Tazepam

Tazepam - PRETTRAUKSMES narkotiku ārstēšanai neirozes.  Formula tazepama

Farmakoloģiskās iedarbības tazepama

Tazepam pieder grupai sintētisko benzodiazepīnu trankvilizatori. Viņi ir nomierinoša iedarbība un tiek izmantoti, lai novērstu trauksmes simptomi psihiski dabu. Precīzas soļi tazepama var raksturot kā anksiolītiskā (antinevroticheskoe) - tas novērš bailes un vispārēju trauksmi, gandrīz izraisot miegainību. Ar šo narkotiku ir ieguvis statusu "dienas trankvilizators"

Galvenā aktīvā sastāvdaļa tazepama norādījumu - oksazepams. Farmakoloģiskā darbība tiek veikta ar reakciju ar benzodiazepīnu receptoriem, kas ir cieši saistītas ar GASS receptoriem smadzenēs. GASS (gamma-aminosviestskābes) ir nervu sinapses darbojas kā bremžu materiāla. Uzbudinājums benzodiazepīnu receptoriem kopā ar savu oksazepams automātiski ieslēgts GASS receptoriem nervu sinapses uzkrājas bremžu neiromediatoru GABA, ļaujot uzlaboto bremžu procesus visos centrālās nervu sistēmas līmeņos, bet jo īpaši subkortikālo smadzenēs, kas atbild par emocionālo stāvokli (limbiskajā sistēmā, reticular veidošanās, utt).

Tā tazepam spēj darboties uz dažādām struktūrām smadzenēs, tāpēc ir daudzveidīga iedarbība - nomierinošs, miorelaksējošu (miorelaksējošu), pretkrampju, anksiolītiskā (mazina emocionālo stresu).

Sedācija ir izteikts pieteikuma tazepama nedaudz, un ir saistīta ar inhibīciju ar reticular veidošanās smadzeņu stumbra. Kā rezultātā inhibīcijas samazina ietekmi emocionālo, veģetatīvo un mehāniskiem stimuliem, kas var traucēt miega mehānismu.

Muskuļu relaksācija tiek panākts, kavējot muguras refleksus (centrālā inhibīcija), un zināmā mērā tiešas ietekmes uz motora nervu stumbriem un muskuļu funkciju.

Tazepam praktiski nav ietekmes uz ražošanas simptomu psihotiskiem traucējumiem (murgiem, halucinācijas).

Lietojot tazepama iekšā tas uzsūcas lēnāk attiecībā uz saviem vienaudžiem, bet ātri veidojas aknās ar aktīvajiem metabolītiem, kas ir pat vairāk anksiolītiķi efektu nekā tazepam. Tādējādi maksimālais efekts rodas uzreiz pēc uzņemšanas, un neilgu laiku vēlāk.

Tazepam izdalās no organisma un tās metabolītu veidā ar urīnu.

Produkta veids

Narkotika ir pieejams tabletēs 10 mg.

Indikācijas tazepama

Saskaņā ar instrukcijām tazepam izmanto nervozitāte un valstīm, ar veģetatīvo traucējumi, miega traucējumi, aizkaitināmība. Šie simptomi var papildināt ar fizisku slimību. Kā uzskata tazepam labi tas palīdz ārstēšanā reaktīvās depresijas, abstinences sindromu un veģetatīvo neveiksmes.

Kontrindikācijas

Nelietojiet zāles, ja konstatēta pastiprināta jutība pret tazepam viņu ar smagu depresiju, narkotisko saindēšanās, hroniskas obstruktīvas plaušu slimības smagas 1. trimestrī (teratogēna iedarbība uz augli) un zīdīšanas periodā, bērniem līdz 6 gadu vecumam, ar myasthenia gravis, slēgšanu glaukoma. Ar narkotiku lietošanas īpašu piesardzību, pacientiem ar nieru un aknu mazspēju, tieksme ļaunprātīgi narkotikas, gados vecākiem cilvēkiem un bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem, ar organiskām slimībām centrālās nervu sistēmas, miega apnoja.

Lietošanas instrukcijas tazepama

 Tabletes tazepam
 Zāles ir paredzēta iekšķīgai lietošanai, tās efektivitāte nav atkarīgs no pārtikas uzņemšanu. Ārstēšanas ārsts, vidējais ilgums - 2 - 4 nedēļas, ar sašaurinās beigās, lai izvairītos no atsaukšanu. Ārstēšanas laikā aizliegta alkohola lietošana.

Sākot tazepama deva ir 5 - 10 mg, lai saņemtu 2 - 3 reizes dienā, tas tiek pakāpeniski vērsta līdz 30 - 50 mg / dienā. Smagā apstākļiem maksimālo devu 120 mg / dienā, bet tikai stacionārā ārstēšana. Pie šiem devās, tas ir svarīgi, lai kontrolētu risku, atkarības no narkotikām, cik drīz vien iespējams, devu samazinot. Vecākiem cilvēkiem, deva jāsamazina. Kā uzskata tazepam ar pastāvīgā lietošanā nav ilgi pirms viņa dzimšanas var izraisīt fizisku atkarību un abstinences simptomus zīdainim.

Blakusefekts

Tazepam panes labāk, salīdzinot ar citiem trankvilizatoriem. Tomēr ārstēšanas laikā, tas var radīt daudzas nepatīkamus simptomus - miegainību, galvassāpes, unsteadiness uzmanību, slikta dūša, vemšana, aizcietējums vai caureja, nieru darbības traucējumiem, dismenoreja, myasthenia gravis, dizartrija, kā arī pārkāpumus vispārējās un bioķīmiskās asins analīzes.

Яндекс.Метрика