Imudon

 Imudon
 Imudon - imūnsistēmas stimulējošas zāles, ko lieto in ENT prakses zobārstniecībā.

Farmakoloģiskā darbība

Kā daļu Imudon ir neaktīvi mikroorganismi bieži izpaužas kā patogēnu mutes dobuma gļotādas, tāpēc līdzeklis ir pretiekaisuma darbība, efektīva infekciju mutes dobumā.

Pieteikums imudon palielina imūnkompetentajām šūnu siekalu izdalīšanās lizocīmu, imūnglobulīna A, interferonu.

Ietekme narkotiku notiek galvenokārt mutē, datus par tās sistēmas darbību nav.

Produkta veids

Tabletes Imudon resorbciju.

Analogus Imudon - Broncho-moon tableti, spray IRS 19, maisījums baktēriju lysates.

Indikācijas

Imudon lieto mutes dobuma infekcijas slimības un iekaisumu ārstēšanai, piemēram, parodontīts, stomatīts, gingivīts, čūlas mutes dobumā.

Ir pozitīvas atsauksmes no Imudon piemēro sejas-žokļu ķirurģijā, lai novērstu infekcijas mutes dobumā, kas var rasties kā komplikācija pēc operācijas.

Lietošanas instrukcijas Imudon

 Imudon tabletes
 Piešķirt Imudon bērnus pāri 14L. un pieaugušos 8 tabletēm / dienā. akūtā apstākļos, ar hronisku iekaisumu mutes dobumā. Starp ņemot tabletes veikt pārtraukumu 2-3ch., Kā ārstēšana turpinās 10d.

Kā preventīvs pasākums gadījumā hroniskām slimībām saskaņā ar instrukcijām Imudon atrisina katras trīs līdz četras stundas - 6 tabletes / diennaktī. Profilakse ilgst aptuveni 20 dienas, un kursu var atkārtot 3-4 / gadā.

Imudon bērni vecumā no 3-14l. ārstēšanai akūta iekaisuma, hronisku slimību mutes dobuma ir paredzēta, lai ņemtu 6 tabletes / dienā.

Mazuļi paļauties izšķīdina tabletes katru vienu līdz divām stundām. In akūtu slimību ārstēšana ilgst 10D, Un profilakse hronisku slimību -. 20dn. Atkārtot ārstnieciskās kursi var būt trīs vai četri / gadā.

Blakus efekti

Spriežot pēc pārskatiem Imudon, tās blakusparādības ir alerģiskas reakcijas (izsitumi, angioneirotiskā tūska tech), sāpes vēderā, vemšana, slikta dūša.

Gadījumā, ja blakusparādības zāles ir labāk, lai atceltu un mēģināt piemērot analogiem Imudon.

Kontrindikācijas Imudon

Saskaņā ar instrukcijām Imudon ir kontrindicēta pacientiem ar paaugstinātu jutību pret to.

Jo nav pietiekamas informācijas par drošību nozīmē laikā grūtniecība, laktācijas, šajos laikos tas ir labāk nepiemērot.

Яндекс.Метрика