Aertal

Aertal - pretiekaisuma līdzeklis.  Aertal

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Aertala - aceclofenac, samazinot ražošanas iekaisuma aktīvo vielu.

Pieteikums Aertala samazina iekaisumu, noņem siltumu. Audos perifērās nervu sistēmas zāles parāda augstu aktivitāti un mazina sāpes, reimatisms mazina locītavu stīvumu no rīta un pietūkums.

Produkta veids

Tabletes Aertal.

Indikācijas Aertala

Aertal instrukcijas veic, lai mazinātu sāpes un mazinātu iekaisumu lumbago, scapulohumeral periarthritis, mīksto audu reimatisma, osteoartrīts, ankilozējošais spondilīts, reimatoīdo artrītu.

Labas atsauksmes Aertale, ko izmanto, lai mazinātu zobu sāpes.

Dozēšanas instrukcijas Aertala

Tabletes Aertal košļāt un sasmalcina neiespējami. Nepieciešamā terapeitisko devu, ko noteicis ārsts, vidēji 100 mg - divas tabletes dienā, kas tiek saņemti divos posmos.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, Aertal skar dažādas ķermeņa sistēmas. Par daļu no gremošanas sistēmā var rasties vemšana, caureja, sāpes pakrūtē, krampji, vēdera uzpūšanās, aizcietējums, slikta dūša, čūlainais bojājumi un erozija, slimības, hepatīts, pankreatīts.

Centrālās un perifērās sistēmas var attīstīties novirzes formā miega traucējumi, nervozitāte, reibonis, depresija, parestēzija, reibonis, trauksme, trīce, dezorientācija, meningītu, atmiņas traucējumus, vīzija, jutīgumu un garšu.

Turklāt zāles var izraisīt alerģisku reakciju, tūska, nieru mazspēja, nefrīts, proteinūrija, hematūrija, leikopēnija, agranulocitoze, anēmija, trombocitopēnija, hipertensija, sirds mazspēja, išēmija.  Tabletes Aertal

Kontrindikācijas tabletes Aertal

Aertal Apmācības ir kontrindicēta: čūlu un eroziju, gremošanas trakta, asiņošana no kuņģa-zarnu trakta, bronhu spazmas, nātrene, rinīts, ko sauc par aspirīnu un citiem nesteroīdiem narkotiku smagu aknu slimību, traucējumiem asinīs, hiperkaliēmijas, zīdīšanu, grūtniecības, paaugstinātu jutību laikā aktīvās vielas un palīgvielas narkotiku.

Aertal nav paredzēts bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Piesardzības pasākumi būtu jāveic, lai pacientiem ar nieru slimību, aknu, kuņģa-zarnu trakta, bronhiālo astmu, hipertensiju, išēmiju, hroniskas aknu, nieru mazspēja, cukura diabēts, perifēro artēriju slimību, vecuma, pārmērīgu alkohola, nikotīna, hroniskas ievadīšanas nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem.

Aertal mazina zāles pret hipertensiju, diurētiskie līdzekļi. Kombinācijā ar kāliju aizturošiem diurētiskiem līdzekļiem var izraisīt hiperkaliēmiju medikamentus vai hiperglikēmija.

Blakusparādību risks palielinās līdz ar vienlaicīga lietošana Aertala ar kortikosteroīdiem vai citiem nesteroīdiem narkotikas. Turklāt zāles var palielināt nefrotoksicitātes ciklosporīna.

Яндекс.Метрика