Janine

 Janine
 Jeanine - hormonālie kontracepcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Jeanine ir zema devu kontracepcijas tabletes, tas nomāc ovulāciju, ietekmē endometriju un dzemdes kakla izdalījumi.

Ir atsauksmes par Janine, ka sieviešu menstruālais cikls ir saskaņots, tie kļūst mazāk sāpīga. Tiek arī norādīts, ka pēc Jeanine mazāk intensīvu asiņošanu, kas samazina iespēju saslimt ar anēmiju.

Produkta veids

Jeanine tabletes.

Indikācijas

Uzņemšana Jeanine parakstītas lai izsargātos no grūtniecības.

Lai saņemtu Janine

Jeanine tabletes sāk uzņemt 1.dienas menstruācijas (ja citi kontracepcijas iepriekšējā mēnesī netiek pieņemti).

Ja jūs vēlaties veikt pāreju uz Jeanine, ieteicams sākt lietot tūlīt pēc pēdējās tabletes no iepriekšējā kursa.

Kā norādīts instrukcijas Jeanine, tā uztveršana tiek veikta vienā un tajā pašā laikā. Kurss ilgst 21 dienas, pēc kurām ir pārtraukums 7.d, laikā, kas menstruāciju sākuma.. Ja uzņemšana Janine iet labi, jaunais iepakojums vienmēr sākas tajā pašā nedēļas dienā.

Veikt narkotiku nedrīkstētu piespēles. Ja tas notiek laikā, nākamo 12 stundas pēc pēdējās izlaisto tableti būtu piedzēries, pat ja tie būtu jāņem tikai divi. Nākamā uzņemšana turpinās kā parasti.

 Jeanine tabletes
 Ja tabletes ir izlaista Jeanine vairāk nekā 12h. pirmajā nedēļā, tas ir nepieciešams, lai blakus nedēļā lietot barjeras kontracepcijas metodi (condom, piemēram). Ja tabletes ir izlaista pie 2 nedēļu narkotikām, un pirmajās nedēļās Janine bija grafiku, nedrīkst izmantot papildu aizsardzības līdzekļiem.

Kad trešo nedēļu aizmirsto tableti, norādīts Jeanine ir divas iespējas: 1), kas saņem šādu paketi, lai sāktu neveicot 2 nedēļu pārtraukums) var pārtraukt lietot tabletes, ņemt pārtraukumu no 7.d. (Ieskaitot uzņemšanas dienā tabletes), un sākt jaunu iepakojumu kā parasti. Ja laikā pārtraukums termiņš nesākas, grūtniecība jāizslēdz.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Janine pozitīvas, un ir pierādījumi par blakusparādībām: stress, sāpes, krūšu palielināšanās, atdalīšana no viņas, asiņaini izdalījumi no maksts smērēšanās, asiņošana, migrēna, izmaiņas libido, garastāvokļa svārstības, neskaidra redze, neiecietība lēcas, vemšana, sāpes sāpes vēderā, slikta dūša, caureja, izsitumi, izmaiņas maksts sekrēciju, erythema nodosum un multiforme, šķidruma aizture, alerģijas, svara izmaiņām, holestātiski dzelte, vispārēja nieze.

Pēc Janine var attīstīt trombembolija, trombozi.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām neattiecas Jeanine tromboze, trombembolija, migrēna, diabēts, diabēts ar asinsvadu komplikācijām, pankreatīts, aknu mazspēja, smaga aknu slimība, aknu audzēju, hormonu-atkarīgo ļaundabīgiem veidojumiem, maksts asiņošana nezināmas izcelsmes, aizdomas grūtniecības, grūtniecības, laktācijas laikā, ja paaugstinātas jutības plašām traumas, operācijas viņa kājas, nopietnas ķirurģiskas iejaukšanās, ilgstošas ​​imobilizācijas.

Ja pēc Jeanine un laikā - līdz pat 4 stundām sākās vemšana vai caureja, jums ir jārūpējas par papildu kontracepcijas paļauties uz ieteikumiem, izlaižot tabletes.

Яндекс.Метрика