Lindaksa

 Lindaksa
 Lindaksa - kapsulas aptaukošanās ārstēšanai, ko skar centrālo nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Lindaksy aktīvā viela ir sibutramīna, kas ir anoreksinogennoe (ēstgribas nomācošas) aģents no centrālās darbības.

Lindaksy spēja samazināt bada sajūta, jo Sibutramīnu bloki atpakaļsaistes serotonīna un norepinefrīna ir atbildīgs par veidošanās sāta sajūtu un baudu. Pārtikas patēriņa prieks ražots zarnās nodrošina serotonīnu. Pieteikums Lindaksy novērš plūsmu serotonīna un nodrošina nemainīgi augstu līmeni, kas savukārt nomāc apetīti.

Turklāt, Lindaksa ir iespēja samazināt nepieciešamību pēc saņemšanas sagremojams ogļhidrātu un tajā pašā laikā palielina to uzsūkšanos organismā. Šie procesi noved pie tā, ka enerģiju, kas nepieciešama, lai atbrīvotu ķermeni sāk degt intensīvi savas rezerves tauku.

Lindaksa stimulē papildu siltumu, kas arī veicina pastiprinātu lipolīzi. Kā atsauksmēm, Lindaksa ļauj izveidot pareizu ēšanas uzvedību, samazināt porcijas un biežumu ēdienu, saglabājot pozitīvu noskaņojumu un augstu efektivitāti.

Saņemot kapsulas Lindaksa maksimālās koncentrācijas asinīs sibutramīna var novērot 3-4 stundu laikā.

Lindaksy analogi balstīti uz sibutramīnu, ir Reduxine un Goldline.

Neskatoties uz cenas starpību, lēmums par kuru narkotiku jālieto - vai Lindaksa Reduxine - jāņem ārsts.

Indikācijas Lindaksa

Lietojiet kapsulas Lindaksa instrukcija iesaka gremošanas (primārā) aptaukošanos un lieko svaru, ja šādi nav narkotiku metodes cīņā pret lieko svaru, kā uzturs un fiziskā aktivitāte, ir bijuši neefektīvi.

Uzņemšana Lindaksy arī lietderīgi, ja tādi blakusfaktori, aptaukošanās, diabēts otrā veida, dyslipoproteinemia (novirzes lipoproteīnu līmeni asinīs), insulīna rezistence (traucēta reakcija ķermeņa insulīnu).

Ķerties pie lietojot narkotikas Lindaksa atsauksmes un ārsti ieteiks tikai tad, ja triju cīņā par harmoniju nevar zaudēt vairāk nekā 5% no sava svara un noteikt rezultātu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Lindaksa nav indicēts:

 • psihiska slimība;
 • nopietni ēšanas traucējumi (bulīmija vai anoreksija);
 • Organiski cēloņi aptaukošanās;
 • hronisks vispārināt ērču;
 • slimības, sirds un asinsvadu sistēmu;
 • Ieņemot MAO inhibitoru vai izmantot pēdējo divu nedēļu laikā;
 • ņemot citiem centrālas darbības līdzekļus, samazinot svaru, narkotikas, kam tās sastāvu triptofāna, miegazāles, vai serotonīna atpakaļsaistes inhibitorus;
 • nekontrolēta hipertensija;
 • Smagi nieru darbības traucējumi vai aknu darbības traucējumi;
 • tireotoksikoze;
 • kakta glaukomu;
 • feohromocitoma;
 • labdabīga prostatas hiperplāzija;
 • narkotiku, alkohola vai narkotiku atkarības;
 • paaugstināta jutība pret sibutramīna.

Lindaksa tabletes ir kontrindicētas bērniem un pusaudžiem, kas jaunāki par 18 gadiem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, un cilvēki vecāki par 65 gadiem.

Lietošanas instrukcijas Lindaksa

Ja izvēle ir starp Lindaksa vai Reduxine tika veikta par labu pirmās zāļu, pacientam vajadzētu uzmanīgi izlasīt norādījumus par to. Sagatavošana pārstāv divu veidu kapsulas - Lindaksa 15 mg un 10 mg Lindaksa.

Kapsulas, vai kā tos sauc, tabletes Lindaksa ieteicams lietot vienu reizi dienā, neatkarīgi no ēdienreizēm. Narkotika ir aizliegts košļāt vai sasmalcināt tabletes Lindaksa paredzēti iekšķīgai lietošanai kopumā, viņi tiek aicināti dzert šķidrumu pietiekamā daudzumā. Parasti, narkotiku sākas ar devu 10 mg, bet gadījumā, ja nav efektīvu - veicina svara zudumu, ir mazāks nekā divas kg 4 nedēļas - pāriet uz saņemt 15 mg Lindaksa. Ja palielinot devu neietekmēja efektivitāti narkotiku, un svara zudums netiek paātrināta, ārstēšana jāpārtrauc.

 Lindaksa tabletes
 Atteikties no 15 mg kapsulas izmantošana būtu Lindaksa un, ja pacients nevar zaudēt vairāk nekā 5% no to sākotnējās ķermeņa masas.

Tāpat ir nevietā turpinot ārstēšanu ar 15 mg Lindaksa ir tad, kad terapeitiskais efekts zāļu sekoja noteiktā svaru 3 kg vai vairāk.

Sakarā ar to, ka dati par drošību sibutramīna ilgstošai lietošanai nav pieejami, tabletes Lindaksa nevajadzētu lietot ilgāk par vienu gadu.

Blakus efekti

Kā atsauksmēm, Lindaksa parasti izraisa nevēlamu reakciju organismā sākumā pieteikuma laika gaitā biežumu un smaguma pakāpi pavājināšanās.

Starp blakusparādībām kapsulas Lindaksa ceļvedis norāda šādi:

 • bezmiegs, nemiers, reibonis, garšas sajūtas pārmaiņas, jutīguma traucējumi;
 • sirdsklauves, tahikardija, piesārtums, pietvīkums ādas, paaugstināts asinsspiediens;
 • ēstgribas zudums, sausa mute, aizcietējums, slikta dūša;
 • saasināšanās hemoroīdi, pastiprināta svīšana.

Atsauksmes Lindakse rāda individuālus gadījumus nelabvēlīgo ietekmi, piemēram, nieze, pietūkums, sāpes vēderā vai muguras, iesnas, slāpes, miegainība, nervozitāte, asiņošana, trombocitopēnija, krampji.

Blakusparādības narkotiku pamatojoties uz sibutramīna, vai Lindaksa Reduxine, kas saistīts galvenokārt ar atpakaļsaistes un noradrenalīns, kas organisms ražo stāvokli palielināta aktivitāte.

Papildus Informācija

Lindaksa iztikt aptiekās tikai par recepti. Uzglabāt šīs zāles ceļvedis iesaka Lindaksa vietā, kur temperatūra nepaceltos virs 30 0 C. Noderīga zāles tiek uzskatīts trīs gadus no izdošanas dienas.

Яндекс.Метрика