Vikair

 Vikair

Vikair attiecas uz sarežģītu grupas preparāts, ieskaitot anti-skābes darbību, tiek izmantoti kuņģa-zarnu trakta slimībām.

Vikair lieto kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu.

Sastāvs Vikair ietver vairākas aktīvās sastāvdaļas, kas nodrošina terapeitisko efektu.

Atlaidiet forma un sastāvs

Vikair tabletes pa 10 gabaliem iepakojumā. Jo tableti Vikair ietver šādas sastāvdaļas: bismuta nitrāta, magnija karbonāts, nātrija gibrokarbonat, korenevischa Calamus, smiltsērkšķu mizas. Papildu vielas ietver talku, cieti, un stearīnskābi.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvie komponenti Vikair sniedz visaptverošu terapeitisko efektu: samazināt kuņģa skābumu (antacīdu efekts), nogalināt patogēnus. Turklāt Vikair ir spazmolītiskais, caureju un savelkoša iedarbība uz kuņģa-zarnu traktā.

Nātrija bikarbonāts, kas ir daļa no narkotiku ir antacīdu ka tiek ātri absorbēts. Tas nodrošina ātru, bet īstermiņa terapeitisko efektu.

Aktīvā viela Vikair - magnija karbonāts ir lēns, bet vairāk paliekošu ietekmi uz kuņģa gļotādu, samazinot skābumu. Magnija joni, palielinot osmotisko spiedienu zarnās, veicinās pieaugumu tās saturu, un atbrīvošanu fekālijām.

Bismuta sāļi rada uz iekšējās virsmas, kuņģa-zarnu trakta aizsargplēvi, kas izraisa iznīcināšanu baktērijām, kas noved pie attīstību kuņģa čūlu.

Korenevischa Calamus atbrīvot spazmas un samazina sāpes.

Smiltsērkšķu miza satur vielas, kas veicina stiprināt zarnu peristaltiku.

Indikācijas Vikair

Saskaņā ar instrukcijām, Vikair parakstītas kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, kā arī gastrīts giperatsidnom ar tendenci uz aizcietējumiem.

 Vikain tabletes
 Pozitīvas atsauksmes par Vikair pacientiem jāparāda augsta efektivitāte, ārstējot šo slimību.

Dozēšanas un administrēšana

Norādījumus, lai Vikair norādīja, ka zāles jālieto 1-1, 5:00 pēc maltītes. Piešķirt 1-2 tabletes Vikair 3 reizes dienā. Ilgums tablešu Vikair atkarīgs no smaguma ārstēšanu un var ilgt līdz 2 mēnešiem.

Blakus efekti

Pārskatīšana var izlasīt Vikair sūdzībām par blakusparādības narkotiku. Negatīvi simptomi ir uzskaitīti instrukcijā Vikair. Tie ir šādi:

- Slikta dūša;

- Caureja;

- Izsitumi un nieze uz ādas.

Kontrindikācijas

Dažos gadījumos, negatīvas atsauksmes par Vikair saistītas ar neatbilstību, un lieto medikamentus, ja tā ir kontrindicēta.

Nelietojiet Vikair vietnē:

- Hypoacid (ar zemu skābes) gastrīts;

- Bērnībā;

- Jutība pret aktīvo sastāvdaļu;

- Hroniskas apendicīts;

- Hronisku nieru mazspēju;

- Grūtniecība.

Pārdozēt

Paaugstināts bismuta organismā var izraisīt nieru mazspēju. Kā ārstēšanai paredzēto kuņģa skalošana, aktivētās ogles, smagos gadījumos, hemodialīzi.

Яндекс.Метрика