Tayled

Tayled - antialerģiska narkotiku ārstēšanai atgriezeniskas elpceļu obstrukciju.  Tayled Mint

Farmakoloģiskās iedarbības Tayleda

Tayled - ieelpot narkotikas no grupas, stabilizatoru, kas membrānu tuklo šūnu. Tas ir balstīts uz nedokromils nātrija.

Izplatīšanās ieelpošanas bronhu dažādu izmēru laikā, narkotiku stabilizē membrānas tuklās šūnas, eozinofīlo, alveolu makrofāgos. Kā rezultātā tiem bloķē atbrīvošanu bioloģiski aktīvo vielu, kas var izraisīt imūno un iekaisuma reakciju bronhos. Tā histamīns, Leikotriēni un citas aktīvās citokīni provocēt bronhu spazmas un šķēršļus. Atbrīvošana no tiem bronhu hiperreaktivitāte var izraisīt gan imūno (alergēnu) un preimmune faktorus, piemēram, aukstā vai piesārņotu gaisu, tvaiku ieelpošanas kairinātājiem.

Tayled pretiekaisuma un anti-alerģisku iedarbību, kam nav antihistamīna īpašības, un dilates bronhos. Kā pretiekaisuma darbība Tayled 4-10 reizes augstākas nekā tās līdzinieci Intal. Terapeitiskais efekts narkotiku sāk tikko nedēļu no sākuma, protams, tāpēc tas neattiecas uz neatliekamās palīdzības medikamentiem pie elpceļu obstrukciju. Narkotiku novērš bronhu hiperreaktivitāte, uzlabotu elpošanas funkcijas, pagarina remisijas un samazina biežumu un spēku uzbrukumiem elpas trūkums un klepus bronhiālās astmas un alerģisku klepu.

Klīniskajā praksē, jūs saņemsiet labas atsauksmes par Taylede attieksmi pret infekcijas atkarīgā astmu. Viņš vysokobezopasen atšķirībā no citiem fondiem, kas paredzēti pamata astmas ārstēšanai.

Pozitīvie aspekti pieteikuma Tayleda nav tieši saistīta ar tās galveno darbības mehānisma ir par caurlaidību asinsvados bronhu gļotādas, kas novērš tūskas komponentu bronhu obstrukcijas samazināšana.

Zāles iedarbojas lokāli, uz sienas bronhu apmetas Tayleda līdz 10%, apmēram 5% no bronhu gļotādā iesūcas asinīs un saistās ar plazmas olbaltumvielām, pārējais iekrīt gremošanas traktā, bet izsūknēts nedaudz (par 2%). Izvadīšana no nemainīgs notiek ar urīnu un fekālijām.

Produkta veids

Tayled izlādētos aerosola zāļu formā, cilindru ietverti 112 devām, katra 2 mg nedokromils nātrija.

Indikācijas Tayleda

Saskaņā ar instrukcijām Tayled izmantoti kā daļa no pamata astmas ārstēšanai dažādu ģenēzes vieglas līdz vidēji smagas, bronhospastisku atbildes uz fiziskas slodzes, aukstu gaisu, uc Zāles ir efektīvas arī alerģisku bronhītu.

Kontrindikācijas

Tayled nevar izmantot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku 1. grūtniecības trimestrī un bērniem līdz divu gadu vecumam.

Lietošanas instrukcijas Tayleda

 Aerosols inhalācijām Taylend Mint
 Sākuma deva pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu 2 inhalācijas (4 mg) 2 līdz 4 reizes dienā, atkarībā no pacienta atbildes reakcijas uz terapeitisko devu. No "Rīta Dips 'forsētas izelpas tilpuma (FEV) par 1 sekundi izzušana ir viens no kritērijiem izvēlēto efektīvas terapijas. Ārstēšanas ilgums var būt no 4 līdz 6 nedēļu nepārtrauktas pārvaldē. Maksimāli pieļaujamo dienas devu - 8 inhalācijas.

Pirms lietošanas, jums ir nepieciešams rūpīgi sakrata aerosolu medicīnas un ņemt to taisni, liekot savu īkšķi uz pamatnes. Pēc maksimāli iespējamais izelpa būtu cieši apskaut iemutis lūpas, tad sākt vienlaicīgi un elpa aerosols vienu vai divas devas. Pēc ieelpošanas nepieciešams izņemt iemutni no mutes un aizturiet elpu, cik vien iespējams.

Tayled samazina nepieciešamību bronhodilatatoriem un ļauj samazināt devu glikokortikoīdu pamata terapijas laikā tā saņemšanas.

Blakusparādības Tayleda

Kā uzskata Tayled labi panesams, pat ilgstošas ​​administrāciju. Reizēm ir viegli simptomi, kā rūgtuma sajūtu un sausa mute, slikta dūša, galvassāpes, klepus, vai aizsmakums.

Яндекс.Метрика