Lasix

 LASIK tabletes
 Lasix - diurētisks līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Lasix ir diurētisku efektu, noņem kalciju, magniju un kāliju.

Ievadot intravenozi, narkotiku strauji samazinās asinsspiedienu, spiediens kreisā kambara preload. Pēc 5 min diurētisku efektu parādās., Maksimums sasniedzot pēc 30 minūtēm. un ilgst apmēram divas stundas.

Iekšējai lietošanai nozīmē 1. stundā diurētisku efektu, šķiet, sasniedz maksimumu un ar pusi divām stundām un ilgst apmēram 7 stundas.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - furosemīds.

Produkta veids

Ražošana Lasix tabletes, injicējamo risinājums.

Indikācijas Lasix

Izmantošana Lasix ir efektīvs tūskas, parādās sakarā ar sirds, nieru, aknu, apdegumu, akūta kreisā kambara mazspēja, preeclampsia grūtniecēm.

Lasix ir iekļauta arī uz kompleksā ārstēšanā arteriālās hipertensijas sastāvu, tiek parakstītas nepieciešamību piespiedu diurēze.

Kontrindikācijas

Instrukcijas Lasix ir kontrindicēta anūriju pauda elektrolītu līdzsvara traucējumi, paaugstināta jutība pret furosemīdu, citas sastāvdaļas no līdzekļiem dehidratācija, koma, aknas, deficīts cirkulējošo asiņu tilpums, zīdīšanas laikā, grūtniecību (līdz 12ned.).

Lietošanas instrukcijas Lasix

Parasti ārstēšanai tableti Lasix gadījumos, ja to saņemšana ir iespējama, zāles ievada intravenozi - par pusotru līdz divas minūtes.

 LASIK ampulās
 Saskaņā ar liecību tūskas sindromu mērenu smaguma noteiktā mutvārdu devu Lasix in 20-80mg vai 20-40mg intramuskulāri, intravenozi. Ja nav terapeitisko efektu, devu var palielināt līdz 40 mg, ja iekšējai lietošanai Lasix, vai 20 mg, ja medikaments tiek ievadīts ar injekciju.

Palielinot devu, var būt ne agrāk kā c / o 6-8ch pieņēma pēc pirmās devas iekšķīgas lietošanas, un ne agrāk kā 2 stundas pēc administrācijas intramuskulāri, intravenozi.

Lasix Instrukcijas norādīja, ka maksimālais efekts bija vērojams tajos gadījumos, kad zāles aizņem 2-4 lpp / nedēļā.

Bērniem par šīm norādēm Lasix tiek aprēķināts, pamatojoties uz bērna svaru un piemērošanas metodēm deva. Sākuma deva iekšējai lietošanai, ir 2 mg uz kg injekcijām - 1 mg uz kg. Devu var palielināt līdz 2 mg uz kg un 1 mg uz kilogramu, attiecīgi.

Ārstējot hipertensijas Lasix ievadīts tabletes devas 80 mg dienā, sadalot to divos posmos. Palielināt šo devu nav ieteicams. Ja terapeitiskais efekts vairs izrakstīt citas zāles pret hipertensiju.

Kad plaušu tūska Lasix intravenozi uzlikušas Jet - 40mg, un 20-40mg pa 20min, ja nav nekādas ietekmes.

Lai veiktu piespiedu diurēzi dažādām indikācijām Lasix (20-40mg) sajauc ar infūzijas šķīdumu.

Blakus efekti

Lietošana Lasix var izraisīt samazinājumu cirkulējošā asins tilpumu, kā sekas - asins recekļi, tromboze. Lielākā daļa blakusparādības attīstās alkoloz, traucēta asins bioķīmisko īpašības (paaugstināts holesterīna, urīnskābes, kreatinīna, triglicerīdu, glikozes), kalcija deficīts, hlora, nātrija, kālija.

Ir arī atsauksmes par Lasix, izraisīt alerģiskas reakcijas, leikopēnija, agranulocitoze, eozinofīlija, hemolītisko traucējumi, trombocitopēnija.

Iecelšana Lasix norādēm dzimušiem zīdaiņiem, bērniem ar mazu dzimšanas svaru, var radīt problēmas ar aizaugušo arteriālo kanālā

Яндекс.Метрика