Taxotere

Taxotere - citostatiska aģents audzēju ārstēšanai.  Taxotere 20 mg

Farmakoloģiskā darbība

Taxotere attiecas uz grupu pretvēža medikamentu - taksoīdiem. Galvenā aktīvā sastāvdaļa tajā - docetaksels. To iegūst ķīmiskas sintēzes dabisko produktu biomasas - mūžzaļš Yew adatām. Ir zināms, ka audzēja šūnas zaudē kontroli un sākt dalīties non-stop. Darbības mehānisms Taxotere mehānisms, kas balstīts uz to, ka tas dod viņiem procesu mitozes, tubulīna mikrotubuļos sakrājies kodolu, kas novērš to mikrotubuļu sadalījumu un līdz ar šūnu dalīšanos. Turklāt Taxotere kaitīga ietekme uz dažu veidu šūnās ražo glikoproteīna variantu, kas kodēts ar gēnu rezistences pret vairākiem ķīmijterapijas līdzekļiem.

Ietekme narkotiku izrādījās krūts vēža šūnas, plaušu, prostatas, kuņģa, olnīcas.

Taxotere ir saderīga ar visiem citiem līdzekļiem, standarta ķīmijterapijas, ka tas tiek izmantots ārstēšanai pieaugušiem cilvēkiem. Nu pētīta farmakokinētiku. Izvadīts no organisma, gatavojoties 2 dienas pārsvarā metabolītu fekālijām, un pavisam nedaudz - nemainīgs.

Produkta veids

Taxotere tiek ražots stikla flakonos ar a koncentrāta šķīduma pagatavošanai 20 mg (0, 5 mL), 80 mg (2 ml) vai 160 mg (8 ml) kolbā docetaksela. Nāk šķīdinātāju - 13% etanola injekciju ūdenī.

Indikācijas Taxotere

Saskaņā ar norādījumiem, Taxotere tiek izmantots, lai ārstētu operējamu krūts vēzi ar bojājuma reģionālo limfmezglu vai bez metastātisku vai lokāli progresējoša krūts vēža. Efektīva ārstēšana ar plaušu vēzi, ja nav ietekmes terapiju vai, ja tas nav iespējams turēt to rezekciju (noņemšanas). Arī par Taxotere atsauksmes labs hormonu ugunsizturīga prostatas vēža un metastātiska olnīcu vēzi, ja pirmās rindas terapija bijusi neefektīva. Zāles var lietot pirmās rindas terapijas metastātiskās kuņģa vēzi un pārejas zonā kuņģa barības vadā.

Kontrindikācijas

Taxotere saskaņā ar instrukciju nevar izmantot par zemu neitrofilu līmenis asinīs (mazāk nekā 1500 / mm), ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku, grūsnības, laktācijas un bērniem līdz 18 gadu vecumam, pārkāpjot aknās. Sākot ārstēšanu Taxotere, jums ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt iespējamo contra kombinācijā ar citām zālēm. Ir svarīgi būt uzmanīgiem, izmantojot to kopā ar ciklosporīnu, terfenadīnu, eritromicīns grupu un imidazola pretsēnīšu līdzekļiem.

Lietošanas instrukcija Taxotere

Taxotere ir paredzēts tikai ārstējoties slimnīcā ar ārsta-onkologa ar pieredzi ķīmijterapijas. Visiem pacientiem pirms izmantot kā premedikācijas dot steroīdus iekšā - tie palīdz novērst paaugstinātas jutības reakcijas un samazināt šķidruma aizture. Zāles ievada intravenozi 1 stundu reizi trīs nedēļās.

No Taxotere deva, kā arī citi pretvēža līdzekļi, kas aprēķināts uz ķermeņa virsmas laukums. Tas ir 75-100 mg uz virsmas kvadrātmetru, atkarībā no narkotiku, kas ir kombinācijā. Kā monoterapiiTaksoter instrukciju, ieteicams, lai ārstētu metastātisku olnīcu audzēju (100 mg / m2 ik pēc 3 nedēļām). Kursa ķīmijterapijas laikā jāuzrauga līmeni neitrofilu asinīs un samazināt tos 500 / l, un smagas perifērās neiropātijas pēc devas ievadīšanas, ir samazināts par 15 - 25 mg / m2.  Taxotere 80 mg

Pudelīte pirms lietošanas jātur istabas temperatūrā 5 minūtes. Apstākļos aseptikas flakona izņem un vēlamo šķīduma daudzums jāinjicē flakonā ar 5% glikozi vai 0 9% nātrija hlorīda. Saturs flakona pēc iestāšanās divi risinājumi sajauc, uzmanīgi apgriežot flakonu, lai izvairītos no putošanās. Gatavs risinājums ir derīgs ne ilgāk kā 6 stundu laikā pēc pagatavošanas.

Blakusparādības Taxotere

Kā uzskata Taxotere dod daudz blakusparādību dažāda smaguma. Tie ietver neitropēnija, anēmija un trombocitopēnija, kā arī alerģiskas ādas reakcijas, aizdusu, alopēciju, sliktu dūšu, vemšanu, caureju un aizcietējums, stomatīts, ezofagīts, muskuļu vājums un nogurums, neirosensors reakciju, muskuļu un locītavu sāpes.

Citas blakusparādības, ziņots un ar kombināciju ķīmijterapijas zālēm. Piemēram, kombinācija ar Taxotere un cisplatīnu, salīdzinot ar Taxotere monoterapiju, bieži dod komplikācijas kā trombocitopēnija un smagu anēmiju, kā arī slikta dūša, caureja un anoreksija.

Яндекс.Метрика