Imodium

 Imodium
 Imodium - antidiarrheal zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietver Imodium Loperamīds, kas samazina zarnu motoriku un paaugstina tonusu anālā sfinktera, tādējādi nodrošinot antidiarrheal efektu (samazinās biežumu steidzamības, uzlabot saglabāšanos ekskrementi).

Imodium samazina zarnu motoriku un palielina pagājušo saturu caur kuņģa-zarnu traktu, samazina sekrēciju gļotas zarnās un novērš sāpes, ko izraisa muskuļu spazmas zarnās.

Produkta veids

Izgatavošanas Imodium tabletes

Indikācijas

Izmantošana Imodium redzams pārkāpumiem vadībā kā daļu no simptomātiskai ārstēšanai hronisku, akūtu caureju (kas nav izraisījusi antibakteriāliem līdzekļiem).

Imodium lieto arī pacientu iliostoma normalizēšanai izkārnījumos konsekvences, samazinot biežumu zarnu kustības.

Lietošanas instrukcijas Imodium

 Imodium tabletes
 Pieaugušajiem ar hronisku, akūtu caureju Imodium noteiktajā saskaņā ar instrukcijām, saskaņā ar shēmu: vispirms sniegt sākuma deva - divas tabletes. Tad veic uzturošo terapiju - tabulu 1-6 / dienā.

Pieļaujamā dienas deva - 8 tabletes.

Sākotnējā deva Imodium bērniem vairāk nekā 5 gadi. to pašu iemeslu dēļ - vienā tabletē.

Blakus efekti

Imodium tabletes parasti labi panes, bet dažos gadījumos var rasties reibonis, nogurums, galvassāpes, gremošanas traucējumi, bezmiegs, slikta dūša, zarnu nosprostojums, urīna aizture, vemšana, sāpes vēderā, sausa mute.

Turklāt lietošana Imodium var izraisīt alerģiju (eritēma, nieze, Stīvensa-Džonsona sindroms, toksiska epidermas nekrolīze). Bija gadījumi anafilaktisko šoku pēc pārsniedz ieteicamo devu, vai ja pacienta individuālās jutības pret narkotikām.

Ja blakusparādības izpaudās, būtu jāatceļ Imodium un meklēt kvalificētu medicīnisko palīdzību.

Kontrindikācijas Imodium

Instrukcijas Imodium ir kontrindicēta akūtas dizentērijas, akūtu čūlainā kolīta, pseidomembranozais enterokolīts bakteriālas, ileuse paralītisko un citām slimībām, kurā traucētas zarnu motorikas, aizcietējums, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku, laktozes nepanesamība.

Imodium ir kontrindicēta bērniem līdz 6 litriem - tikai stingrā uzraudzībā ārstējošais ārsts.

Jāievēro piesardzība, lietojot zāles grūsnības, laktācijas, traucējumi aknu funkcijas laikā.

Laikā ārstēšana nav ieteicams vadīt sarežģītos mehānismus, transports - aģents var izraisīt miegainību.

Ja divas dienas pēc ārstēšanas uzsākšanas akūtas caurejas Imodium nav redzējis uzlabošanu, zāļu lietošana jāpārtrauc un izvēlēties citu ārstēšanu.

Яндекс.Метрика