Zoeli

Zoeli - to  Zoeli iepakojumā
   Inovācijas apvienojumā, monophasic, mikrodozirovanny mutvārdu zāles, kas satur hormonus, līdzīgi dabas.

Atlaidiet forma un sastāvs

Zoeli ir pieejams kā apvalkotās tabletes, kas ir baltas, apaļas un abpusēji izliektas formas. Tabletes ir iegravēts Zoeli «NE» abās pusēs.

Aktīvās sastāvdaļas tabletes Zoeli - estardiola hemihydrate un nomegestrola acetāts. Kā palīgvielas ir klāt, mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts, krospovidons, laktozes monohidrāts, un koloidāls silīcija dioksīds.

Placebo tabletes ir dzeltenas, apaļas bi-izliekta forma un gravēšana "p" abās pusēs.

Farmakoloģiskā darbība

Estradiols ir dabisks estrogēns, kas ir identiska endogēnā cilvēka 17β-estradiols (E2). E2 nav metilgrupa šajā 17α stāvoklī pretstatā etinilestradiolu, kas ir daļa no citiem kombinētiem perorāliem kontracepcijas līdzekļiem.

Nomegestrola acetāts ir ļoti selektīvs progestīnu, kas ir, piemēram, dabīgā steroīdu hormonu progesterona, un ir līdzīga struktūra, kas tai. Tas ir liels antigonadotropnym aktivitāte, mērena anti-androgēna aktivitāte, un tai nav estrogēnu, androgēnu, minerālkortikoīdu un glikokortikoīdu darbības.

Tabletes Zoeli ir kontracepcijas efekts caur dažādu faktoru, no kuriem svarīgākie ir izmaiņas sekrēcijas dzemdes kakla gļotas un nomācošo ovulācijas kombināciju. Pēc atcelšanas tablešu Zoeli ovulācija vairumā sievietēm atgūt pietiekami ātri.

Dozēšanas un administrēšana Zoeli

Narkotiku lieto iekšķīgi. Saskaņā ar instrukcijām, Zoeli būtu jālieto katru dienu vienā un tajā pašā laikā, neatkarīgi no pārtikas saskaņā ar aprakstīto norādījumiem procedūru. Ja nepieciešams, varat noskalotu ar nelielu ūdens daudzumu.

Saskaņā ar instrukcijām, Zoeli veikt vienu tableti dienā 28 dienas. Pirmajās 24 dienās baltu tabletes laikā, šādi 4 dienām - dzeltena, kas nesatur aktīvo vielu. Parasti, divas vai trīs dienas pēc pēdējās baltas tabletes Zoeli sākas asiņošana, ko nevar apturēt, pirms sākat lietot tabletes nākamajā iepakojumā.

Blakusparādības Zoeli

Saskaņā ar instrukcijām, Zoeli panes diezgan labi.

Metabolisms var novērot ķermeņa svaram, šķidruma aizture un palielināta apetīte pieaugumu, ļoti reti - samazināta ēstgriba.

No sānskatā: ļoti reti - sausas acis un kontaktlēcas neiecietība.

No nervu sistēmu: galvassāpes un migrēnas, ļoti reti - pārkāpumu uzmanību.

Par daļu no prāta, depresija, samazināts libido, garastāvokļa svārstības, ļoti reti - paaugstināts libido.

No kuģiem: reti - plūdmaiņām.

Attiecībā uz ādu: pinnes Reti - alopēcija, sausa un ādas nieze, izsitumi, seboreja, ļoti reti - hipertrihoze un ādas pigmentāciju.

No gremošanas traktā: slikta dūša, reti - aknu enzīmu paaugstināšanās, vēdera uzpūšanās, ļoti reti - sausums mutē.

Līdz  Kabata ar tabletēm Zoeli
 krūšu un dzimumorgānus: metrorāģija, sāpes krūšu, neregulāra asiņošana, sāpes mazajā iegurnī, reti - krūšu piebriešana, gipomenoreya, dzemdes spazmas, blīves, kas ir piena dziedzeri, premenstruālo sindromu, maksts sausumu un vulvas dispareūnija, ļoti reti - diskomforts makstī, nepatīkamu smaku no maksts.

No muskuļu un skeleta sistēmas: reti - smaguma sajūta.

Biežas blakusparādības: reti - pietūkums un aizkaitināmība, ļoti reti - sajūtu bada.

Kontrindikācijas Zoeli

Pieteikums Zoeli tabletes jāpārtrauc gadījumā:

• dziļo vēnu tromboze un plaušu embolija, ieskaitot vēsturi;

• Migrēna ar galvenajiem neiroloģiskiem simptomiem, ieskaitot vēsturi;

• artēriju trombozes (miokarda infarkts, asinsrites traucējumi smadzenēs) vai Prodromālā state (stenokardija, pārejoša išēmiska lēkme), ieskaitot anamnēzes;

• izteiksme vai vairāku riska faktori artēriju vai vēnu trombozes (cukura diabēts ar asinsvadu simptomi, smagu hipertensiju, smagas dyslipoproteinemia);

• smagas hipertrigliceridēmijas, pankreatīts, ieskaitot anamnēzes;

• Aknu audzēji (labdabīgi vai ļaundabīgi), tostarp anamnēzes;

• smaga aknu slimība;

• Maksts asiņošana par neskaidru iemeslu dēļ;

• sievietēm pēc menopauzes;

• Laktozes nepanesība un laktāzes deficītu.

Saskaņā ar instrukcijām, Zoeli nevar ņemt arī zīdīšanu un paaugstinātu jutību laikā uz jebkuru sastāvdaļu formulēšanā.

Atsauksmes Zoeli

Atsauksmes Zoeli runājam par drošību tā izmantošanu. Saskaņā ar visvairāk atsauksmju, Zoeli labi panesama kā nelielu devu hormonu, kas ir identisks dabiski.

Яндекс.Метрика