Tebantin

Tebantin - pretepilepsijas zāles.  Pretepilepsijas zāles Tebantin

Farmakoloģiskās iedarbības Tebantin

Aktīvās sastāvdaļas, narkotiku ir iesaistīti modulāciju, kālija kanāla darbības, kas veicina atbrīvošanu neirotransmiteru. Šādi procesi ļauj iegūt stabilu pretsāpju iedarbība. Tebantin maksimālā koncentrācija plazmā trīs stundu laikā tiek sasniegts pēc vienas devas šīs narkotikas. Atkārtota pieņemšanas panākt maksimālu koncentrāciju asinīs samazinās par aptuveni vienu stundu, salīdzinot ar vienu pieteikumu. Ar ilgstošu lietošanu Tebantin posms piesātinājums tiek sasniegts pēc vienas vai divām dienām no sākuma viņa administrācija un ilgst visa ārstēšanas kursa.

Pēc iekšķīgas lietošanas, aktīvās sastāvdaļas nav saistītas ar asins proteīnu, ātri iekļūt hematoencefālisko barjeru.

Sagatavošana un analogi iegūti Tebantin organismā caur nierēm.

Indikācijas Tebantin

Norādījumus, lai Tebantin teica, ka zāles ir parakstītas epilepsiju pieaugušajiem un bērniem no divpadsmit gadiem, ar mērķi terapijas (monoterapijā vai kombinētā terapija) ārstēšanai epilepsijas lēkmes. Turklāt, pārskatot Tebantin atzīmēja, ka zāles ir veiksmīgi izveidota sevi kā līdzekli, neiropātiskas sāpes.

Šobrīd nepastāv eksperimentālo datu Tebantin veiksmīga kā sastāvdaļu kombinēto terapiju ārstēšanai bērniem līdz trim gadiem, un nolūkā monoterapijas ārstēšanai bērniem, kas jaunāki par divpadsmit.

Dozēšanas Tebantin

Narkotiku lieto iekšķīgi, ar lielu daudzumu vārītu ūdeni, neatkarīgi no ēšanas.

Sagatavošana un analogi Tebantin izraudzīties pieaugušos un bērnus vairāk nekā divpadsmit gadu laikā dienas devu 900-1200 mg. Sākotnējā deva narkotikas ir 300 mg trīs reizes dienā, ar maksimālo intervālu pie pieteikuma Tebantin nav vairāk kā divpadsmit stundas.

Maksimālā dienas deva - 2400 mg. Efektivitāte un drošība izmantošanas lielākas devas līdz šim nav eksperimentāli pārbaudīta.  Tebantin kapsulas

Pārdozēt

Pārskatot Tebantin tā norādīja, ka pārsniedz maksimālo dienas devu narkotiku varētu tādi simptomi kā reibonis, redzes traucējumi, caureja. Pārdozēšanas gadījumā ieteicams izmazgāt kuņģi, un tad aktīvo ogli.

Piesardzības pasākumi

Ieteicams ievērot piesardzību, lietojot narkotiku un Tebantin analogus grūtniecības laikā, kā arī nieru mazspēja. Kad narkotiku lieto diabēta pacientiem ir nepieciešams, lai kontrolētu glikozes līmeni asinīs. Ja akūtas sāpes vēderā, kā arī tādiem simptomiem kā slikta dūša un vemšana, uzņemšanas Tebantin nekavējoties jāpārtrauc.

Laika posmā ārstēšanas ir nepieciešams atmest braukšanu, kā arī darbu ar sarežģītām mehānismiem, kas prasa uzmanību un koncentrēšanos. Kad miegainība, nogurums, reibonis, kā arī pieaugums ķermeņa masas uzņemšanas Tebantin jāpārtrauc.

Яндекс.Метрика