Gomeovoks

 Gomeovoks dražejas

Gomeovoks - daudzkomponentu homeopātiskās zāles ārstēšanai un profilaksei LOR slimībām, kas izpausties balss zudumu un aizsmakumu pieaugušajiem un bērniem.

Farmakoloģiskā darbība

Farmakoloģiskā darbība Gomeovoksa ir saistīts ar tās sastāvu augu un minerālu komponentiem, pretiekaisuma un mucolytic rīcību.

Produkta veids

Gomeovoks atbrīvo formā homeopātisko tabletes apvalkotās tabletes bez smaržas.

Katra tablete satur:

 • Dzelzs fosfāta (Ferrum phosphoricum);
 • Kurpītes aptieka (Aconitum napellus);
 • Ariza trehlistochkovuyu (Arum tryphyllum);
 • Calendula (Calendula officinalis);
 • Burnt sūklis (Spongia tosta);
 • Mercury šķīdība Gannemanu (Mercurius solubilis);
 • Belladonna (Atropa belladonna);
 • Sērskābe kaļķainas aknas Hahnemann (Hepar sēra);
 • Kālija dihromāts (Kalii bichromicum);
 • Kandikansky Poplar (Populus candicans);
 • Perestupen divmāju (Bryonia dioica);

Tāpat, saskaņā ar norādījumiem, kas Gomevoksa tabletes ietver palīgvielas kā ciete, saharoze, laktoze, želatīnu, bišu vasks, talks, karnaubas vasks, magnija stearāta un gumiarābiku.

Šūnu iepakojums 20 gab., Paka ir 3 iepakojuma.

Indikācijas Gomeovoksa

Lietošanas indikācijas Gomevoksa var kalpot kā laringīts, ko izraisa dažādi faktori - no saaukstēšanās, stress vai pārslodzes balss saitēm (lekcijas, prezentācijas vai citu valsts paziņojumiem).

Saskaņā ar pārskatiem Gomeovokse, tas ir arī efektīvs, lai novērstu un aizsmakums, zudumu balss vai noguruma balss saitēm.

Lietošanas instrukcijas Gomeovoksa

 Gomeovoks tabletes
 Tāpat kā daudzi homeopātisko preparātu tabletes Gomeovoks atrisina mutē līdz pilnīgai izšķīdināšanai, vēlams starp ēdienreizēm.

Ārstēšanai laringītu pieaugušajiem tikai divas tabletes stundā. Samazinoties devas simptomus var samazināt līdz profilaktisks. Ārstēšanas ilgums tiek noteikts individuāli katrā gadījumā, bet, ja ir pēc 7 dienām nav uzlabojumu, zāles var tikt pārtraukta.

Saskaņā ar pārskatiem Gomeovokse aukstā laikā vai pirms notikumiem, kas ir saistīti ar saspringtas balsi, efektivitāti narkotiku par divām tabletēm piecas reizes dienā.

Bērniem no viena gada līdz sešus gadus pirms tablešu lietošanas jāatšķaida nelielā ūdens daudzumā.

Saskaņā ar instrukcijām Gomeovoks nevajadzētu piemērot bērniem līdz pat gadam. Arī kontrindikācijas ietver paaugstināta jutība pret kādu no preparāta sastāvdaļām un trūkumu, vai laktozes nepanesamība.

Blakus efekti

Blakusparādības, lietojot Gomeovoksa nav noteikts. Tomēr retos gadījumos var izraisīt nelielu alerģisku reakciju.

Kopumā, Gomevoks - pietiekami drošas un efektīvas. Grūtniecības un zīdīšanas pirms lietošanas laikā ir ieteicams konsultēties ar ārstu. Tas noteiks, vairāk nekā jebkura Paredzamie ieguvumi no pieteikuma Gomevoksa iespējamo risku veselībai bērnam. Arī ar diabētu ir jāapzinās, ka katra tablete satur 179 mg Gomeovoks saharozes.

Informācija par briesmām narkotiku pārdozēšanas ir pazudis. Tāpat nav pierādījumu par negatīvu reakciju ar mijiedarbību ar citām zālēm.

Saņemšana Gomeovoksa neizslēdz ārstējot citas narkotikas.

Nopirkt tabletes Gomeovoks iespējams aptiekās bez ārsta receptes, īpašiem piesardzības pasākumiem glabājot narkotiku tur.

Яндекс.Метрика