Lindinet

 Lindinet 20

Lindinet - kombinēts kontracepcijas paredzētas iekšķīgai lietošanai.

Farmakoloģiskā darbība

Lindinet progestagēnu estagennym kontracepcijas zāles, kas bloķē darbību gonadotropins, kuras ir iesaistītas regulēšanā olnīcu funkciju, sākt ovulāciju, veidošanos corpus luteum.

Šis kontracepcijas satur divas zāles - Lindinet Lindinet 20 un 30, kas satur tādu pašu daudzumu gestodēns (75 ug) un 20 ug un 30 ug etinilestradiola, attiecīgi.

Pieteikums Lindinet ļauj palēnināt procesu ovulāciju un mainīt no dzemdes kakla gļotu īpašības, lai novērstu iekļūšanu spermas dzemdē un ietekmēt endometriju, kas samazina iespēju apaugļotas olšūnas implantē dzemdē.

Papildus novērst grūtniecību, tabletes Lindinet ir virkne citu pozitīvu īpašību. Piemēram, narkotiku lietošana var regulēt menstruālo ciklu un samazināt biežumu un intensitāti sāpes menstruāciju laikā, samazina asins zudumu, kā arī novērst attīstību dažu ginekoloģisko slimību.

Lindinet, atsauksmes liecina, palīdz samazināt saslimstību ar ārpusdzemdes grūtniecību un funkcionālo olnīcu cistas, ietekmes dēļ šīs narkotikas, kuras mērķis ir nomācot ovulāciju.

Tika arī norādīts, ka tabletes Lindinet ievērojami samazināt iespēju attīstību savā uzņēmējā sieviešu attīstību slimību, piemēram, fibroadenomu un fibrioznye cistas krūts, endometrija vēzis, iekaisums iegurņa orgāniem.

Lindinet maksimālā koncentrācija asinīs 1 stundu pēc iekšķīgas lietošanas.

Indikācijas Lindinet

Lindinet ceļvedis iesaka veikt, lai novērstu nevēlamas grūtniecības.

Kontrindikācijas

Lindinet Lindinet 20 un 30 nav parakstītas:

 • arteriālas vai vēnu tromboze;
 • klātbūtne artēriju vai vēnu trombozi, kas sēj h vēsturē..;
 • Migrēna ar galvenajiem neiroloģiskām pazīmēm;
 • diabēts;
 • ķirurģija ar ilgstošas ​​imobilizācijas (fiksēts);
 • dislipidēmija;
 • pankreatīts, pievienojot smagu hipertrigliceridēmiju;
 • smaga aknu slimība, hepatīts, holestātiskā dzelte;
 • dzelte, ko izraisa lietojat kortikosteroīdus;
 • aknu audzēji;
 • žultsakmeņi;
 • Rotora sindroms, Dubins-Džonsona sindroms, Žilbēra sindroms;
 • hormoniem atkarīga krūts vēža vai dzimumorgānu kropļošanu;
 • Maksts asiņošana nezināmas etioloģijas;
 • paaugstināta jutība.

Smēķēšana sievietēm pēc 35 gadu vecs un grūtniecība un sievietes zīdīšanas periodā, lai vadītu Lindinet aizliegts lietot narkotikas.

Piesardzības pasākumi būtu jāveic medikamentus epilepsija, migrēna, hipertensija, smagas traumas, iedzimtas angioedēma, aptaukošanās, aknu slimību, smagu depresiju.

Lietošanas instrukcijas Lindinet

Formulējumi Lindinet Lindinet 20 un 30 ir tabletes, kas paredzētas iekšķīgai lietošanai. Narkotiku ņemot 1 tablete dienā, vēlams vienā un tajā pašā laikā, 3 nedēļas (21 dienas), un pēc tam veikt nedēļu pārtraukums (7 dienas), un, no 8. dienā atsākt kursu.

Kad piemēroti pareizi aprēķināts Lindinet sākumā pirmo un otro kursu sakrīt ar vienu un to pašu nedēļas dienā. Kā ceļvedis un pārskatīšanai Lindinet laikā nedēļas pārtraukuma tiek uzskatīts par normālu menstrualnopodobnoe asiņošana izraisīja atcelšanu narkotiku.

Kā Lindinet 20. un 30. Lindinet jāsāk lietot pirmo dienu menstruālā cikla laikā. Ja Jūs iepriekš esat lietojis citus perorālos pretapaugļošanās līdzekļus, uzņemšanas Lindinet nepieciešams, lai sāktu dienu pēc pēdējās tabletes iepriekšējā izmantošanu kontracepcijas, kā likums, šī diena sakrīt ar sākuma asiņošanas. Pāreja no preparātiem, kuros progestīnu var veikt jebkurā dienā no menstruālā cikla laikā. Pēc izņemšanas no implants satur progestīnu, sāk piemērot Lindinet Lindinet 20 vai 30 vajadzētu būt nākamajā dienā. Ja jūs plānojat, lai novērstu izmantošanu injekcijas, uzņemšanas Lindinet ieteicams sākt vienu dienu pirms pēdējās injekcijas.

Tabletes Lindinet atļauts veikt uzreiz pēc medicīniskās abortu, veica pirmajā grūtniecības trimestrī. Ja aborts bija vēlāk, saņemot zāles jāatliek uz 4 nedēļām. Tāda pati summa, pirms pieteikuma Lindinet ir jāsaglabā un pēc dzemdībām.

 Lindinet 30
 Gadījumā, ja neatbildēto tabletes Lindinet Izlaista devai jābūt pēc iespējas ātrāk, lai iedzertu. Ja pārtraukums, piemērojot nepieciešamo tabletes netiek pārsniegti 12 stundas, savukārt atlikušie devas Lindinet Lindinet 20 vai 30 uzņemties grafiku, ir nepieciešami papildu kontracepcijas pasākumi. Ēda pārtraukums pārsniedza 12 stundas, tad aizmirstā tablete nevar ņemt, turpināt lietot zāles kā parasti, bet nākamais 7 dienas jums vajadzētu izmantot papildu līdzekļus kontracepciju. Ja brīdī, kad ilgi caurlaide uztveršana Lindinet iepakojumā ir mazāk nekā 7 tabletes, nākamais kurss narkotiku sākt bez nedēļas pārtraukuma. Šajā gadījumā, asiņošana nevajadzētu notikt, var būt liels sasniegums vai smērēšanās.

Ja pēc Lindinet 3-4 stundas vemšanas noticis, rīkojieties tāpat kā tas ir neatbildēto devas.

Atsauksmes Lindinet norādīt, kad pārtraukuma starp kursos nenāca menstrualnopodobnoe asiņošanu. Šādos dispersijas pirms turpināt lietot tabletes Lindinet vajadzētu izslēgt iespēju grūtniecību.

Blakusparādības

Kā viedokļos, Lindinet sākumā pieteikuma var izraisīt attīstību parādību, piemēram, izsmērējot asiņošana, veselības pasliktināšanās, krūts uzblīšanu.

Saskaņā ar instrukcijām, lai Lindinet tāpat ietekmi narkotiku novērota 10-30% sieviešu, kas lietoja to.

Bez tam, blakusparādības Lindinet instrukcijas ir:

 • augsts asinsspiediens, tromboze, trombembolija;
 • vemšana, slikta dūša;
 • izmaiņas maksts sekrēciju, svārstības ķermeņa masas izmaiņas seksuālo uzvedību;
 • galvassāpes, nogurums, nespēks, galvassāpes, reibonis, depresija;
 • vēdera sāpes, pietūkums, diskomforts, kamēr valkā kontaktlēcas, alerģiskas reakcijas.

Vispārīga informācija

Keep Lindinet ceļvedis iesaka tādā vietā, kur temperatūra vienmēr ir mazāks par 30 0 C. Saskaņā ar šo nosacījumu vienkāršu zāles būs spēkā divus gadus.

Яндекс.Метрика