Tranexam

Tranexam - ir medikaments, kas pieder grupai hemostatic narkotikas.

Farmakoloģiskās iedarbības Traneksama

 Hemostatic narkotiku tablešu formā Tranexam
 Tranexam ir inhibitors fibrinolīzei. Tā ir antifibrinolytic darbību un novērš pārveidošanu plazminogēna plazmīniem. Norādījumus, lai Traneksamu atzīmēja, ka zāles ir laba sistēma un vietējo hemostatic efektu. Tās izmantošana ir īpaši efektīva, ja saistīta asiņošana ar paaugstinātu asins fibrinolizina, piemēram, ar patoloģijā trombocītu vai menorrhagia. Turklāt, atsauksmes Tranexam spēj sniegt pretiekaisuma, anti-audzējs un anti-alerģiskas rīcību.

Šīs zāles ir labi un samērā vienmērīgi sadalītas pa visu ķermeni, spēj iekļūt hematoencefālisko un placentāro barjeru. Pēc tabletes Traneksama tā maksimālā koncentrācija asinīs novērots pēc trim stundām. Terapeitiskās koncentrācijas audos saglabājas aptuveni 17 stundas.

Ja nieru funkcija var rasties pacientu uzkrāšanos traneksāmskābi.

Tranexam: lietošanas instrukcija

Kā hemostatiskās narkotiku Tranexam izmanto šādos gadījumos:

 • Lai novērstu asiņošanas dēļ palielinātu sistēmas uzturēšana fibrinolizina, kā arī ārstēšanai (asiņošanas grūtniecības laikā, aknu slimības, vēzis un prostatas un aizkuņģa dziedzera, manuālā noņemšana placentas, pēcdzemdību asiņošana, operācijas un agrīnajā pēcoperācijas periodā, horionu atslāņošanos, leikēmiju, hemofīlija );
 • Profilaksei un ārstēšanai asiņošana, ko izraisa vietējā aktivācijas fibrinolizina (zoba izraušanas pacientiem ar hemorāģisko diatēzi, hematūrija, kuņģa-zarnu trakta asiņošana, deguna un dzemdes asiņošana).

Saskaņā ar instrukcijām Tranexam var tikt izmantoti kā anti-alerģiskas aģents ārstēšanai alerģiskais dermatīts, nātrene, ekzēma. Tranexam arī var izmantot, lai ārstētu angioedēma (angioedēma).

Kā uzskata Tranexam, pateicoties tā pretiekaisuma īpašības, ir ļoti efektīvs narkotiku ārstēšanā stomatīta, laringīts, faringīts un tonsilīts.

Metodes pieteikuma Traneksama

Tranexam lietot tabletes:

 • Atkārtojot deguna asiņošana trīs reizes dienā 1, R0 7 dienas;
 • Dzemdes asiņošana - 1, 0 g ik pēc sešām stundām trim dienām;
 • Pēc zoba ekstrakcijas pacientiem ar hemorāģisko diatēzi novēršanai sekundāro asiņošanām Tranexam tablešu piešķirtajiem 25 mg / kg 4 reizes dienā vienu nedēļu;
 • Ārstēšanai iedzimta angioedēma narkotiku noteiktos kursus vai pastāvīgi 1, 0 g divas reizes dienā;
 • Pēc operācijas, 1, 5 g trīs reizes dienā 10 - 14 dienas. Tranexam ampulas

Tranexam intravenoza pilienveida vai bolus parasti lieto, lai apturētu liela asiņošana, un asiņošana operācijas laikā. Pirms zoba izraušanas pacientiem ar asinsreces traucējumiem zāles ievada arī intravenozi, un pēc ieguves Tranexam noteiktajos tabletēm.

Blakusparādības Traneksama

Norādījumus, lai Traneksamu atzīmēja, ka šīs narkotikas lietošana var novest pie attīstību šādām blakusparādībām:

 • Apetītes zudums, slikta dūša, vemšana, grēmas, caureja;
 • Miegainība, krāsu uztvere un redzējums, vājums, reibonis;
 • Trombembolija, tromboze, sāpes krūtīs, tahikardija;
 • Nātrene, izsitumi uz ādas, nieze.

Kā uzskata Tranexam strauja ieviešana var izraisīt hipotensiju.

Tranexam: kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Tranexam kontrindicēta šādos gadījumos:

 • Subarachnoid asiņošana;
 • Individuāla neiecietība pret narkotikām.

Ar īpašu piesardzību jālieto Tranexam ārstēšanā pacientiem ar miokarda infarktu, dziļo vēnu tromboze, vai asinsvados smadzenēs, kā arī nieru mazspēja.

Izmantojot Traneksama grūtniecības laikā ir atļauta tikai gadījumos, kad mātes ķermeņa ieguvumi ievērojami pārsniedz iespējamo risku negatīvo ietekmi uz augli.

Mijiedarbība ar citām zālēm Traneksama

Tranexam kā risinājums intravenozas nevar sajaukt ar asinīm, hipertensijas aģentiem, urokināze, penicilīnu, diazepāms, tetraciklīni. Kad vienlaicīga Traneksama ar citiem Hemostatic līdzekļiem var straujš aktivitātes procesā trombozes.

Atlaidiet formu un uzglabāšanas apstākļi

Tranexam ražots tablešu formā, apvalkotās tabletes un ampulas risinājumu paredzēts intravenozai lietošanai. Zāles uzglabā vēsā, sausā un tumšā vietā, prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks Traneksama - trīs gadi.

Яндекс.Метрика