Ekvators

Equator - zāles, kas samazina asinsspiedienu.  Antihipertensīvie narkotikas Equator tabletēs 10 mg

Farmakoloģiskās īpašības ekvatoru

Saskaņā ar instrukcijām Equator ir kombinēts līdzeklis, tas satur amlodipīna un lizinoprila.

Lizinoprils ir ACE inhibitors. Tās darbības mehānisms ir saistīts bloķējot pārveidošanu angiotenzīna II no angiotenzīna I nieru audos. Tas samazina iespēju aldosterona uz ūdens metabolismu, palielina veidošanos prostaglandīnu.

Lizinoprils pazemina asinsspiedienu, paplašinot asinsvadus (artērijas izplesties vairāk nekā vēnām) un samazina kopējo perifēro asinsvadu pretestību (SVR). Turklāt, tā ietekme uz sirds atspoguļojas faktā, ka:

  • Samazināta preload;
  • Samazina spiediens plaušu kapilāros;
  • Palielina izturību pret stresu sirds muskuļa;
  • Palielina minūšu apjomu asins plūsmu.

Regulāra ilgstoša lietošana tabletes ekvatora uzlabo asins plūsmu uz sirdi un samazina tās hipertrofiju. Ir pierādīts, ka produkti no vairākām AKE inhibitoru pagarināt dzīvi klātbūtnē, sastrēguma sirds mazspējas, lēni progresēšanu kreisā kambara disfunkciju pēc miokarda infarkta.

Vairāk Darbības lisinopril ir samazināšana albuminūrija, kas ļauj viņam ieteikt kombināciju hipertensija ar diabētiskās nefropātijas, bet glikozes līmenis neietekmē vispār.

Amlodipīns - otrā sastāvdaļa sastāvdaļa no ekvatora. Tas ir aktīvā viela no grupas kalcija kanālu blokatoriem lēni. Amlodipīns samazina pagājušo kalcija jonu uz gludās muskulatūras šūnās. Tās ietekme uz sirds un asinsvadu sistēmu var raksturot kā pretstenokardijas un antihipertensīvo. Darbības amlodipīna tablešu princips Equator līdzīgu lizinoprilu - samazināts kopējo perifēro asinsvadu pretestību un uzlabo asins plūsmu uz miokarda.

Divu aktīvo aģentu vienotā zāļu formā un vienu papildu novērš nevēlamas blakusparādības kombinācija. Tādējādi, kalcija kanālu blokatoriem parasti saglabāts organismā nātrija un ūdens, un AKE inhibitori, un otrādi, inhibē šo procesu.

Rīcība Equator saskaņā ar instrukciju sākas 1 stundu, maksimālais efekts ir redzams pēc 6 stundu laikā pēc zāļu ieņemšanas. Terapeitiskais efekts no ekvatora, jo uzskata, uztur visu dienu.

Kad augsts asinsspiediens, pozitīva ietekme uz ekvatora norādījumiem parādās pirmajās dienās savā pieteikumā par ilgtermiņa pastāvīgu efektu, ir nepieciešams veikt zāles nepārtraukti.

Attēlots Equator nemainīgs metabolītiem organismā, viņš negriežas.

Produkta veids

Ekvatora tabletes 5 un 10 mg (amlodipīna).

Indikācijas Equator

Zāles ir parakstītas, ja nepieciešams, ar kombinēto terapiju, par augstu asinsspiedienu.

Kontrindikācijas

Jūs nevarat pieteikties ekvatoru un tās neiecietību citu AKE inhibitoru, stenoze (sašaurinājums kontaktligzdas) Aortas un mitrālā vārstuļa gadījumā hemodinamikas nozīmes.

Kontrindikācijas ekvatora saņems tabletes iedzimta un idiopātiska angioedēma, kardiomiopātiju ar obstrukciju, kas apzīmēts asinsspiediena pazemināšanos (sistoliskais asinsspiediens zem 90 mm. Hg V..), Sirds mazspēja pēc miokarda infarktu, nestabilu stenokardiju, kardiogēnu šoku, grūtniecības un zīdīšanas . Bērni, kas jaunāki par 18 gadiem, saņem instrukcijas par ekvatora nav ieteicama.  Tabletes Equator devā 30 mg

Piesardzība jāievēro, piemērojot ekvatoru ar abpusēju nieru artēriju stenozi primāro hiperaldosteronismu, nieru un aknu darbības traucējumiem pēc nieres transplantācijas, ar hiperkaliēmijas.

Lietošanas instrukcija ekvatoru

Zāles būtu jālieto vienu reizi dienā, no rīta, dzeramā ūdens, bez atsauces uz pārtikas uzņemšanu. Sākotnējā periodā pacients var būt bažas par spiediena samazināšanos pacientiem, kas saņem diurētiskos līdzekļus agrāk, tāpēc diurētiķis pirms sākt ārstēšanu ekvatora atcelts līdz 2 - 3 dienas.

Ja lietošana diurētisko līdzekļu ir nepieciešams, deva tiek samazināta līdz 0 ekvatoru 5 tabletes. Terapijas kursa laikā ir nepieciešams regulāri kontrolēt nieru darbību, asins kālija un nātrija līmeni asinīs.

Blakusparādības ekvatoru

Pēc atsauksmēm, ekvatoru dažkārt var dot tādas nevēlamas blakusparādības kā galvassāpes, reibonis, vai klepus. Tie ir viņu pašu un nav jāpārtrauc terapija.

Яндекс.Метрика