Tardiferon

Tardiferon - zālēm, kas lietotas anēmiju.

Farmakoloģiskā darbība

Rīcība tardiferon dēļ noslēdzot dzelzs sulfāta - elementu, kas ir būtiska, lai ražotu hemoglobīns.  Tardiferon iepakojumā

Dzelzs kad piemēro tādā veidā, kādā tas ir komponents narkotiku labāk uzsūcas, tāpēc tas tiek papildināts ātrāku atmaksu, un tas, savukārt, noved pie tā, ka uzlabota laboratoriskie rādītāji pakāpeniski samazinās anēmijas simptomu: nogurums, sausums un sāpīgums no ādas, vājums, tahikardija, reibonis.

Palīgvielas tardiferon - mukoproteoza, kas uzlabo panesamību, uzlabo tā biopieejamību un askorbīnskābi, kas uzlabo uzsūkšanās dzelzs.

Form release tardiferon

Tardiferon tabletes depo.

Indikācijas

Narkotiku indicēts ārstēšanai un profilaksei dzelzs deficīts, kas rodas dažādu iemeslu dēļ.

Tur tardiferon pieredzi grūtniecības, ar anēmiju, kas izstrādāts, jo slikta uztura, ilgstoša asiņošana.

Instrukcijas tardiferon - metodi piemērošanas

Tardiferon košļājamās tabletes nav ieteicams.

Bērni 6 gadus pēc noteiktā ieņemt tableti dienā bērniem pēc 10 gadiem un pieaugušajiem - vienu vai divas tabletes dienā.

Tardiferon grūtniecības laikā, lai novērstu iecelt tablete dienā vai katru otro dienu - 2-3 trimestrī. Dažos gadījumos, grūtniecēm ir paredzētas zāles no 4. mēnesi.

Pieaugušajiem ir ieteicams lietot zāles tik ilgi, cik nepieciešams, lai uzlabotu laboratorijas parametrus, anēmijas korekcija. Vidēji saskaņā ar norādījumiem tardiferon, man prasa 1200 miligramus, sieviete - 600 mg.

Spriežot pēc pārskatiem tardiferon ārstēšanai dzelzs deficīta anēmija ilgst 3-6 mēnešus. Dažos gadījumos ārstēšana ir atļauts palielināt.  Tardiferon tabletes

Blakusparādības tardiferon

Ir atsauksmes par tardiferon, var izraisīt sliktu dūšu, aizcietējumu vai caureja, sāpes vēderā, vemšana, alerģiskas.

Kontrindikācijas

Tardiferon tabletes nedrīkst lietot gadījumos, anēmiju, kas nav izraisījusi dzelzs deficīts, kad pārpalikums dzelzs, pārstrāde procesa pārkāpumiem, kas elements.

Turklāt, kontrindikācijas uz narkotiku lietošanu, ir zarnu nosprostojums, stipra asiņošana no kuņģa-zarnu trakta, barības vada stenoze sindroms traucējumi absorbability galaktozes, glikozes, fruktozes nepanesība, izomaltāzes deficītu un invertāze, neiecietība no narkotiku sastāvdaļām.

Bērni līdz 6 gadu Tardiferon kontrindicēta.

Piesardzības pasākumi lietot zāles, kas alkoholismu, nieru / aknu mazspēja, zarnu iekaisuma slimības, kuņģa-zarnu trakta čūlas.

Яндекс.Метрика