Tadenan

Tadenan - līdzekļus ārstēšanai LPH.

Farmakoloģiskā darbība

Tadenan - narkotiku augu bāzes, tas ir iegūts, ekstrahējot aktīvās vielas no mizas mūžzaļš koks - Āfrikas plūmju. Tas neitralizē pamata fibroblastu augšanas faktoru - saistaudu šūnas, un tādējādi samazina tā izplatīšanu, novērstu fibrozes prostatas dziedzeri.  Tadenan iepakojumā

Tadenan instrukcijas pretiekaisuma un protivootechnoevozdeystvie prostatas, uzlabojot tās darbību, stimulējot sekrēciju. Pretiekaisuma efekts tiek realizēta atceļot aktivitāti leikotriēniem un citas aktīvās vielas. Hormonālā aktivitāte, kas paredzēts vēža ārstēšanai nemainās.

Tadenan arī kompleksa ietekme uz gludās muskulatūras šūnām urīnpūšļa, uzlabot savu sniegumu. Produkts novērš šīs nepatīkamus simptomus funkcionāliem traucējumiem, piemēram dizūriju (diskomfortu un grūtības urinācijas), niktūrija (bieža urinācija naktī), polakiūrija (bieža urinācija).

Tas ir īpaši efektīvs sākumposmā deģenerāciju labdabīgas prostatas ar viegliem vai vidēji smagiem simptomiem, bet nav nepieciešama operācija. Šīs zāles kā līdzeklis profilaksei prostatas adenoma ieteicams lietot pacientiem ar noslieci uz to. Pozitīvā dinamika slimības pacientiem, kuri saņem gan analogo Tadenan, un lielākā daļa narkotiku ir pierādīts ar daudziem neatkarīgiem klīniskās izpētes jomā konservatīvo uroloģijā.

Farmakodinamiku un metabolisms Tadenan mācīties tas nav iespējams, jo augu izcelsmes zāles.

Analogs Tadenan - narkotiku trianola, viņš jau sen ir ar urologu šajā ārpus ķirurģiskas ārstēšanas LPH ASV izmanto. No ārzemju pacientiem saņēma arī labas atsauksmes par Tadenane.

Produkta veids

Narkotiku darbības kapsulas 50 mg.

Indikācijas Tadenan

Ar Tadenan instrukcijas, ko izmanto, ārstējot sākuma stadijā, prostatas adenoma, hronisks prostatīts (lai novērstu fibrozi), pēc tam, kad ķirurģiskās izņemšanas visa prostatas adenoma vai vēzi.

Kontrindikācijas

Zāles nevajadzētu lietot nepanesības gadījumā tās komponentu. Jo īpaši, medikaments satur zemesriekstu eļļa, cilvēki ar smagām alerģijām uz to var notikt anafilaktisko šoku. Šīs zāles nav paredzēts uzņemšanai sievietēm.

Lietošanas instrukcijas Tadenan

Sagatavošana iekšējai lietošanai, ir divi varianti uzņemšanas - visas dienas deva - 100 mg uz 1 reizes vai 50 mg (1 kapsula) divreiz dienā, ik pēc 12 stundām. Labāk laikiestatīta uzņemšanas Tadenan pārtiku. Ārstēšanas kurss ilgst 4 - 8 nedēļas, nosaka ilgumu savam ārstam. Ir kvalifikācijas celšanas kursi.  Tadenan tabletes

Pirms terapija ir nepieciešama, lai novērstu ļaundabīgo raksturu bojājuma prostatas izmantojot ultraskaņu, taisnās zarnas pirkstu vai īpašas laboratorijas pētījumi. Tas ir arī nepieciešams, lai periodiski uzraudzītu stāvokli prostatas ārstēšanas laikā. Ir svarīgi zināt, ka izmantošana Tadenan neaizstāj ķirurģiska ārstēšana prostatas adenoma nepieciešamības gadījumā. Terapijas kursa laikā nav vēlams lietot alkoholu.

Blakusparādības Tadenan

In atzinums Tadenan labi panesama, dažkārt rodas tā piemērošanas slikta dūša, apetītes zudums, aizcietējums vai caureja, ginekomastija un sāpes sēkliniekos, nātrene, anafilaktiskais šoks.

Яндекс.Метрика