Taufon

Taufon - oftalmoloģijas formulēšana, tīklenes atgūšana.

Farmakoloģiskā darbība

Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir narkotiku un analogu taufonom taurīns ir aminoskābe, kas tiek sintezēts organismā transformācijas cisteīna laikā.  Acu pilieni Taufon
 Taurīns ir atrodams dažos pārtikas produktos. Palīdz optimizēt enerģijas procesus organismā, ir aktīvi iesaistīts tauku vielmaiņu. Tika konstatēts eksperimentāli, ka zāles darbojas kā aminoskābes, kas ir atbildīgs par nodošanu ierosmes in nervu audos. Taufon ir pretkrampju īpašības, kas, has cardiotropic ietekmi.

Sagatavošana un analogi taufon stimulē reģenerācijas procesus distrofiski izmaiņas tīklenē, traumatisku traucējumiem acu audu. In izmantošanu medicīnā narkotika ir pieejama kā 4% ūdens šķīdumu.

Indikācijas taufon

Zāles tiek noteikts pieaugušajiem Taufon ārstēšanai bojājumu tīklenes: tapetoretinalnoy deģenerāciju, radzenes distrofija, senils, cukura diabēts, traumatiskus un radiācijas kataraktu. Turklāt, zāles tiek izmantota kā līdzeklis, lai stimulētu reparative procesus traumatiskiem bojājumiem radzenes. Pārskatot taufon arī atzīmēja efektivitāti narkotiku kā instrumentu, kas atvieglo procesu normalizēšanos intraokulārā spiediena glaukomu.

Dozēšanas taufon

Norādījumus, lai taufon teica, ka katarakta zāles nedrīkst apglabāt divus vai trīs pilienus divas līdz četras reizes dienā trīs mēnešus. Mēnesi vēlāk, atkārtojiet ārstēšanu. In traumatiskiem bojājumiem, un acs Taufon ievadīts vienā un tajā pašā devā kā kataraktu. Ārstēšanai deģeneratīvām slimībām, acs, kā arī ar iekļūst traumu narkotiku, kas ir ievadīta zem ārējās membrānas acs 0, 3 ml of a 4% šķīduma vienreiz dienā desmit dienu laikā. Parasti ārstēšana atkārto sešus līdz astoņus mēnešus.

Blakus efekti

Iespējamie alerģiskas reakcijas gadījumā pastiprināta jutība pret aktīvo sastāvdaļu taufon.

Mijiedarbība ar citām zālēm taufon

Ja izmanto taufon var sajust hipotensīvo efektu, ārstējot atvērtā kakta glaukomas.  Taufon flakons

Iezīmes pieteikuma taufon

Norādījumus, lai taufon teica, ka pirms pirmā piemērošanas jaunu flakona jābūt iespējai, lai pievilktu uzmavu. Lai caurduršanas caurumi flakona izmantojot smaile, kas ir uz iekšējās puses vāciņa. Pirms lietošanas flakons jāsilda līdz ķermeņa temperatūrai. Ārstēšana risinājums ir jāiepilina acī, gaismas spiedienu uz sienām flakona. Pēc narkotiku jābūt cieši pievilktu uzmavu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Caurule ar narkotiku jāuzglabā vietā aizsargāts no tiešiem saules stariem, temperatūrā, kas nepārsniedz 15 ° C.

Яндекс.Метрика