Tarivid

Tarivid - antibakteriāls līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Action tarivid antibiotika, pamatojoties uz tā komponenta ofloksacīns, kas ir daļa no grupas fluorhinolonu, nomāc baktērijas, piemēram: aeromonads, branhamella kataralis, Brucella, Chlamydia, tsitrobakter, Clostridium perfringens, Enterobacter, Escherichia coli, izraisītājvielas chancroid (Haemophilus ducreyi) un Haemophilus influenzae , Helicobacter pylori, Klebsiella, Legionella, Mycoplasma, moraksella, meningokoki, Proteus, Staphylococcus, Yersinia, Shigella, Salmonella.  Tarivid 200 mg

Produkta veids

Armiju risinājums.

Indikācijas tarivid

Tarivid Apmācības parakstītas infekciju elpošanas trakta, deguna, ausu, kakla, žults ceļu, vēdera, urīnceļu, urīnizvadkanāla, nieru, prostatas un ginekoloģiskām infekcijām.

Ir pozitīvas atsauksmes no tarivid veiksmīgi piemēro infekcijas locītavu, kaulu, mīksto audu, ādas, septicēmija.

Tur tarivid pieredze pacientiem, kas pazemināja imūno statusu.

Instrukcijas tarivid - metodi piemērošanas

Tarivid ievadīt tikai intravenozi.

Pacientiem ar normālu nieru funkciju ieteicamā deva ir 400 mg antibiotiku dienā. Ievadiet narkotiku divreiz dienā ar pārtraukumu 12 stundas. Atkarībā no devas, var samazināties vai palielināties. Līdz 600 mg ieteiktās devas palielināšana tarivid antibiotikas pacientiem diagnosticēta smaga infekcija vai ir liekais svars.

Sakarā ar to, ka ķermenis ofloksacīns izdalās caur nierēm, deva pacientiem, kuri cieš no nieru slimībām, būtu jāsamazina.

Pacientiem ar aknu slimību nav ieteicams vairāk nekā 400 mg dienā.

Gados vecākiem pacientiem antibiotiku devas pielāgošana nav nepieciešama.

Blakusparādības tarivid

Tarivid var izraisīt vēdera sāpes, enterokolīts, anoreksija, alerģijas, reibonis, bezmiegs, uzbudinājums, vēdera uzpūšanās, apjukums, miegainība, depresija, apetītes zudums, tahikardija, hipotensija, samazināta spiediena, mialģija, tendinīts, artralģija, anēmija, eozinofilija, agranulocitoze, pancitopēnija.  Tarivid 100 mg

Ir atsauksmes par tarivid apliecina, ka injekcijas vietā var parādīties flebīts, apsārtums, sāpes.

Kontrindikācijas

Antibiotiku tarivid neņem par epilepsiju grūtniecības, zīdīšanas laikā, ja Jums ir alerģija pret ofloksacīns un citām hinolonu.

Instrukcijas tarivid norādīja, ka tā ir kontrindicēta bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem.

Pacientiem ar pazeminātu krampju slieksni, kas var būt saistīts ar traumatisku smadzeņu traumas, iekaisums centrālo nervu sistēmu, insults, jāņem tarivid piesardzīgi.

Яндекс.Метрика