Karsil

 Karsil

Karsil - aknas narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība Kars

Sagatavošana Karsil ietver žāvētu augļu ekstrakts plankumainās dadzis (silymarin analogu), kurā ir 4 izomēru: silychristin, silibinin, silidianin, izosilibinin.

Līdz beigām farmakoloģiskās iedarbības narkotikas nav pētīta, taču mēs zinām, tas nozīmē, ka aknas efekts izpaužas sakarā ar konkurences silymarin ietekmi uz toksīnu receptoriem uz hepatocītu.

Pieteikums Karsil stimulēt vispārējo vielmaiņu, dažādas šūnu procesiem, ražošanu olbaltumvielu un fosfolipīdus, tādējādi paātrinot reģenerācijas procesus.

Silymarin ir flavonoīdu, un narkotiku spēj nodrošināt un antioksidantu iedarbība, uzlabo mikrocirkulāciju, kā rezultātā uzlabojot stāvokli aknām (bilirubīnu, γ-globulīnu, transamināžu aktivitāte), subjektīvs simptomiem.

Ir atsauksmes no Kars, vispārējā stāvokļa uzlabošanās pacientiem, samazināšana sūdzības par valsts gremošanas traktā pēc zāļu ieņemšanas. Pacientiem, kuriem ir problēmas absorbēt pārtikas saistītu aknu slimību, atzīmēja pastiprināta ēstgriba, pakāpenisku atgriešanos svara.

Produkta veids

Karsil tabletes.

Indikācijas

Piešķirt karš norādes: toksisks aknu slimība, hronisks hepatīts nav vīrusu izcelsme, aknu ciroze (tikai kā papildu līdzekli).

Labas atsauksmes par Kars pacients pēc ciešanas hepatīts, hroniskas intoksikācijas, kā profilaksei ilgstošas ​​zāļu terapiju, ilgstošas ​​ārstēšanas alkoholu laikā.

Vēl viena norāde Karsil - alkoholisko un Bezalkoholiskie aknu steatoze.

Lietošanas instrukcija Kars

 Karsil tabletes
 Tabletes Karsil bērniem pēc 12L, pieaugušo ārstēšanai smagu aknu bojājumu ordinēts jālieto 4 tabletes trīs p / dienā. Dienas deva 420mg.

Saskaņā ar instrukcijām Karsil kā profilaksi veikt divas vai trīs tabletes dienā.

Ārstēšanas ilgums - ne mazāk kā trīs mēnešus.

Par balstterapijas, lai ārstētu plaušu valstu iecelt vienu vai divas tabletes trīs p / dienā.

Blakus efekti

Pieteikums Karsil var izraisīt sliktu dūšu, caureju, izsitumi, matu izkrišana, gremošanas traucējumi, nieze, no vestibulārā aparāta traucējumu pasliktināšanās (ja tāds ir). Runāja par preparāta parasti ir labi, ja ir blakusparādības, un tās ir pārejošas, jānotiek pēc terapijas pārtraukšanas.

Kontrindikācijas Kars

Saskaņā ar instrukcijām Karsil kontrindicēta bērniem līdz 12L., Ja konstatēta pastiprināta jutība pret to.

Grūsnības, laktācijas laikā, zāles ir noteikts izņēmuma gadījumos.

Яндекс.Метрика