Bagomet

Bagomet - nozīmē pazemināt cukura līmeni asinīs.  Bagomet 500 mg

Farmakoloģiskās iedarbības Bagometa

Bagomet pieder biguanīds.

Aktīvā viela narkotiku - metformīnu - ir tendence palēnināt uzsūkšanos glikozes no zarnās, uzlabo insulīna jutību, neietekmējot uz ražošanas insulīna ko ražo aizkuņģa dziedzeris.

Produkta veids

Tabletes Bagomet.

Indikācijas

Bagomet Instrukciju var piešķirt ar 2 tipa diabēta pacientiem bez ketoacidozes gadījumā diētu terapiju un ārstēšanu ar sulfonilurīnvielas izrādījusies neefektīva.

Dozēšanas instrukcijas Bagometa

Bagomet Instrukciju pieņemts pēc vai ēšanas laikā.

Pacientiem, kuri nav lieto insulīnu, ir jāveic divas tabletes (1d), divas r / dienā pirmo trīs dienu ārstēšanas vai uz vienu tableti (500 mg) trīs r / dienā. No 4 līdz 14 dienas pēc ārstēšanas, ir jāņem divas tabletes trīs Bagometa p / dienā. Piecpadsmitajā dienā pēc analīzes asinīs un urīnā par glikozi tiek labots devu un dienas deva ir 1-2g Bagometa.

Ilgstošas ​​darbības tabletes (850mg), ņem 2 p / dienā 1. lieta.

Maksimāli pieļaujamo dienas devu Bagometa - 3g.

Ja pacients saņem devu insulīna 40ED / dienā, zāles ir noteikta tādā pašā veidā, bet insulīna deva pakāpeniski, vienu dienu, zemākas - 4-8 vienībām. Ja dienas deva insulīna pārsniedz 40ED, Bagomet pacientam pieņemt un pielāgot insulīna devu ir vēlama slimnīcā saskaņā ar ārsta uzraudzībā.  Tabletes Bagomet

Blakusparādības tabletes Bagomet

Atsauksmes Bagomet liecina, ka narkotiku izraisa vemšanu, caureja, slikta dūša, sāpes vēderā, metāliska garša mutē, anēmija, apetītes zudums, hipoglikēmija, izsitumi, ar ilgstošu lietošanu - overabundance B12 vitamīna.

In Pārdozēšanas Bagometa var attīstīties laktacidozi, kuras simptomi - samazinājums ķermeņa temperatūra, caureja, vemšana, slikta dūša, sāpes muskuļos un vēdera sāpes, elpas trūkums, koma, traucēta apziņa. Ja Jums rodas šie simptomi pacients tiek hospitalizēts, noteiktu līmeni, laktāta, hemodialīzi un simptomātiska terapija, ja nepieciešams.

Kontrindikācijas

Bagomet instrukcijas nevar tikt piešķirts diabētiskā koma un precoma, ketoacidozi, smagiem nieru darbības traucējumiem, ar elpošanas un sirds mazspēja, akūta miokarda infarkta, akūtu asinsrites traucējumiem smadzenēs, hronisks alkoholisms, nopietnu traumu un pēc operācijām cilvēka aknās, pienskābās acidozes, t .ch. pagātnē, ievērojot mazkaloriju diētām (mazāk kā 1000 kalorijas), paaugstināta jutība, laktācijas, grūtniecības laikā.

Spriežot pēc atsauksmēm, Bagomet nevar izmantot, lai ārstētu gados vecākiem pacientiem, kas vecāki par 60 gadiem, un tie, kas smagi strādā fiziski.

Kombinācijā ar sulfonilurīnvielas atvasinājumiem, var izraisīt hipoglikēmija Bagomet.

Effect Bagometa samazināts, ja tā saistīta ar perorālo kontracepcijas, kortikosteroīdi, epinefrīna, glikagonu, diurētisko "cilpu" un tiazīdu, preparāti, kas satur vairogdziedzera hormoni, nikotīnskābi atvasinājumus un fenotiazīna.

Tā uzlabo rīcības Bagometa, kad kopā ar Akarboze, nesteroīdo narkotikas, insulīnu, MAO inhibitori, un ACE, oksitetraciklīna, klofibrāta atvasinājumus, beta blokatori, ciklofosfamīdu.

Яндекс.Метрика