Velaksin

 Tabletes Velaksin 37 5 mg
 Tas pieder pie grupas klīniskās un farmakoloģiskās antidepresantiem.

Farmakoloģiskā darbība

Sakarā ar Velaksin ķīmiskās struktūras nevar attiecināt uz klases antidepresantiem, kurus šodien zināms (tetracikliskiem, tricikliskâ, uc). Tiek norādīts, ka zāles ir racemate 2 aktīvās enantiomers.

Antidepresantu iedarbība un tās mehānisms ir tieši saistīts ar spēju narkotiku, lai pārraidītu nervu impulsus, vai drīzāk, lai pastiprināt, tās nosūtīšanu centrālajā nervu sistēmā. Vājš dopamīna atpakaļsaistes inhibitors un spēcīgs inhibitors norepinefrīna un serotonīna ir venlafaksīns apvienojumā ar tās galveno sastāvdaļu, kas ir metabolīts no EFA (O-desmetilvenlafaksin). Starp citu, šīs vielas un nemainīgā uztveršanas un vienreizējas lietošanas, var ievērojami samazināt beta-adrenerģiskos darbību, tie arī ir tieši tāda pati ietekme uz atpakaļsaistes neirotransmiteru.

Produkta veids

Tabletes Velaksina - plakanas un apaļas, baltas, kas no vienas puses ir ierēķinot nobīdi un iegravēts "E741". Zāles ir praktiski nav smakas.

1 tablete satur 37 Velaksina 5 vai '75 līdz 14 gabali tabletes ir blisteru iepakojumos, ko pārdod kastītēs, 2 gab. katrā.

Aptiekās iztikt tikai ar recepti.

Indikācijas Velaksina

Velaksin var izmantot dažādu etioloģiju depresijas medicīnas un preventīvos nolūkos.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Velaksinu, zāles nav ieteicams:

 • ar smago cilvēka aknām un nierēm;
 • kamēr lietojat MAO inhibitorus;
 • vecumā no 18 gadiem, jo ​​tas nepierāda drošību un efektivitāti narkotiku šiem pacientiem;
 • laktācijas vai grūtniecība;
 • paaugstināta jutība pret jebkuru sastāvdaļu Velaksina.

Ar rūpīga sagatavošanās ordinēts pacientiem, kam nesen bijusi sirdslēkme, kā arī pacienti ar tahikardija, nestabilu stenokardiju, kam anamnēzē ir krampji, hipertensija, mānijas valstis ir nosliece uz asiņošanu, slēgta kakta glaukomu, palielināts acs iekšējo spiedienu.

Instrukcijas Velaksina: metodes izmantošanu

Pēc atsauksmēm, Velaksin ir diezgan spēcīgs antidepresants. Veikt tas būtu ēšanas iekšpusē laikā. Katra tablete jānorij vesela Velaksina, un pēc tam dzert šķidrumu. Nekādā gadījumā nevar nodalīt kapsulas, izaudzēt tos ar ūdeni vai samalt kādu citu ceļu. Jāņem dienas devu vienā un tajā pašā laikā, vienu reizi dienā. Labākais laiks, lai saņemtu tiek uzskatīts rīta vai vakarā.

Ja depresija ir ieteicams sākt ārstēšanu ar devu narkotiku 75 mg.

Tikai kvalificēts ārsts var nozīmēt lielāku devu smagu depresiju, kas prasa ārstēšanos slimnīcā. Tad par zāļu var divreiz palielināts, salīdzinot ar sākotnējo devu, t.i., 150 mg. Maksimālā dienas deva nedrīkst pārsniegt 350 mg. Pēc sasniegtu vēlamo terapeitisko efektu var sākt samazināties RDA, līdz tas kļūst minimums. Depresijas ārstēšanai bieži ilgst aptuveni sešus mēnešus.

Pēc ārstēšanas Velaksinom dažreiz pavadīt stabilizatoru attieksmi vai terapija, kuras mērķis ir novērst recidīvu. Ārstēšanas un profilakses līdzekļus procesam vajadzētu kontrolēt ārstējošo ārstu.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, Velaksin var izraisīt blakusparādības, bet tie ir tieši atkarīgi no lietišķo devu. Tādējādi, ilgtermiņa narkotiku ārstēšana, biežums un smaguma blakusparādības var samazināt.

Visbiežāk blakusparādības tabletes Velaksina ir:

- Vēdersāpes,

- Vājums,

- drebuļi,

- Galvassāpes,

- Nogurums,

- Drudzis.

Par daļu no kuņģa-zarnu trakta uzņemšanas Velaksina, atsauksmes apstiprināt, var papildināt ar sausu muti, slikta dūša, vemšana, samazināta apetīte, aizcietējums. Ļoti reti tas var izraisīt daudz nopietnākas komplikācijas, piemēram, pankreatīta vai kuņģa-zarnu trakta asiņošana.

Nervu sistēmas blakusparādības ir bezmiegs, reibonis, miegainība, uzbudinājums, nemiers, paaugstināts muskuļu tonuss, neskaidro stāvokli prātā. 75 mg tabletes Velaksin

Saskaņā ar instrukcijām Velaksinu, nepatīkamas sekas var rasties Reception:

 • hipertensija,
 • sirdsklauves,
 • asinsvadu paplašināšanās,
 • neskaidra redze un izmitināšana,
 • troksnis ausīs,
 • garšas sajūtas traucējumi,
 • ādas nieze, izsitumi un svīšana,
 • paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs,
 • problēma ar uroģenitālās sistēmas.

Uzglabāšanas nosacījumi Velaksina

Velaksin jāuzglabā sausā un bērniem nepieejamā vietā istabas temperatūrā, kas nepārsniedz 25 par NO.

Uzglabāšanas laiks - 2 gadi no ražošanas datuma.

Яндекс.Метрика