Laktinet

 Laktinet
 Laktinet - kontracepcijas tabletes.

Farmakoloģiskā darbība

Laktinet - līdzeklis satur progestīnu, kas ir paredzēti, lai aizsargātu pret nevēlamu grūtniecību.

Pašreizējā galvenā sastāvdaļa narkotikas - desogestrel. Īpaši līdzekļi, ir tas, ka jūs varat izmantot Laktinet zīdīšanas jo nav cita bez progestīnu hormonālās komponentiem. Arī labas lietas par Laktinet izmanto sievietes, kam ir kontrindicēta estrogēnu.

Atšķirībā no citām kontracepcijas medikamentiem gestagenosoderzhaschih Laktinet nomāc ovulāciju, ko raksturo zems luteotrophic hormonu, folikulu prombūtnes (apstiprināta ar ultraskaņu).

Sievietes, kuras lieto narkotikas, ir zems progesterona vidū menstruālā cikla, palielināts viskozitāte dzemdes kakla gļotām, novēršot spermas iekļūšanu dzemdē arī.

Produkta veids

Tabletes Laktinet.

Indikācijas Laktinet

Saskaņā ar instrukcijām Laktinet būtu jāveic, lai aizsargātu sievietes no nevēlamas grūtniecības.

Kontrindikācijas

Laktinet lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts venozas trombembolijas, smagiem aknu patoloģijas, hormonu-atkarīgo ļaundabīgiem audzējiem, ļaundabīgo audzēju aknās, asiņošana no maksts izdalījumi, laktāzes deficītu, glikozes-galaktozes malabsorbciju, laktoze intolerantrosti, paaugstināta jutība pret aģents.

Esiet piesardzīgs iecelt Laktinet arteriālo hipertensiju, cukura diabēts 1., 2. tipa porfīriju, herpes, sistēmiskā sarkanā sarkanā, ādas pigmentāciju.

Laktinet zīdīšanu neietekmē kvantitāti un kvalitāti mātes pienu, bet tas izceļas ar nelielu dezogestrēla.

Negatīvas atsauksmes Laktinet, tās ietekme uz bērniem nav noteikta, taču ieteicams rūpīgi uzraudzīt bērna attīstību, ja māte, ņem narkotikas.

Lietošanas instrukcijas Laktinet

Tabletes Laktinet veikt vienā gabalā vienu rindu / dienā, tajā pašā laikā pie intervālu 24h.

Kad runa ir par saņemtu līdzekļus pirmo reizi, un tā laikā nav veikti mēnešus pirms viņa citu kontracepcijas, pirmais tableti Laktinet uzņemt 1.dienas pēc beigām menstruācijas.

Ja sieviete ir veikt pāreju no kombinēto kontraceptīvo narkotiku par Laktinet, ir nepieciešams veikt tableti nākamajā dienā pēc tā beigām iepriekšējā šīs narkotikas lietošanu. Veikt turpmākus pasākumus, lai izvairītos no grūtniecības nav nepieciešama.

Ja pāreja tiek veikta progestagenosoderzhaschego monokomponentny kontracepciju (injekcijas, implanti, intrauterīnās ierīces, mini-tabletes), sievietei vajadzētu tableti kā nākamajā dienā pēc tam, kad, piemērojot šo fondu.

Gadījumā, ja šāda pāreja ir jābūt laikā pirmajās nedēļās Laktinet izmantot papildus kontracepcijas līdzekļus.

Ja aborts tika veikta, saskaņā ar instrukcijām Laktinet veikt drīz pēc operācijas. Par papildus kontracepcijas nevar izmantot.

Laktinet zīdīšanas saņemti, izmantojot 21.d pēc dzimšanas, ar pirmajā nedēļā būtu jāpiemēro  Laktinet tabletes
 barjera kontracepcija.

Terapeitiskais efekts aģenta tiek samazināta, ja starp tablešu lietošanu ir bijusi vairāk nekā 12 stundas. Šajā gadījumā, turpiniet lietot tabletes kā parasti, bet nākamnedēļ jums vajadzētu izmantot papildus kontracepcija un grūtniecība izslēgta, ja pārtraukumā bija neaizsargāts dzimumakts.

Ja dažu stundu laikā pēc tablešu Laktinet vemj, tas līdzinās neatbildētiem tabletes, un attiecīgi rīkoties.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Laktinet, kas izraisa neregulāra vai ilgi mēnešreižu, Non-cikliska smērēšanās.

Bez fiksēto šādas blakusparādības: sāpes krūtīs, pinnes, libido, slikta dūša, galvassāpes, svara pieaugums, garastāvokļa svārstības, alopēcija, vaginīts pasliktināšanās, cistas olnīcās, vemšana, nogurums, paaugstināts intrakraniālais spiediens, izsitumi, mezglainā eritēma, izsitumi, apsārtumu uz ādas.

Яндекс.Метрика