Dazolik

 Dazolik
 Dazolik - aģents ārstēšanai protozoju infekcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Dazolik ir antibakteriāla iedarbība, pārtraukumiem DNS struktūru vienkāršākā organismu, kas darbojas pret Giardia, izraisītājvielas no uroģenitālā trichomoniasis, amēbu dizentēriju, Clostridium, Bacteroides, fuzobakterii, anaerobā koki.

Aktīvā viela Dazolika - ornidazole, kas labi uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā.

Produkta veids

Dazolik tabletes.

Indikācijas Dazolika

Dazolik Apmācības paredzētais trichomoniasis, Amoebic dizentērijas, amebiasis ekstraintestinālu, giardiasis.

Ir atsauksmes par Dazolike veiksmīgi izmanto, lai novērstu infekciju izraisījis anaerobās baktērijas operācijas laikā ginekoloģijā, ķirurģija no resnās zarnas zarnās.

Lietošanas instrukcijas Dazolika

 Dazolik tabletes
 Tabletes Dazolik Trichomoniasis iecelt: pieaugušie 0, 5 g divas p / dienā bērniem -25mg / kg (viena deva).

In Amoebic dizentērijas narkotiku bērniem, kas sver vairāk nekā 35kg, pieaugušo ieceļ 1, viens p 5g / dienā. Ja vairāk nekā 60 kg ķermeņa svara - 2g / dienā. Zīdaiņi, kuru svars ir mazāks par 35 kg ievada 40 mg / kg / dienā. Terapija ilgst trīs dienas.

Pieteikums Dazolika citām sugām amebiasis veikta par šādu shēmu: bērni, kas vecāki par 12L. un pieaugušajiem - 0, 5G. divi p / dienā. par 5-10dn. Single deva bērniem Dazolik 7-12l -. 0, 375gr, 1-6l. - 0, 25g, līdz vienam gadam - 0, 125g. Parasti zāles tiek veikti divi p / dienā - no rīta, vakarā. Ārstēšana ilgst tik 5-10dn.

Par ārstēšana giardiasis ir parakstītas pieaugušajiem un bērniem, kas sver vairāk nekā 35 kg - 1, viens p 5g / dienā. Zīdaiņi, kuru svars ir mazāks par 35 kg - 40 mg / kg / dienā. Terapija turpinās - 1-2dn.

Lai novērstu infekcijas slimību, izraisīja ar anaerobās baktērijas Dazolik iecelt: 0 pirms operācijas, 5-1gr. un pēc tam - 0, divas rindas 5g / dienā (3-5dn.).

Яндекс.Метрика