Tutabin

Tutabin - medikaments ar pretaudzēju aktivitāte, un to izmanto, lai ārstētu noteiktus vēža. Tās galvenā aktīvā viela ir kapecitabīns.  Pretvēža zāļu Tutabin

Farmakoloģiskās iedarbības Tutabina

Tutabin ir selektīva citotoksisku efektu. Pēc tam, kad ir uz audzēja šūnu, tas ir saskaņā ar darbības audzēja angioģenēzes faktora (timidifosforilazy) tiek pārvērsts par 5-fluoruracilu. Aktivitāte audu ļaundabīgo audzēju timidīna vairākas reizes lielāks nekā veseliem šūnās audiem vai asinīm. Tādēļ, koncentrācija 5-FU, kas ir 4 reizes lielāks. Turklāt metabolismu 5-FU veidojas ftorurdina 5-trifosfāts un 5-fluor-2-deoxyuridine monofosfāts piemīt spēcīga citotoksiska iedarbība.

Indikācijas Tutabina

Saskaņā ar instrukcijām, Tutabin lieto, lai ārstētu krūts vēzi, tostarp ar attālām metastāzēm. Šīs zāles var lietot pacienti, kam ir kontrindikācijas ārstēšanai ar antraciklīnu. Saskaņā ar atsauksmēm, Tutabin dažos gadījumos ir efektīvs, lai ārstētu ļaundabīgu audzēju ugunsizturīgu (rezistento) uz narkotiku paklitakselu un antraciklīna grupas.

Tutabin: lietošanas instrukcija

Saņemšanas režīma un izsniegšanas tabletes Tutabin ārsts individuāli noteikt par audzēja tipa, shēma pretvēža terapiju, slimības stadija, stāvokli asinsrades sistēmu.

Standarta shēmā tablešu Tutabina iecelts ar likmi 2, 5 g aktīvās vielas uz kvadrātmetru pacienta ķermeņa. Dienas deva ir sadalīta divos posmos un veikt pusstundu pēc ēšanas. Ārstēšanas ilgums - 14 dienas, pēc nedēļas pārtraukuma, to var pagarināt.

Tutabina Devu var samazināt, ja sliktu panesamību.

Kontrindikācijas Tutabinu

Saskaņā ar instrukcijām, Tutabin kontrindicēta šādos gadījumos:

  • High individuālā jutība uz zāļu sastāvdaļu;
  • Smagi aknu darbības traucējumi;
  • Dihidropirimidin dehidrogenāzes deficīts;
  • Grūtniecība un zīdīšana;
  • Pacientu vecums jaunāki par 18 gadiem.

Tabletes nedrīkst ievadīt vienlaicīgi Tutabin ar Sorivudinom vai brivudīnu, kā arī to strukturālo analogu.

Pēc atsauksmēm, Tutabin ar lielu rūpību, būtu jāizmanto, lai ārstētu pacientus, kas cieš no nieru mazspēju, koronāro artēriju slimību, kuri saņem kumarīna antikoagulantu. Piešķirot tabletes Tutabina vecāka gadagājuma cilvēkiem būtu regulāri jāuzrauga stāvokli, asinsrades un asinsreces sistēmu, kā arī reizi mēnesī veikt EKG, jo kardiotoksiska zāles ir.  Tutabina zāļu forma - tablete

Blakusparādības Tutabina

Norādījumus, lai Tutabinu atzīmēja, ka narkotiku lietošana var izraisīt blakusparādības dažādu orgānu sistēmām:

  • No kuņģa-zarnu trakta: stomatīts, sāpes pakrūtē, garšas sajūtas traucējumi, hiperbilirubinēmiju, mutes dobuma kandidoze, apetītes zudums, vēdera uzpūšanās, sausa mute, aizcietējums vai caureja, slikta dūša, vemšana;
  • No nervu sistēmu: nogurums, bezmiegs, reibonis, parestēzija, galvassāpes, vājums, nogurums;
  • Par ādu: plaisas un / vai ādas hiperpigmentācija, nevienmērīga zvīņošanās, nieze, alopentsiya, dermatīts, plaukstu-pēdu sindromu.

Uzņemšana Tutabina, atsauksmes var izraisīt ķermeņa temperatūra, pastiprināta plīsumiem pieaugums, tūska apakšējo ekstremitāšu, anēmija, sāpes locekļos un jostas.

Uzglabāšanu un Aptieku piedāvājums

Tabletes iztikt no aptiekas Tutabin tikai ar recepti. Tie jāglabā istabas temperatūrā sausā un tumšā vietā, prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Яндекс.Метрика