Dramina

 Dramina
 Dramina - pretvemšanas zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Dramina izmantots kā līdzeklis pret sliktu dūšu, vemšanu, reiboni, ko izraisa dažādi vestibulārā aparāta traucējumi.

Narkotiku nomāc vestibulārā stimulācija ietekmē pusloka kanāliem no vidusauss, ir atbildīgas par telpisko orientāciju un līdzsvaru

Bez tam, ir atsauksmes par Dramina kā nomierinošs, anti-alerģiskas mērenu vietējo anestēziju.

Pretvemšanas efekts līdzekļi tiek parādīts pēc 15-30min. pēc viņa uzņemšanas, un tas ilgst 3-6ch.

Produkta veids

Tabletes Dramina.

Indikācijas Dramina

Pieteikums Dramina indicēts, profilakses kinetoses (nelabumu), gaisa, jūras slimību, vestibulārā aparāta traucējumi, tai skaitā kas saistītas traumas galvaskausa un smadzeņu, ārstēšanai Menjēra slimības.

Dramina efektīvi novērš simptomus hiperstimulāciju labirintā: slikta dūša, vemšana, reibonis, piemēram (izņemot tos, kas izraisīja audzēja ķīmijterapija).

Lietošanas instrukcijas Dramina

 Dramina tabletes
 Tabletes Dramina vecāki par 12L. un pieaugušajiem paredzēts veikt divas vai trīs p / dienā 50-100mg. Lai novērstu nelabumu dzert 50-100mg pusstundu pirms brauciena.

Pieļaujamā dienas deva šai pacientu grupai - 400 mg.

Dramina jaunākiem bērniem tiek noteikts šādā devā: bērniem no viena gada līdz 6L. - 12 5-25mg trīs p / d;. 7-12l bērniem. - 25-50mg trīs p / dienā ..

Dramina pieļaujamā deva bērniem līdz 12 litriem. - 150 mg.

Veikt narkotiku parasti pirms ēšanas.

Norādīts instrukcijā devu var atšķirties Dramina ārstējošais ārsts, bet nepārsniedzot maksimālo devu nav ieteicams.

Blakus efekti

Application Dramina var izraisīt nogurumu, vispārējs vājums, traucētas koncentrēšanās spējas, galvassāpes, reibonis, nemiers, samazināta reakcijas ātruma, izmitināšanas traucējumi, nakts, krāsu redzi, izskatu sausumu mutē, gļotādas deguna, rīkles, slikta dūša, vemšana, ēstgribas zudums , defekācijas traucējumi, sāpes pakrūtē.

Ir atsauksmes par Dramina kā narkotika izraisa samazināšanos spiediena, tahikardija, hemolītisko anēmiju, alerģiskas reakcijas,

Kontrindikācijas Dramina

Saskaņā ar instrukcijām Dramina kontrindicēts epilepsiju, krampji (tostarp pagājušajā gadā), ar Vezikulāru, akūtu dermatožu.

Neparedz narkotikas kā sievietēm zīdīšanas periodā, bērniem līdz 1.kursā grūtniece.

Jāievēro piesardzība, lietojot Dramina pacientiem, kas cieš no glaukomas slēgšanas, hiperplāziju no prostatas dziedzera, bronhiālo astmu, sirds un asinsvadu slimības, čūlainā kuņģa-zarnu trakta traucējumi, urīnpūšļa kakla obstrukcija, hipertireoze.

Яндекс.Метрика