Hypothiazid

 Hypothiazid

Hidrohlortiazīds - diurētiķis, kas ietekmē nieru funkciju.

Farmakoloģiskā darbība

Hypothiazid - ir aktīvs diurētiķis zāles, kas palielina izdalīšanos nātrija hlorīda.

Diurētiķis (diurētiķis) rīcība, it kā alkalization (alkalozi), kā arī paskābināšanās ķermeņa (acidozes).

Ir pozitīvas atsauksmes hidrohlortiazīda, ko izmanto, lai atvieglotu simptomus toksicitāti grūtniecēm.

Ar ilgtermiņa šīs narkotikas lietošanu viņa diurētisku efektu netiek samazināts.

Produkta veids

Tabletes Hypothiazid 0 025; 0, 1 g.

Indikācijas gipotiazid

Pieteikums hidrohlortiazīda ir efektīvs arteriālās hipertensijas, tūska sindroms dažādu izcelsmes (hronisku sirds un nieru mazspēja, hipertensija portālu, šķidruma aizture aptaukošanās, nefrotiskais sindroms).

Kā norādīts Hypothiazid parakstītas preeclampsia, bezcukura diabēts, kad subkompensētu formas glaukomas, lai novērstu veidošanos akmeņiem urīna kanālos.

Lietošanas instrukcijas gipotiazid

 Hidrohlortiazīds tabletes
 Hidrohlortiazīds tabletes ieņem pirms ēšanas 0, 025-0, 05gr / dienā. Ja slimība ir smaga, devu var palielināt līdz 0, 2 g / dienā. Ārstēšana ilgst 3-7dn. Un tad pārtraukums 3-4dn.

Par hipertensijas ārstēšanai kombinācijā ar citiem līdzekļiem lejup spiediens tiek noteikts veikt 0, 025-0, 05gr hidrohlortiazīdu.

Gados vecāki cilvēki diagnosticēta ar smadzeņu forma hipertensija ir noteikts veikt mazākas devas narkotiku - 0 0125gr viens vai divi p / dienā, ārstēšana tiek veikta saskaņā ar ārsta uzraudzībā.

Ieteicamā deva hidrohlortiazīda instrukcijā pacientiem ar glaukomu - 0, 025gr / diena..

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Gipotiziada var būt vājums, ādas iekaisums, samazinot kālija līmeni asinīs, ķermeņa alkalization ko izraisa zems hlorīda saturu (hipohlorēmisko alkalozi), paasināšanās podagras, vaskulīts, tromboze, progresēšanu tuvredzība, trombembolijas, hemorāģiskā pankreatīts, holecistīts akūta, neitropēnija, trombocitopēnija, alerģisks dermatīts, hipomagnēmija, hiperurikēmija, hipokaliēmija, hiperkalciēmija, hiponatriēmija, hiperglikēmija, akūts intersticiāls nefrīts, ortostatiska hipotensija.

Ir atsauksmes hidrohlortiazīda, sakot, ka tā lietošana var izraisīt sausa mute, slikta dūša, caureja, vemšana, galvassāpes, sirdsklauves, reibonis, nogurums, krampji kājās.

Kontrindikācijas hidrohlortiazīda

Hidrohlortiazīds ir kontrindicēta izteiktu aknu bojājumu, smagu nieru mazspēju, smagas formas podagru, cukura diabētu.

Lai uzlabotu hipotensīvo efektu hidrohlortiazīda ieteicams ievērot diētu ar ierobežotu sāls saturu.

Ārstēšanas laikā, jāievēro piesardzība ar transporta un pārvaldības sarežģītajām mehānismiem, kas prasa ātru reakciju un uzmanību.

Яндекс.Метрика