Dekatilen

 Dekatilen
 Dekatilen - konservantu infekciju ārstēšanai mutes dobuma, rīkles.

Farmakoloģiskā darbība

Dekatilen piemīt baktericīda iedarbība pret organismiem, kas izraisa jauktas infekcijas mutē, rīklē.

Klāsts ir diezgan plašs Dekatilena sekas - tas nomāc grams, Gram-pozitīvās baktērijas, sēnītes, spirochetes, koki, celmiem rezistenti pret antibiotikām.

Turklāt, programma ļauj jums, lai novērstu Dekatilena sāpes, kas bieži pavada no mutes dobuma, rīkles slimībām.

Produkta veids

Izgatavošanas Dekatilen sūkājamās tabletes.

Indikācijas Dekatilena

Dekatilen Apmācības paredzētais saaukstēšanās infekcijām (laringīts, faringīts), infekcijas stenokardiju (stenokardijas fusospirochetal, lacunar, infekciozā katarālā), sāpīga infekcijas rīkles, mutes, iekaisums, mutes un smaganām (aftozs stomatīts, čūlainais gingivīts), mutes dobuma kandidoze bukkofaringialnoy.

Pieteikums Dekatilena prakse un tajās valstīs, pēc zoba izraušanas, tonsillectomy, lai novērstu infekcijas, likvidēt halitosis.

Lietošanas instrukcijas Dekatilena

 Dekatilen - konservantu infekciju ārstēšanai mutes dobuma, rīkles.
 Tabletes Dekatilen pieaugušajiem ir nepieciešams, lai izšķīdinātu lēnām ik pēc divām stundām uz 1. lieta. Pēc samazinājums iekaisums - ik pēc četrām stundām.

Bērni 4-12l. veikt arī pa vienai tabletei, bet ik pēc trim stundām. Pēc atvieglotu stāvokli - katru 4H.

Košļājamās tabletes nav ieteicams. Maksimāli pieļaujamo dienas devu -10-12 tablešu laikā akūta un 6tabl. pēc izņemšanas no akūtām simptomiem.

Ārstēšana bērniem, pieaugušajiem parasti ilgst apmēram 5.d. Ja šajā laikā pacienta stāvoklis neuzlabojas, Jums jāsazinās ar savu ārstu, lai tālākai izskatīšanai, Dekatilena devu vai maiņu ārstēšanas režīmu.

Blakus efekti

Nav negatīvas blakusparādības pēc ņemot Dekatilena nav fiksēts, var būt reakcijas jutību pret to.

Kontrindikācijas Dekatilena

Nopietnas zāļu kontrindikācijas nav, tas nav piemērojams tikai tad, ja pacients tiek konstatēts neiecietību uz tablešu sastāvdaļu. Dekatilen atļauts ņemt diabētu.

Saskaņā ar instrukcijām Dekatilen grūtniecības laikā, zīdīšanas periodā ir paredzēta tikai atsevišķos gadījumos, tikai ieteikuma ārstējošais ārsts.

Nedodiet zāles bērniem līdz 4 gadiem.

Negatīvā ietekme uz rīcību nozīmē zobu pastu, tie ir jāizmanto dažādos laikos.

Яндекс.Метрика