Tamiflu

Tamiflu - pretvīrusu līdzeklis.  Tamiflu kapsulas

Atbrīvošanas forma, iepakojums un sastāvs Tamiflu

Narkotika ir pieejams cieto želatīna kapsulu ar necaurspīdīgs mājokli, un kā pulvera suspensijas.

Saturs vienu kapsulu - balts vai dzeltenīgs pulveris, kas satur 98, 5 mg aktīvās vielas (oseltamivira fosfāts) un tā papildu komponenti (Povidons K30, preželatinizēta ciete, nātrija koskarmellozu, talks, nātrija stearilfumarāts).

Pulveris iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai un tiek piedāvāts granulu veidā baltā vai iedzeltenā krāsā ar augļu smaržu. Viens grams no medikamenta satur 39 mg oseltamivira fosfāta 4. un palīgvielu (titāna dioksīds, sorbitolu, nātrija benzoāts, mononātrija citrāts, nātrija saharīns, permasil 11900-31 Tutti Frutti). Gala suspensija sastāvs satur 12 mg / ml aktīvās vielas.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar norādījumiem, Tamiflu ir prekursors. Tā aktīvā sastāvdaļa, oseltamivira fosfāts konkurētspējīgu nomāc neiraminidāzes gripas vīrusi A un B tipa - fermentu, kas veicina sadalījumu par attiecībām starp cukuru un termināļu sialic skābi. Neiraminidāzes nomākšana novērš vīrusu epitēlija gļotas nekā ir tās izplatīšana elpceļos. No narkotiku Tamiflu un analogu darbību, kuras pamatā ir selektīvi kavē neiraminidāzes inhibīciju augšanas un replikāciju vīrusiem. Kā uzskata Tamiflu samazina periodu izpausmēm gripas infekciju, samazinot smaguma slimības un samazinot biežumu komplikācijas slimības (pneimonija, bronhīts, vidusauss iekaisums, sinusīts). Narkotiku nav nekādas ietekmes uz antivielu veidošanos pēc injekcijas influenza vaccine.

Apakšpusi, kad aktīvās vielas Tamiflu medikamentu oseltamivira fosfāta pilnībā tiek absorbēts no kuņģa un zarnu trakta un pārvērsts par aktīvu metabolītu, iedarbojoties ar esterāzes, kas ir galvenokārt zarnās un aknās. Turpmāka transformācija aktīvā metabolīta nav pakļauta, un izdalās ar urīnu.

Indikācijas Tamiflu

Narkotika ir efektīvs, ārstējot A un B gripas pieaugušajiem un bērniem no viena gada vecuma.

Turklāt pārskatā norāda uz Tamiflu labu preventīvo efektu narkotiku pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri ir augsts risks infekcijas (lielās grupās, militārajās vienībās, jo novājinātiem pacientiem).

Kontrindikācijas

Kā kontrindikācijas Tamiflu atzīmēt paaugstināta jutība pret zālēm, aknu mazspēja (hroniska peritoneālās dialīzes, nepārtraukta hemodialīzes). Tamiflu ārstēšana grūtniecības un zīdīšanas laikā, un bērniem nav ieteicama.

Blakus efekti

Kā blakusparādība bezrūpīgā lietojot Tamiflu, saskaņā ar instrukcijām, ir slikta dūša, vemšana, caureja, dispepsija, sāpes vēderā. Elpošanas sistēma var rasties klepus, bronhīts, iesnas. Traucējumi centrālajā nervu sistēmā, kuru raksturo galvassāpes, reibonis, vājums. Blakusparādības narkotiku bērniem, visbiežāk izpaužas kā vemšana, deguna asiņošana, slikta dūša, astma.

Par atbildes uz Tamiflu dažiem pacientiem, bija gadījumi krampjiem un psihoneiroloģiski traucējumi, bet līdzīgi simptomi tika ziņots, cieš no gripas pacienti, kas nebija lietojuši Tamiflu.  Tamiflu pulveris suspensijas iekšķīgai lietošanai

Izmantot Tamiflu grūtniecības laikā

Dati par saņemšanu Tamiflu grūtniecības laikā savākti pietiekami: tāpēc zāles jālieto reproduktīvā laikā un zīdīšanas tikai tad, ja paredzamie ieguvumi no tās lietošanas atsver riskus augļa attīstību un veselību bērnam.

Tamiflu un analogi

Ar analogu Tamiflu - narkotiku apspiež reproducēšanu un izplatīšanu gripas vīrusa tipiem A un B, un ietver Arbidol Amiksin.

Terapeitiskais efekts Arbidol balstās uz pastiprinātu attīstību, interferonu, kas uzlabo cilvēka imunitāti šūnu līmenī.

Amiksin arī kavē attīstību vīrusu, kas izraisa organismam intensīvas sadalījumu cilmes šūnu, maigi un efektīvi novēršot slimības. Kā blakusparādība gan narkotikas var būt alerģiskas reakcijas, tomēr ir ļoti nopietni pārkāpumi darbā ķermeņa ar neuzmanīgu saņemšanas zāles ir identificētas.

Saskaņā ar instrukcijām, Tamiflu jāuzglabā temperatūrā, kas nav augstāka par 20-25 ° C, nepārsniedzot derīguma termiņu - 7 gadi. Zāles tiek atbrīvota no aptiekās ar recepti.

Яндекс.Метрика