Bellastezin

 Bellastezin
 Starptautiskais nosaukums instrukciju Bellastezina: Benzokaīns + ekstrakts Belladonna (Benzokaīns + ekstrakts Belladonnae). Zāles pieder farmakoloģiskās grupas - spazmolītisķiem.

Aktīvās vielas Bellastezina: benzokaīnu (300 mg), un Belladonna ekstrakts (15 mg). Ūdens šķīduma Belladonna 1:10.

Devas Forma: Tabletes Bellastezin 10 gab. in konvalyute.

Farmakoloģiskās iedarbības Bellastezina

Bellastezin - divu zāļu apvienojums, kas ir vietējās anestēzijas efektu un mazina krampjus, samazina skābumu kuņģa sulas, un toni gludās muskulatūras gremošanas traktā.

Pretsāpju efekts narkotiku nodrošina Benzokaīns - ar vietējo anestēziju, un spazmolītiskais efektu - efektu Belladonna alkaloīdu.

Indikācijas

Zāles var izmantot, lai atbrīvoties no simptomiem gastrīts ar paaugstinātu skābumu, ar spazmas kuņģa, zarnu, žultspūšļa un citu gludās muskulatūras vēdera dobumā.

Kontrindikācijas Bellastezinu

Individuālā neiecietība uz narkotiku, glaukomas vai aizdomas to, prostatas audzēji, grūtniecības un zīdīšanas sastāvdaļām ir skaidrs kontrindikācija izmantošanu tabletes Bellastezina.

Blakusparādības Bellastezina

Saņemot zāles var rasties nelabvēlīgas simptomi: miegainība, slāpes, žāvēšanu mutē, reibonis, iespējams, tahikardija, midriāze, traucējumus naktsmītņu līdz parēzes, alerģiskas reakcijas.

Norādījumi par lietošanu un devu Bellastezina

 Bellastezin tabletes
 Bellastezin iekšķīgi no rīta un vakarā 1 tablete. Devu var palielināt līdz maksimāli ārsta 3 tabletes dienā.

No noteiktā mācību Bellastezina ilgums un atkarīgs no daudziem faktoriem - smaguma slimības, deva, zāļu pieteikumu atsevišķi vai kombinācijā ar citām zālēm, kas farmakoloģisko grupu.

Piesardzības saņemt Bellastezina

Zāles nevar piemērot personām profesionālo darbību, kas prasa lielu koncentrēšanos un reakcijas ātrumu (vadītājiem, mehānika, un citi.).

Klīniskie pētījumi par efektivitāti un drošību bērniem, kuri lieto narkotikas netika veikta, tāpēc zāles lieto bērniem ārkārtējos gadījumos, tikai pēc ārsta ieteikuma. Mijiedarbība Bellastezina ar citām zālēm nav pētīta, tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem, lietojot to kombinācijā.

Pārdozēšana narkotiku izsaka izskatu blakusparādībām. Šādos gadījumos, steidzami nepieciešams meklēt medicīnisko aprūpi, hospitalizācija iespējams.

Uzglabāšana: istabas temperatūrā, bet ne vairāk par 25 ° C, sausā vietā, sargāt no gaismas.

Pirms produkta izmantošanas, konsultējieties ar savu ārstu!

Яндекс.Метрика