Novinet

 Novinet
 Novinet - kontracepcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Novinet - a vienfāzes hormonālie perorālie kontraceptīvie, kas satur sintētiskos hormonus dezogestrēla progestagēnu un estrogēnu etinilestradiolu.

Estrogēns komponents ir 20mkg Novinet tabletes, tāpēc sagatavošana ir mikrodozirovannym kontracepcijas.

Kontraceptīvais efekts narkotikas tiek veikta atceļot ovulācijas, endometrija izmaiņas, sabiezējums gļotas ražo dzemdes kakla, padarot to necaurlaidīgu spermu.

Ārsti par Novinet sakarā ar zemo saturu hormonu vispozitīvākais, tāpēc tabletes kopā ar citām zemas devas kontracepcijas līdzekļiem tiek plaši izmantotas ginekoloģijā.

Papildus, kontracepcijas darbības apzīmēts terapeitisko efektu un tabletēm. Uzņemšana Novinet noved pie izlīdzināšanai menstruālā cikla, samazina asins zudumu menstruāciju laikā, samazināt esošo iekaisumu sieviešu dzimumorgānu. Ir daudzas pozitīvas atsauksmes no savas mītnes Novinet sievietes, kas pēc ilgstošas ​​lietošanas narkotiku uzlabo ādas stāvokli, jo īpaši attiecībā uz pinnes.

Tāpat, spriežot pēc atsauksmēm ārstu Novinet caur zāles var samazināt risku ārpusdzemdes grūtniecību, audzēju krūts, olnīcu, endometrija.

Produkta veids

Novinet tabletes.

Indikācijas uzņemšanas Novinet

Novinet saskaņā ar norādījumiem indicēts profilaksei nevēlamu grūtniecību.

Lai saņemtu Novinet

Sākt lietot tabletes Novinet pirmajā dienā menstruāciju un turpina dzert 1st tableti dienā 21 dienu pēc piezīmēm uz blistera.

Beigās kursa pārliecinieties darīt nedēļas pārtraukumu, pēc kura tajā pašā nedēļas dienā, kas bija sāka pieņemt Novinet, protams, tiek atsākta.

Laikā Nedēļu ilgais caurlaides parasti sākas menstruācijas, tabletes atsākt vai nav apstājusies menstruālā asiņošana.

Ja tableti pirmajā dienā menstruāciju tika izlaists, ir iespējams uzsākt kursu otrajā vai piektajā dienā menstruācijas, bet ārsti aptuveni Novinet vērtējumiem norāda uz zemu kontracepcijas efektu, šajā gadījumā, tāpēc ir nepieciešama viena nedēļa, lai izmantotu papildu aizsardzības metodes pret grūtniecību.

 Novinet tabletes
 Pēc aborta Novinet instrukcijas sāk ņemt pirmajā dienā pēc operācijas.

Veikt tableti, jums ir nepieciešams, tajā pašā diennakts laikā, izvairoties no intervālu starp tabletes pār 12h. Ja tas notiek, jums ir jāņem divas tabletes uzreiz Novinet izmantot citas metodes, kontracepcijas papildus turpināt ievērot standarta režīmā šīs narkotikas.

Blakusparādības

Spriežot pēc atsauksmēm, Novinet var izraisīt depresiju, migrēnas, slikta dūša, čūlainais kolīts, vemšana, amenoreja, trombembolija, starpmenstruālu asiņošanu, galaktoreyu, iekaisumu, šķidruma aizture, svara izmaiņas, alerģiju, eritēma.

Saskaņā ar instrukcijām Novinet, ja pēc tā piemērošanas hipertensija, Sydenham horeja, plaušu trombembolija, dzirdes zudums, sirdslēkme, paasināšanos sistēmiskā sarkanā vilkēde, tabletes jāpārtrauc.

Kontrindikācijas

Zāles nedrīkst lietot dislipidēmija, angiopātijas cukura diabēta, venozas trombembolijas personīgo, ģimenes anamnēzē išēmiska insulta, miokarda infarkts, dzelte, smagiem aknu patoloģijas, endometrija hiperplāziju, žultsakmeņu, migrēna, pankretatite, aknu vēzi, otosklerozes, maksts asiņošana nezināmas izcelsmes, ka tajās estrogēnu-audzējs individuāla paaugstināta jutība.

Spriežot pēc atsauksmēm, Novinet nomāc ražošanu piena, tāpēc barošana ar krūti nav ieteicams lietot tos. Arī tabletes ir kontrindicētas grūtniecēm un sievietēm smēķētājiem, pēc vecuma 35L.

Uzmanīgi izrakstīt kontracepciju sirds defektu, priekškambaru fibrilācija, epilepsijas, varikozas slimībām, diabētu, čūlainais kolīts, Krona slimība, tendence veidot asins recekļu veidošanos.

Яндекс.Метрика