Koriolisa

 Koriolisa - zāles ir asinsvadus paplašinoša rīcību
 Koriolisa - zāles, lai ārstētu sirds slimības, asinsvadu.

Farmakoloģiskā darbība

Koriolisa ir antiaritmisko, vazodilatējošs, antianginālo (anti-išēmisko) ietekme.

Aktīvā viela Koriolisa, karvedilols samazina sirdsdarbība, AV-vadāmību, paplašinot perifēros asinsvadus, samazina perifēro asinsvadu pretestību, palielina bronhu toni un zarnu peristaltiku.

Pacientiem, kas cieš no sirds mazspējas, ņemiet vērā, ka Koriolisa uzlabo kreisā kambara izsviedes.

Ievērojama ietekme narkotiku uz sirdsdarbību, asinsspiedienu novēroja pēc 1-2h. pēc piemērošanas Koriolisa.

Form atbrīvot Koriolisa

Tabletes Koriolisa 6, 25, 12, 5 un 25 mg.

Indikācijas

Koriolisa saskaņā ar norādījumiem, var tikt piešķirti, stabilu stenokardiju, hronisku sirds mazspēju, paaugstināts spiediens.

Koriolisa rokasgrāmata: kā izmantot

 Koriolisa tabletes
 Ārstēšanai augstu asinsspiedienu pirmajā nedēļā terapijas (vai pirmajās divās nedēļās), pacients ir paredzēts, lai ņemtu 12, 5 mg zāļu pēc brokastīm. Ja vēlas, deva var tikt sadalīts divos posmos, un 2 p / dienā pieņemts 6, 25 mg.

Beidzoties pirmajiem vienas vai divu nedēļu laikā pēc ārstēšanas, ņemot 25mg, arī no rīta, vai 12, divām rindām 5 mg / dienā. Maksimālā pieļaujamā deva, uz kuru divām nedēļām var palielināt narkotiku - 50 mg.

Ārstēšana stabilu stenokardiju sāk ar 25 mg devu Koriolisa ņemtu narkotiku divu p / dienā. Pēc nedēļas vai divām devu var palielināt līdz 50 mg, kas arī ir sadalīts divos posmos. Divas nedēļas vēlāk, ja nepieciešams, palielināt devu, bet vairāk nekā 100 mg / dienā nedrīkst lietot kopā ar stenokardiju.

Pacientiem, kas vecāki par 70 l, nevar lietot vairāk par 50 mg dienā Koriolisa. Veikt narkotiku divos posmos.

Sirds mazspējas, hroniska sākt ārstēšanu ar 6, 25 mg, kas ņem 2p / dienā. Palielināt devu piesardzīgi aprēķinot maksimāli pieļaujamo devu pēc svara: pacientiem, kas sver līdz 85 kg, var pieņemt ne vairāk kā 50 mg dienā, pacientiem ar lielu svaru -100mg dienā.

Ja terapija tiek pārtraukta ilgāk nekā divas nedēļas, tad zāles atkal sākt ar minimālu devu tā - 3, divas 125 mg p / dienā, palielinot to pakāpeniski.

Veikt tableti Koriolisa vēlams pēc ēšanas.

Blakusparādības tabletes Koriolisa

Koriolisa var izraisīt reiboni, pazeminot spiediena stenokardicheskie krampji, galvassāpes, parestēzija, bradikardija, asinsrites problēmas, sēkšana, aizlikts deguns, mīksts, sausa mute, bronhu spazmām, šķaudīšana, vemšana, caureja, sāpes vēderā, aizcietējums, slikta dūša, izsitumi, izsitumi, sāpes rokās, kājās, acu kairinājums, psoriāzes paasinājums, muskuļu vājums, svara pieaugums, hiperglikēmija, hipoglikēmija, paaugstināts holesterīna līmenis.

Tabletes var izraisīt samazinājumu Koriolisa slezoobrazovaniya ko jābrīdina pacienti ar kontaktlēcām.

Kontrindikācijas

Koriolisa saskaņā ar instrukcijām kontrindicēts smagas bradikardijas, bronhiālo astmu, dekompensētu sirds mazspēju, AV-blokādi 2, 3 grādi, ar vāju sinusa mezglā, bronhospastisku sindromu, aknu slimības, paaugstināta jutība.

Nelietojiet zāles, lai bērniem līdz 18L, laktācijas un grūtniecēm.

Piesardzība sniegt Koriolisa pacienti ar emfizēma, cukura diabētu, hronisku bronhītu, hipoglikēmiju, depresija, psoriāze, myasthenia gravis, nieru mazspēja, hipertireozi, feohromocitoma, stenokardija Printsmetalla, vielmaiņas acidoze.

Ir vēlams apvienot Koriolisa alkohola, diltiazēms, verapamils

Step karvedilols formulējumi uzlabot antiaritmiskie līdzekļi, anestēzijai, spiediena samazināšanas stenokardijas un sirds glikozīdi, rezerpīns, MAO inhibitori, diurētiskie līdzekļi, preparāti līdzīgi Koriolisa spēks.

Reibumā karvedilola uzlabota ietekme narkotiku pazemina cukura līmeni asinīs. Lai izvairītos no slēptās hipoglikēmiju, ir nepieciešams, lai kontrolētu glikozes līmeni.

Яндекс.Метрика