Mifepreks

Mifepreks - sintētisko steroīdu antigestagens narkotika.

Struktūra un sastāvs

Mifepreks tabletes. Viena tablete satur aktīvo komponentu - mifepristons 200 mg. Mifepreks tabletes jālieto stingrā ārsta uzraudzībā

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Mifepreks bloķē progesterona pie gestagenovyh receptoriem. Ir antagonisms ar kortikosteroīdu neveicina progestīna aktivitāti.

In viedoklis Mifepreks palielina kontraktilitāte no miometrija, palielina tā jutību uz prostaglandīnu un stimulē atbrīvošanu interleikīna-8 horiodetsidualnyh šūnās. Lai uzlabotu efektu narkotiku to bieži noteikts kopā ar sintētisku analogu, prostaglandīnu. Ietekme narkotiku noved pie ādas lobīšanās decidua un izņemšanas olšūnas. Narkotiku lietošana nomāc ovulāciju, veicina endometrija izmaiņas, kā rezultātā implantāciju apaugļotas olšūnas nevar tikt realizēta.

Turklāt narkotiku veicina progesterona receptoru blokādi, kas palīdz apturēt augšanu audzēju, kā arī samazināt izmēru un dzemdes fibroids.

Indikācijas Mifepreksa

Saskaņā ar instrukcijām Mifepreks norādītas medicīnisko grūtniecības pārtraukšanai ļoti agrīnā periodā (līdz 42 dienām no amenoreja).

Arī zāles ir parakstītas avārijas kontracepciju nekavējoties (ne vairāk kā 72 stundas) pēc neaizsargāta dzimumakta, kā arī tad, ja pastāv šaubas, ka iepriekš izvēlētais kontracepcijas metode neuzticami. Parāda narkotikas ārstēšanai dzemdes fibroids, kuru apjoms sasniedz 12 grūtniecības nedēļās, un par apmācību un indukcijas darba pie termina.

Dozēšanas un devu režīms Mifepreksa

Mifepreks atļauts lietot tikai specializētās iestādēs, kur ir viss nepieciešamais aprīkojums.

Lai medicīnisko grūtniecības pārtraukšanas Mifepreks tableti ievadīts reizi devā 600 mg vai trīs tabletes. Pacients ieņem narkotiku iekšpusē tikai klātbūtnē ārstējošā ārsta. Uzņemšana jāveic pēc 1-1, 5:00 pēc maltītes. Tabletes izskaloti ar pusglāzi ūdens. Divu stundu laikā pēc lietojat narkotikas pacientam vajadzētu būt nepārtraukti ārsta uzraudzībā. Pēc 1, 5-2 dienas pēc zāļu lietošanas pacients jānāk uz slimnīcu izskatīšanai un iziet ultraskaņu. Ja nepieciešams, pacientam var sniegt mizoprostolu.

Divas nedēļas vēlāk, pacientam ir atkal jāveic ultraskaņu un, ja nepieciešams, ir jāpārbauda, ​​lai noteiktu līmeni, cilvēka horiongonadotropīna lai apstiprinātu aborts.

Ja zāles nav vēlamo efektu divas nedēļas (nepilnīga abortu vai turpinās grūtniecības), pacientam tiek veikta vakuuma tiekšanos un histoloģisko pārbaudi aspirāta.

Gadījumā, pilna termiņa grūtniecības Mifepreks var norādīt uz indukcijas darbaspēka. Narkotiku šajā gadījumā deva ir 200 mg dienā (viena tablete). Zāles tiek veikta klātbūtnē ārsts. Pēc dienas var iecelt amatā atkārtoti saņemšanu tādā pašā devā, bet pēc 2-3 dienām, ir nepieciešams, lai novērtētu stāvokli dzimšanas kanālā. Ja nepieciešams, pacientam pēc tam ievada oksitocīns vai prostaglandīnu.

Kontrindikācijas Mifepreksa

Saskaņā ar instrukcijām Mifepreks ir diezgan sarakstu vispārīgo kontrindikācijas, proti:

 • akūta vai hroniska nieru vai aknu darbības traucējumi;
 • ilgstoša kortikosteroīdu lietošanas;
 • dzemdes fibroids;
 • virsnieru mazspēja;
 • vecums vairāk kā 35 gadi un smēķēt;
 • iekaisums sieviešu dzimumorgānu;
 • porfīrija;
 • Paaugstināta jutība pret aktīvām vai papildu sastāvdaļām narkotikas;
 • smaga anēmija;
 • no kompleksa extragenital patoloģiju klātbūtne;
 • Hemostatic traucējumi, tostarp sakarā ar antikoagulantu terapiju.

Ja tabletes Mifepreks parakstītas medicīnisko grūtniecības pārtraukšana, tās ir kontrindicētas šādos gadījumos:

 • grūtniecība, kuru ilgums ir vairāk nekā 42 dienas pēc tam, kad trūkst menstruācijas;
 • neapstiprināta grūtniecība;
 • ārpusdzemdes grūtniecība vai aizdomas par to;
 • grūtniecība, parādījās piemērojot intrauterīnās kontracepcijas laikā vai tūlīt pēc atcelšanas hormonālās kontracepcijas.

Sagatavošanā un indukcijas darba Mifepreks kontrindicēta šādos gadījumos:

 • smagas preeclampsia;
 • eklampsija;
 • nepareiza guļa;
 • preeclampsia;
 • Ilgstoša vai priekšlaicīgi grūtniecības;
 • asiņošana no maksts grūtniecības nezināmas izcelsmes laikā;
 • izmērs neatbilstība augļa galvas un mātes iegurņa.

Kā uzskata Mifepreks jālieto piesardzīgi pacientiem ar bronhiālo astmu, obstruktīvas plaušu slimības, aritmijas, hipertensija, hroniska sirds mazspēja.

Blakusparādības Mifepreksa

Kā uzskata Mifepreks var izraisīt vājums, nepatīkama sajūta vēderā, vemšana, slikta dūša, galvassāpes, hipotermija, reibonis, subinvolution dzemdes lohiometru.

Attiecībā uz procedūru, medicīnisko abortu var asiņošana no dzimumorgānu trakta, paasinājumu iekaisuma procesu dzemdes un piedēkļu, sāpes vēderā.

Pieteikums Mifepreksa grūtniecības un zīdīšanas laikā

Pēc Mifepreksa neiesaka zīdīt bērnu uz trim dienām.

Tabletes Mifepreks ja to izmanto, lai sagatavotos dzemdībām nav negatīva ietekme uz turpmāko laktācijas.

  Pārdozēt

Pārdozēšanas gadījumā Mifepreks, vērtējumus, var izraisīt virsnieru mazspēja. Mifepreks ir šauri vērsts narkotikas

Mijiedarbība Mifepreksa ar citām zālēm

Narkotiku samazina ietekmi kortikosteroīdiem, lai to vienlaicīgai pieteikums ir ieteicams, lai palielinātu devu kortikosteroīdiem.

Jūs nevarat apvienot uzņemšanas Mifepreksa ar NPL.

Brīdinājumi

Pacientiem, kuri lieto narkotikas, lai medicīnisko grūtniecības pārtraukšanai ir jāapzinās, ka, ja divu nedēļu laikā zāles nav vēlamo efektu un grūtniecība turpinās, jums ir pārtraukt to citā veidā, jo pastāv risks, ka veidojas iedzimtu defektu auglim.

Uzglabāšanas nosacījumi

Mifepreks attiecas uz narkotikām A sarakstā ar ieteicamo derīguma termiņu ne ilgāk par 3 gadiem.

Яндекс.Метрика