Tizalud

Tizalud ir moderna narkotika - centralizēti darbojas miorelaksants.

Tabletes Tizalud: User

 Tizalud ir moderna narkotika - centralizēti darbojas miorelaksants
 Aktīvā viela ir Tizanidīna Tizaluda. Tās iedarbība ir samazināt spazmas skeleta muskuļu tonusa un, pazeminot to rezistenci pret kustības. Farmakoloģiskā darbība Tizaluda saistīta ar nomācot mugurkaula refleksus, samazinoties atbrīvošanu satraucošs aminoskābju, tajā neiromuskulārās narkotiku savienojumu netiek ietekmēta.

Tabletes Tizalud parakstītas sāpīgu spazmas skeleta muskuļu fona dažu neiroloģisko slimību: deģeneratīvām izmaiņām muguras smadzenēm, insults, multiplās sklerozes, hroniskas mielopātiju, kā arī attieksmē dažādu bojājumu mugurkaula (kakla un jostas sindromiem, kā arī pēcoperācijas periodā herniated disku osteoartrīts un gūžas).

Lai panāktu terapeitisko efektu saskaņā ar likumā Tizalud 2-4 instrukcijas mg trīs reizes dienā. In smagākos gadījumos iespējamās papildināšanu - naktī (arī 2-4 mg). Parasti ārstēšana sākas ar dienas devu 6 mg, sadalot to trīs devas. Ik 3-7 dienas deva ir pakāpeniski jāpalielina līdz 2-4 mg. Optimālā deva 12-24 mg dienā, un maksimālais - 36 mg dienā.

 Tizalud veikt neatkarīgi no ēdienreizes, ar nelielu ūdens daudzumu

Tizalud: atsauksmes un īpaši norādījumi

Zāles jāņem neatkarīgi no ēdienreizes, noskalo ar nelielu ūdens daudzumu. Sākumā ārstēšanas Tizaludom būtu iespējams atturēties no braukšanas un citām aktivitātēm, kas prasa ātru reakciju un augstu koncentrāciju.

Saskaņā ar pārskatiem Tizalude pacientiem un profesionāļiem, neirologi narkotiku ir izrādījusies klīniskā un terapeitiskā iedarbība ir labi panes vairumā gadījumu.

Яндекс.Метрика