Divina

 Divina

Divina - gatavošanās korekcijai menstruālā cikla traucējumi.

Farmakoloģiskā darbība

Divina - hormonu aizstājterapija aģents, kas atdarina hormonālo darbību raksturīgo normālu menstruālā cikla laikā.

Spriežot pēc pārskatiem Divina, pēc gadu ilgas ārstēšanas, sievietes pazūd "Tides" siltumu uz krūtīm un sejas, pastiprināta svīšana. Turklāt ārstēšanai sievietēm tiek veikta menopauzes laikā, apstājas kaulu masas zudumu un koncentrāciju minerālvielu un tajā esošās (novēršanu pēcmenopauzes osteoporozes).

Divina ir pozitīva ietekme uz lipīdu koncentrāciju, samazina risku aterosklerozes, iespējamību hiperplāziju, endometrija ļaundabīgo audzēju.

Produkta veids

Ražot narkotika Divina tabletes.

Indikācijas Divina

Divina narkotiku indicēts lietošanai menstruālā cikla, lai uzlabotu veselības stāvokli menopauzes, osteoporozes profilaksei, kas saistītas ar hormonālās izmaiņas laikā, kas notiek pēcmenopauzes periodā.

Kontrindikācijas

Tabletes ir kontrindicētas Divina tromboflebīts, asinsvadu patoloģija smadzeņu vēsture asinsvadu caurlaidības traucējumi, estrogēnu atkarīgu audzēju un hipofīzes audzējiem.

Jūs arī nevar veikt Divina hronisku, akūtu aknu slimības, aizdomas grūtniecība, endometrioze, sirds mazspēja, hipertensija izturīgs pret terapiju.

Lietošanas instrukcijas Divina

 Divina tabletes
 Uzsākt ņemot tabletes Divina baltu viengabala pirmo 11d.

Pēc dzeršanas zilo tableti - 10D par vienu gabalu. Atkārtojiet gaitu nedēļu, kuras laikā sieviete sākas asiņošana, līdzīgi kā menstruācijas.

Sāktu saņemt Divina jebkurā brīdī, neatkarīgi no menstruācijām. Dzert tabletes parasti vakarā.

Blakus efekti

Divina var izraisīt trauksmi, nogurums, paaugstināts aktivitāti aknu transamināžu, slikta dūša, sirdsklauves, tromboze (reti), asinsspiediena paaugstināšanos, holecistīts, pankreatīts, hiperbilirubinēmiju, krūšu pietūkums, hirsutisms, izmaiņas libido, pieaugums par fibroids, alerģiskas reakcijas, ossalgia, acikliska metrorāģija .

Ir atsauksmes par Divina, ka saņemot attīstīta maksts kandidozi, bija krampji kāju muskuļos, redzes miglošanās, matu izkrišana, svara izmaiņas, perifēra tūska.

Parasti blakusparādības parādās pirmajos mēnešos terapijas, bet nav jāpārtrauc narkotiku, jo ir viens.

Ar pārdozēšanas tabletes Divina parādās dzemdes asiņošana galvassāpes, slikta dūša.

Laikā menopauzes sievietes novērot atšķirīgu ilgumu menstruācijas, tāpēc asiņošana nesāks pēc nedēļas pārtraukuma, bet arī piemērojot zilas tabletes laikā. Tādā gadījumā, jums ir pārtrauciet Divina un atsākt (lai sāktu izmantot baltas krāsas tabletes) tikai pēc tam, kad asiņošana.

Яндекс.Метрика