazināt muskuļu tonusu, kuņģa-zarnu trakta, žultspūšļa un žults ceļu, labāku vadāmību par impulsu caur atrioventrikulāro mezglu no sirds.

Aeron spēja atpūsties gludās muskulatūras no kuņģa un zarnu trakta noved pie samazināšanu un novēršanu vemšana un slikta dūša pēc lietošanas. Arī zāles kavē aizplūšanu acs iekšējā šķidruma, skolēni izplesties, izraisot paralīzi naktsmītnes (neskaidra redze pie tuva attāluma), paaugstina intrakraniālo spiedienu. Arī tas ir nomierinošs efekts. Zāļu forma - tablete Aeron.

Indikācijas Aeron

Saskaņā ar instrukcijām, Aeron iecelts šādos gadījumos:

  • profilakse un ārstēšana gaisa un jūras slimības;
  • novērstu un izskaustu simptomus Menjēra slimības;
  • laikā plastiskās operācijas un operācijas par augšējo elpceļu infekcijām, lai samazinātu slize- un siekalošanos.

Ceļvedis uz Aeron ļauj izmantot šo narkotiku vemšana un slikta dūša grūtniecības laikā.

Lietošanas instrukcijas Aeron

 Aeron tabletes

Novēršana jūras un gaisa slimības tabletes Aeron notiek šādi: pusstundas vai stundu pirms izlidošanas ir jāveic 1-2 tabletes pēc 6 stundām, ja nepieciešams, citu tableti. Ja preventīvie pasākumi netika veikti, terapija jāsāk pēc pirmā sajūta slimības (galvassāpes, reibonis, slikta dūša) - uzņemšanu no 1 vai 2 tabletēm Aeron, tad zāles lieto divreiz dienā 1 tableti. Maksimālais iespējamais reizes deva pieaugušajam - 2 tabletes, kur dienas deva nedrīkst pārsniegt 4 tabletes.

Ja Menjēra slimība Režīms šādi: 2-3 reizes dienā 1 tablete. Lai samazinātu siekalošanās slize- un pusstundu pirms operācijas Aeron tabletes veikti divi un tad divas nākamās dienas 1 tabletei divreiz dienā.

Blakus efekti

Pieteikums Aeron varētu izraisīt sausa mute un kakls, slāpes. Lai veicinātu šādu stāvokli var izmantot bagātīgs dzērienu un kofeīnu. Retos gadījumos var novērot tādas parādības kā tahikardija, parēzes naktsmītnes, midriāze, zarnu, urīna aizture, reibonis.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar norādījumiem uz Aeron, aizliegts izmantot narkotiku ja konstatēta pastiprināta jutība, prostatas hipertrofiju, un slēgta kakta glaukomu.

Papildus Informācija

Aeron tabletes jāuzglabā tumšā vietā. Uzglabāšanas laiks ir 4 gadi.

Яндекс.Метрика