Besalol

Farmakoloģiskā darbība

 Besalol

Besalol ir spazmolītiskais, ietekmē gremošanas sistēmu un vielmaiņu.

Papildus spazmolītisku īpašībām, zāles ir arī pretiekaisuma, antiseptiska un giposekretornym sekas, kas rodas, iedarbojoties ar noslēdzot Besalol komponentiem.

In 1 tablete satur 10 mg ekstrakta Belladonna (nāvīga nightshade) un spēj samazināt vienmērīgu muskuļu tonusu un samazina sekrēciju siekalu, bronhiālo un kuņģa dziedzeri, un 300 mg fenilgrupas salicilāta, ilgstoša lietošana, kas neveicina zarnu dysbiosis. Fenilsalitsilat saskaņā ar darbības sārmainā vidē sadalās uz salicilskābes, kam ir pretiekaisuma īpašības, un fenolu, iespēja palēnināt augšanu patogēnās mikrofloras zarnās. Kuņģa-zarnu traktā Besalol labi uzsūcas, izdalās caur nierēm no organisma.

Indikācijas Besalola

Pieteikums Besalola lietderīgi pie kuņģa-zarnu trakta slimību, ko raksturo spazmas un nelīdzsvarotību, no zarnu mikrofloru.

Lietošanas instrukcijas Besalola

 Besalol tabletes
 Saskaņā ar instrukcijām Besalolu, pieaugušo zāles jāņem 2-3 reizes dienā, 1 tablete, un maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 6 tabletes.

Pieteikums Besalola iespējams kombinācijā ar citām zālēm, kā arī viņu pašu.

Ārstēšanas ilgums Besalolom nosaka ārsta, koncentrējoties uz slimības formu, tās smagums, raksturu un ietekmi uz zāļu terapijas.

Blakus efekti

Instrukcijas, lai Besalolu iespējamo negatīvo reakciju uz narkotikām: sausums mutē, urīna aizture, reibonis, paaugstināts acs iekšējais spiediens, skolēns dilatācija, pavājināšanās spēju redzēt smalkas detaļas nelielā attālumā, un alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas Besalola

Paaugstināta jutība pret Belladonna, fenilgrupas salicilāta un tās atvasinājumi ir iemesls noraidīšanai izmantošanas Besalola.

Nav piešķirts medikamentus un atsevišķos slimībām: kuņģa un zarnu asiņošanu, slēgta kakta glaukomu, labdabīgs audzējs prostatas.

Reģistratūrā Besalola jādod vadītājiem un citiem, kuru darbs prasa ātrus fiziskās un garīgās reakcijas.

Grūtnieces Besalola piemērošana ir iespējama tikai kontrolē trešajā trimestrī ārsta. Uzmanību un medicīniskais aprīkojums, kas nepieciešami, ja šīs narkotikas lietošanu bērniem un sievietēm zīdīšanas periodā.

Papildus Informācija

Norādījumus, lai Besalolu ieteicams uzglabāt zāles tumšā, sausā vietā, kur temperatūra atbilst 8-15 0 C. Tā atbrīvošanu narkotikas tiek uzskatīts par derīgu 4 gadiem.

Яндекс.Метрика